Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2014 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja namierzam się na Lidlowe pasy nerkowe (sztuk dwie), ale u mnie w Świnoujściu... Trzeba się zaopatrzyć przed Burgmanią :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    23

  • burgifan

    23

  • ArtCho

    17

  • bilety

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Ja namierzam się na Lidlowe pasy nerkowe (sztuk dwie), ale u mnie w Świnoujściu... Trzeba się zaopatrzyć przed Burgmanią :)

Czesc SlawoyAMD. Jestem w kazdy weekend w Św-ciu, wiec jakby cos to moge pomoc w zakupie jakiego towaru ze Sz-na. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

\Jestem w kazdy weekend w Św-ciu...

I dopiero teraz się odzywasz? :D Dziękuję za zaoferowaną pomoc i jak mi się nie uda 10-tego dorwać do pasów w Lidlu, to będę pisał :) Jakbyś chciała na kawkę wpaść, poplotkować albo jak się cieplej zrobi (i poskładam maszynę), pokręcić koło komina, to mój prywatny-publiczny telefon 604 061 705... Buziaki za pomoc !OKK

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy, że pośmigamy S-3. Ale dokładnie o tym pomyślałem...Podobno ma być pogoda, co prawda dzisiaj dotrze do mnie olej oraz płyn hamulcowy, ale jak wymienię w przyszłym tygodniu to nic się nie stanie.Kończę pracę o 8:00 w sobotę, sklep jest czynny 10:00-14:00.Krótko mówiąc jestem za proponuję start 10:30 z tolerancją 15min.Jeśli ktoś jest chętny to będziemy zaszczyceni. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jadę do Gorzowa, ale wcześniej. Muszę być tam przed 11.00. Jeszcze nie postanowiłem czy 2oo czy 4oo. Mam tam coś do zrobienia. Jakby co będę na Łokietka 9 (chyba), albo dzwońcie, to może uda się wrócić razem (niestandardową drogą, jak zwykle).

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to jest jutro jakaś przejażdżka gdzieś bliżej ? Bo skoro ma być ładna pogoda, to może nie muszę wcale siedzieć w domu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego naszym Paniom, żeby zawsze były uśmiechnięte i zadowolone ze swoich chłopców.

dzie%C5%84-kobiet-kwiaty.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja rownież życzę wszystkim naszym koleżankom oraz żonom, partnerkom i kochankom naszych kolegów życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hrabia, Kowal - dzięki, że na chwilkę podjechaliście.:) Dziś ze szwagrem zawieszalismy szesciometrowy szyld. A wcześniej zawieźliśmy go:

aqu4a6at.jpg

A po pracy wróciłem na 2oo z Gorzowa przez Barlinek (polską stolicę Nordic Walkingu), Przelewice i Pyrzyce :) Ładne widoki, nawet nie za duży ruch i drogi nienajgorsze... Ale końcówka już po ciemku. I troszku zmarzłem :)

e9e2y7ys.jpg

Odnośnik do komentarza

Burgifan widzę że wystawiasz sprzęt na sprzedaż, na co planujesz się przesiąść?

Dużego wyboru nie mam; więc albo to co już mam, tylko w nowszej odsłonie, lub Majesty a'la Urbi, bo nie powiem; bardzo mi się podoba :D czas pokaże, pewnie nic z tego, zobaczymy ;)

Miło, że zauważyłeś :D

Odnośnik do komentarza

Mała wycieczka do Gorzowa, szybkie zakupy w Rypardzie, chwila rozmowy z Arturem i do domu.Wiara róbta zdjęcia z wojaży, na 2015 spróbujemy sklecić kalendarz.Krótki popas w drodze powrotnej.1.jpg

Odnośnik do komentarza

No pięknie. Widzę Kowal że twoja Aprilka jakoś odmłodniała. Mój Burgman korzysta z gościny Maćka ZRX, ale coraz silniej odczuwam syndrom odstawienia - kto przeżył ten wie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przyznam, że dopiero dzisiaj, pierwszy raz w tym roku, wyjechałem moją Majesty i nawet zrobiłem około 50 km po Szczecinie i okolicznych północno-zachodnich wioskach :-)

Ale niestety, pomimo pięknej, słonecznej pogody, wpadłem na ten pomysł dopiero około godz. 17.30 i podobnie jak Artur, też trochę zmarzłem...

W każdym bądź razie, mam już swoją księżną pod domem... :-) i trochę się o nią martwię, widząc przymrozek za oknami... :-(

Dużego wyboru nie mam; więc albo to co już mam, tylko w nowszej odsłonie, lub Majesty a'la Urbi, bo nie powiem; bardzo mi się podoba :D czas pokaże, pewnie nic z tego, zobaczymy ;)

Miło, że zauważyłeś :D

Maciek, biorąc pod uwagę Twój nick oraz wzrost, myślę że powinieneś pozostać wierny Burgman'owi...

Nie myśl, że próbuję Cię odwieść lub zniechęcić do zakupu Majesty, ale w końcu, muszą w Szczecinie pozostać osoby, które będą czcić kult Burgman'a... ;-)

Majesty na pewno jest dużo zgrabniejsza i oczywiście bardziej szlachetna od Burgman'a (w końcu pochodzi z ekskluzywnego rodu Yamahy... ;-)), ale również trochę drobniejsza-mniejsza i właśnie przy Twoim wzroście, może zapewnić trochę mniej komfortu podróżowania...

W każdym bądź razie życzę jak najlepszego wyboru i zakupu następnego maxi skutera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A my se dziś cykneliśmy spontaniczny przejazd wkoło komina. :D Wojtek dzięki! Wieczorem wrzucę trasę.

ytudu3a4.jpg

ytu7uzy7.jpg

deha2esa.jpg

9u9yva9e.jpg

basada2a.jpg

Odnośnik do komentarza

I ja dziś rozpocząłem sezon. Zaproszony przez Maćka w ramach terapii zajęciowej dorwałem się do Burgmana i pojeździłem trochę :) Warzymice - Stobno - Mierzyn - Bezrzecze - Głębokie - Trasa Poznańska.

Nawet zestresowałem jakiegoś Niemca na Piaggio goniąc za nim - sądziłem że widzę Kowala :)

Vmax przetestowałem, uszczelkę wydechu wydmuchałem. JEST DOBRZE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...