Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszam na Wiosenne Spotkanie nad Zalewem Zegrzyńskim 11-13.04.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

No Sławku kawał cholernie dobrej roboty. Wielkie podziękowania raz jeszcze!

p.s: pgizi nie zważaj na słowa Ojca Dyrektora dawaj wszystko z taśmy jak leci.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    37

  • Skała

    16

  • pgizi

    9

  • ALFI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

koala, potrzebuję zdjęcia... bardzo Cię proszę; wrzuć.

Np. z fadromy, na łyżce... i reszta, dawaj co masz.

:) postaram się w miarę szybko ogarnąć temat i wrzycić na forum co ciekawsze fotki, a może resztę podrzucę na spota? Ziuta już ma płytkę obiecaną ;)

Odnośnik do komentarza

Hej, Gruby z Zabą meldują się w domku szczęśliwi. Było SUUUUUUUPER, za co wielkie dzięki i szacun dla Sławka i pomocników oraz sponsorów :clapping: . Dzięki także wszystkim uczestnikom, bo zabawa była przednia (oj, się działo!!!). Miło było Was spotkań, co niektórych poznać i... do zobaczenia wkrótce. Fotki z dźwiękiem - trochę później.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz zacnie przygotowaną IMPREZĘ. Szczególne podziękowania dla organizatora Campto waz z lepszą połówką. Jeśli przyjdzie do głowy jeszcze raz naszemu organizatorowi coś przygotować, piszemy się w ciemno.

Następnym razem ja chcę być w tandemie do masowania .... :msn-wink:

EDIT:

Ziutka, czyżby moja Zacna dostąpiła zaszczytu Twojej Zacnej...dopiero teraz zauważyłem...no, no...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...p.s: pgizi nie zważaj na słowa Ojca Dyrektora dawaj wszystko z taśmy jak leci....

Nie da rady.

Prezes wiedział co mówi... jestem w trakcie edycji materiału... Oj, działo się!

Nawet z moim liberalnym podejściem to i tak nie wszystko nadaje się do publikacji...

Ale będzie Pan zadowolony :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Ja z Juniorem też baaardzo dziękujemy za spotkanie. Campto WIELKI szacun za organizację. Jak obrobię też wrzucę kilka fotek.

Pozdro dla All....wudu68

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękuję Sławkowi i Laurze za tak wspaniale zorganizowaną imprezę :clapping: , miło było się z Wami spotkać i porozmawiać z Wami, aszczególni dziękuję Wam za miłe powitanie :) (wzruszyłem się bardz :) :) :) pozdarwiam życząc Wam wszystkim miłego, bezpiecznego sezonu motocyklowego :) , w do domu dotarłem ok. g. 15.30. juz z nie cierpliwoscią czekam na następne spotanie z Wami )

Odnośnik do komentarza

zDolny Śląsk już też od kilku godzin w domach. Cóż więcej mogę dodać do słów przedmówców... Sławku, jesteś Wielki!

Pozdrowienia dla wszystkich co uciekli wczesnym rankiem, dla tych, których zdążyliśmy pożegnać oraz dla tych co jeszcze spali, jak my wyjeżdżaliśmy :)

A zdjęcia to muszę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Powrót do rzeczywistości nastąpił zbyt szybko, zdecydowanie za szybko.

Na wstępie powielę to co napisali wszyscy, Campto, Alimta oraz Sponsorzy dziękujemy bardzo, ...., bardzo za I Wiosenne Spotkanie. Żeby nie Wasza praca, a nie była ona łatwa, nie byłoby tak wspaniałego spotkania. Atrakcje z przedpołudnia bardzo przydatne i pouczające, a z popołudnia bardzo ukulturalniające. Wieczór no cóż "Wisienka na torcie".

Chciałabym jeszcze w imieniu swoim i .mańka bardzo podziękować tym wszystkim, którzy przyjechali za świetne towarzystwo. Już dawno się tak nie wybawiliśmy :)

Zdjęcia zostaną opublikowane po ocenzurowaniu, mam nadzieję, że już jutro, ponieważ jest ich trochę :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Campto, Alimta... teraz już oficjalnie dziękuję Wam za to............ że Wam się chciało. :clapping:

Wszystko dopięte na ostatni guzik, atrakcje, pokaz ratownictwa - profi, konkursy z nagrodami*, Kuligów z bardzo sympatycznym przewodnikiem i xtra żarełkiem regionalnym.... no i niespodzianki... a do tego pogoda okazała się dla nas wszystkich łaskawa :)

Podziękowania należą się również *sponsorom :) ale to także po części zasługa Campto, który wiedział do których drzwi zapukać żeby było ok.

Słowa uznania należą się również Gieńce, która wspomagała organizację >na miejscu<. :clapping:

Ja ze swojej strony cieszę się, że dostałem zapewnienie od Sławka, że impreza będzie cykliczna... a na dodatek że za rok będzie jeszcze lepiej. :clapping:

Super! :clapping:

Zdjęć kilka zrobiłem ale nic powalającego :photo: więc czekamy na kolejne galerie... no i wisienkę na torcie w postaci filmu made in Studio Pgizi :Jumpy:

Do zobaczenia na kolejnych imprezach.

