Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2014 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam wszystkich w pierwszy dzień marca. Wiosna już tuż, tuż a za trzy tygodnie zacznie się już na dobre.

Niektórzy koledzy rozpoczęli ten miesiąc od dalekich, wręcz "tropikalnych" wycieczek - ArtCho, Melmacie i Elvis gratuluję oficjalnego rozpoczęcia sezonu. Żałuję, że nie mogłem być tam z Wami, ale nie zawsze można wszystko pogodzić...

Pozdrawiam i życzę nam wszystkim, aby miesiąc marzec był dla nas przyjazny - ciepły i suchy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    23

  • burgifan

    23

  • ArtCho

    17

  • bilety

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

To dopiero początek. Ale marzec może jeszcze pokazać zimowy pazur. A i kwiecień też.

Fajnie w sumie, że już w lutym możemy pojeździć :)

Panowie, podzielcie się zdjęciami. A w szczególności to w Boitzenburgu z banderą Burgmanii :D

Kurczę, Elvis, ja dopiero teraz zauważyłem i jakoś zajarzyłem, że Ty masz ćwiartkę! Byłem przekonany, że to 400!

Ee, chłopie, szacun! :):D

Ale masz zadanie: przygotować jakąś fajną trasę w Twoim regionie. Wtedy się wszyscy zwalimy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Jutro pogoda ma być, więc ok. 12:30 zamierzam pokulać. Nie mam sprecyzowanych planów, jak ktoś chętny to zapraszam albo sam dołącze do kogoś.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś jedynie odwiedziłem mojego Burgmana zimującego u Maćka.

Poprzytulałem się (do skutera, nie do Maćka), pogłaskałem nową tylną oponę, pobawiłem się nowym siłownikiem kanapy...

Trzymam za Was kciuki...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z niecierpliwością czekamy na fotorelacje z pierwszej dłuższej wycieczki w Grupie Zachodniopomorskiej...

Można rzec, ze Wasza "wyprawa" rozpoczeliscie sezon motocyklowy Grupy Zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza

32b139b89f.jpg523eb551d3.jpg

dwie fotki z krótkiej wycieczki po okolicy zakończonej dobrą pitzą w Dobrej w doborowej obsadzie.( tak pali się gumy, a co )gszysiek i pedziwiatr przepraszam za wielkość fotek (wszystkich innych też )ale nie mam już czasu na zabawę, czas do pracy. Nie mogłem spać i jeść o pracy nie wspomnę, konstruktywne wytknięcie błędów i proszę, można...

Odnośnik do komentarza

Witam, Pędziwiatr kiedy pasowałaby Ci wycieczka do Gorzowa ? Mówiłeś o kwietniu...

Bilety, a Ty o jakim myślisz terminie ? Bo w marcu można poprzymierzać, a kupić nawet z przesyłką w kwietniu. W razie nieskuterowej pogody wezmę opelka. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam nie widzę problemu,kwiecień mi leży każda sobota,zbieramy pake i lecimy,a datę góra niech ustala wraz z frekwencja pozd.

P.s a jutro coś się dzieje pleciuga i tym podobne?

Odnośnik do komentarza

Jako że jestem w temacie to chodzi o moto ciuchy. Kowal tez się pisze na wycieczke do Gorzowa.

Ps,zaraz czwartek organizujemy coś?

Odnośnik do komentarza

Hm że tak się z ciekawości zapytam- co jest takiego specjalnego w Gorzowie, jeżeli chodzi o ciuchy?- taniej jakoś czy inaczej czy też ktoś szyje?. Czasem służba nie drużba mnie to tego miasta kieruje to chętnie bym sobie wiedzę o żródle przyswoił. Ja zresztą już odstawiłem cztery koła już w lutym i ujeżdżam do pracy, tym bardziej, że od strony Mieszka w kierunku centrum coraz to niefajniej się jeżdzi samochodem. Moto wygląda tragicznie z powodu ogólnej wilgotności jezdni i zawiesiny wodno gumowej w powietrzu szczególnie rano, ale szyba daje radę

Odnośnik do komentarza

W pracy niestety, ale w sobotę do dyspozycji.Jadę do warsztatu obadać czy pan da radę tak przerobić cb z auta, żeby można korzystać na moto.

Odnośnik do komentarza

Widze ze ustalono już terminy z cusiem i tak mysle czy nie lepszym terminem wyjazdu do Koszalina.

byla by niedziele.Chyba że już temat zamkniety.

Odnośnik do komentarza
:) witam :)tak dla info w rypardzie w Gorzowie kupowałem cala odziez dla mnie i dla mojego plecaczka i jesteśmy z odzieży zadowoleni :)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...