Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszam na Wiosenne Spotkanie nad Zalewem Zegrzyńskim 11-13.04.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    37

  • Skała

    16

  • pgizi

    9

  • ALFI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No też już nie mogę się doczekać, tylko troszkę martwi mnie to co jest za oknem :(

No ale Sławek obiecał, więc zobaczymy z całą pewnością słoneczko.

Tak na wszelki wypadek poprosiłem kolegę co by zaczął zaklinać, oto widok z ukrycia :msn-wink:

dancing_shaman.jpg

Odnośnik do komentarza

Sławku,przyjeżdżamy puszką:(

Miałem nadzieję,że przyjadę swoim Burkiem,ale przy wymianie szyby na Givi zweryfikowałem uszkodzoną gumkę od szyby,która jest na tyle uszkodzona,że nie będę ryzykował uszkodzenia szyby-zamawiam jutro w Suzuki,więc nie ma szansy na szybką dostawę.

Mimo wszystko zabieram ubranie do kulania po okolicy,może ktoś mnie zabierze na plecaka?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapowiada się tyle osób na 2oo,że spokojnie z kimś się załapiesz.

A bezpieczeństwo ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ze względu na remont wewnętrznej drogi dojazdowej do ośrodka zaraz po wjeździe na jego teren proszę patrzeć na znak kierujący na alternatywną ścieżkę.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro !!!!! :-)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Impreza rozpoczęta już o 13ej :) Kto nie dojechał ... ten ma czego żałować. Campto stanął na wysokości zadania, a to dopiero początek :) Koniec transmisji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obowiązki, obowiązki … dziś niestety nie dam. Jutro będę skoro świt. Życzę wszystkim miłej i obfitej :beer: zabawy.

Widzimy się jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

20 osob na 4metrach kwadratowych . Widok bezcenny!

To chyba w saunie te tańce, :msn-wink: no ładnie. Bawcie się dobrze i do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już w domu po jednodniowym pobycie na Spotkaniu Wiosennym. Dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo, rozmowy, a w szczególności Campto za wzorową organizację spotkania. Pokazy ratownictwa zrobione z rozmachem i hukiem. Fajnie było sie z Wami spotkać choć na parę godzin.

Tym co zostali życzę wybornej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również szczęśliwe w domu. Chciałem wszystkim serdecznie podziękować za bardzo miły dzień. Campto super organizacja no i ten konkurs z nagrodami. Uściski dla tych którzy odjechali wcześniej i wszyskim którzy zostali do jutra - miłego wieczoru. Wracajcie jutro spokojnie. Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja dotarłem, zresztą w zacnym towarzystwie (dzięki Piootr i Irasko za wspólny powrót).

Pozdrowienia dla wszystkich i podziękowania dla Campto.

Udanego wieczoru i jutrzejszego powrotu do domów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Campto, dziękuję :)

P4123399.JPG

Musiałeś mocno główkować...

P4123403.JPG

Grupowe zdjęcia do bani :(, mam nadzieję, że Artur'AS zrobił lepsze.

P4123420.JPG

Wspominam teraz sobie naszą podróż do Ryni i jestem szczęśliwy, że ja cały i żółtek dalej nosi miano -bezglebowy,a było gorąco. Pierwszy raz śmigałem po świeżo rozlanym, gorącym oleju na asfalcie. Ba, mało tego to w zakręcie i na ślimaku. Echhhh, dobrze, że skończyło się wszystko szczęśliwie. Anioł Stróż nad nami czuwał.

A Campto ze swoimi atrakcjami pozwolił szybko zapomnieć o tej krew mrożącej w żyłach chwili. Jeszcze raz dzięki :).

Jak ktoś ma ochotę pooglądać fotki to zapraszam. ALBUM

Edit: Dwóch takich .......

P4123294.JPG

Co ukradli świeczki ..... ;)

P4123306.JPG

I co ja robię tu ....

P4123390.JPG

Co ja tutaj robię ?

P4123417.JPG

Dziewczynko, czyja Ty jesteś ? Tak spytałby Mareczek :)

P4123410.JPG

A ukrywającym się, mówimy stanowczo NIE ;)

P4123412.JPG

Odnośnik do komentarza

Rano machalem grupce przed C66, na miejscu dowiaduje sie o przygodach :( Aniol Stroz czuwal, ufff..!

Na miejscu super, dzieki Campto, dzieki rowniez wszystkim za sympatyczne spotkanie :)

W drodze na Radzymin, za Kuligowem - sprawdzilo mi uprawnienia dwoch sympatycznych panow na bialych moto w granatowym stroju ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...