Ps. I pamiętajcie, Piotr S. rulezzz :laughing:

Edit>> Ok, coś tam udało się zrobić telefonem, więc zamieszczam :)

Rzut z okna na pierwszych przybyłych

21421fbf9ea4c526.jpg

Gruby robił zdjęcia z wielkim poświęceniem...

61c9b69782e4429b.jpg

...by zdążyć do "szufli"

9d430cf818be547c.jpg

cef6dce294fa9452.jpg

Ogólnie serdecznych chwil nie brakowało :)

101a359f11c27f76.jpg

Przejmujących też, na szczęście to tylko pokazy

d5c190cfa014074a.jpg

Ostatni punkt imprezy

d12f240521c06116.jpg

e7600b9cc767d1a0.jpg674a663257d4e830.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Campto, Laura daliście do " pieca ". Impreza zajeb....... . Pomocnicy i Sponsorzy też zajefajni. Orzełek dzięki za pomoc, zacna już u doktora, ale będzie dobrze, zdrowieje. Towarzycho pierwsza klasa, Dorotka i Alfi sory za nocne chrapanie. Na II spotkani Wiosenne już mogę się zapisywać. BYŁO SUPER !!!

DZIĘKUJEMY.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, dodaję swoje fotki. Dziękuję jeszcze raz Wszystkim za Super pozytywną atmosferę, a Campto i Laurze za organizacyjny majstersztyk i i wszelkie pomysły od a do z :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: . Niektóre doznania są bezcenne.

01.jpg

Foto w lepszej rozdzielczości >>TUTAJ.

02.jpg

SUPER ośrodek ....

03.jpg

04.jpg

05.jpg

SUPER nastawienie i atmosfera...

06.jpg

SUPER jedzonko..

07.jpg

08.jpg

09.jpg

Fanty i konkursy..

10.jpg

11.jpg

12.jpg

..SUPER POOOGODA, Aura i Krajobrazy

13.jpg

14.jpg

Wszystkie fotki >>TUTAJ.

Odnośnik do komentarza

Szybko piszę, co by net mnie nie wywalił jak wczoraj :frusty: -na wsi już tak jest niestety

Jak już wspomniał papcioch Wielkie podziękowania Sławku dla ciebie,twojej przybocznej,która dzielnie znosiła molestowanie na oczach wszystkich zgromadzonych jak i dla Gienki :Jumpy: i wszystkich innych zaangażowanych organizacje I Spotkania Wiosennego.

Mam nadzieję,że spełnisz swoje deklaracje i będziesz robił to do końca świata i jeden dzień dłużej(wiem przesadziłem) :msn-wink:

Chciałbym na koniec bardzo wszystkim podziękować,za spotkanie w zacnym gronie i,w wspaniałej atmosferze, którą będę wspominał baaaaardddzzzoo dłuugoo.

Takie mniejsze imprezy bardzo,ale to bardzo integrują naszą wspólnotę Burgmaniową i łączą nas wszystkich w jedną Wielką rodzinę, za,którą tęsknimy do następnego spotkania.

Ps,Saper,przepraszam za chrapanie nad ranem-siła wyższa,wiesz jak jest-ty chrapiesz do 4rano,a ja od4 hehhee

Zdjęcia dodam jak się wyrobię -mam 2 zmianę i czasu mało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Naprawdę, jak czyta się Wasze wpisy to dusza rośnie i wypieki są na policzkach. ;)

Cieszę się, iż spotkanie się udało, a wszelkie atrakcje przypadły do gustu.

Jeszcze raz WSZYSTKIM przybyłym wielkie dzięki za atmosferę.

No i już myślę nad atrakcjami na II Wiosenne Spotkanie.:)

PS. @Skała - Twój nowy Nick ma taką historię, że do końca świata tego nie przebijesz :Jumpy: :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Campto ja wiem, że wszystko potrafisz fantastycznie zorganizować, za co Tobie jeszcze raz wielkie dzięki :clapping: , ale czyżby Bendix w Skałę zamieniony to też Twoja robota? :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ups....oj tam, oj tam.;):oops:

Powiedzmy, że to takie trochę wspólne ustalenia w gronie Burgmaniaków. :tabletalk: !piwko

Odnośnik do komentarza

Obiecane zdjęcia: https://plus.google.com/photos/118170440413805029473/albums/6002414336580987617#photos/118170440413805029473/albums/6002414336580987617

Pozostałe zdjęcia mogę udostępnić poza siecią :)

I oczywiście prawa autorskie nie są zastrzeżone ;)

P.S. Mam nadzieję, że cenzura się powiodła, jeżeli nie proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza

Witam wreszcie dotarłam do kompa. Dziękujemy za to, że byliście z nami i wspomagaliście nas.

Serducho się raduje, a dusza śpiewa jak czyta się te wszystkie wpisy.

Jeszcze raz dziękujemy razem z Campto .

Mam nadzieję, że za rok również spotkamy się na " WIOSENNYM "

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Dziękujemy za tak dużą ilość fantastycznych zdjęć. W większości znalazły się w domowym archiwum jest na co popatrzeć i będzie co wspominać.

Cytując naszego klasyka ...szkoda że dobre imprezy tak szybko się kończą.... chociaż już za chwileczkę, już za momencik kolejne mega spotkanie.

Wielkie dzięki raz jeszcze dla Organizatorów, Sponsorów oraz wszystkich biorących udział w naszym spotkaniu,

Do następnego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...