Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszam na Wiosenne Spotkanie nad Zalewem Zegrzyńskim 11-13.04.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    37

  • Skała

    16

  • pgizi

    9

  • ALFI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Aktualizacja info!!

Ze względu na przepisy bezpieczeństwa wejście na Spotkanie WYŁĄCZNIE z identyfikatorem!!!

Może warto rozważyć możliwość uczestniczenia w spotkaniu tylko w sobotę. Przykład - tegoroczny Zlot Burgmanii.

Wiem, że są osoby, które chętnie skorzystają z takiej opcji.

Wpadnie dodatkowa kasa do budżetu co nie jest bez znaczenia.

Sam myślałem o odwiedzinach w sobotę ale widzę, że to nie będzie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może warto rozważyć możliwość uczestniczenia w spotkaniu tylko w sobotę. Przykład - tegoroczny Zlot Burgmanii.

Wiem, że są osoby, które chętnie skorzystają z takiej opcji.

Wpadnie dodatkowa kasa do budżetu co nie jest bez znaczenia.

Popieram i jestem zainteresowany taką właśnie opcją uczestnictwa w spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co wiem to jest kilka osób, które z pewnością i przyjemnością odwiedziłyby w sobotę naszych przyjaciół w Ryni

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może warto rozważyć możliwość uczestniczenia w spotkaniu tylko w sobotę. Przykład - tegoroczny Zlot Burgmanii.

Wiem, że są osoby, które chętnie skorzystają z takiej opcji.

Wpadnie dodatkowa kasa do budżetu co nie jest bez znaczenia.

Sam myślałem o odwiedzinach w sobotę ale widzę, że to nie będzie mile widziane.

Worlan - dlaczego sądzisz, iż nie jest to mile widziane?

Czy uważasz, że organizuje to z pobudek finansowych?

To pragnę uświadomić, że będę się cieszył jak do tego nie dołożę. :(

A zastrzeżenie możliwości przyjazdu do osób zarejestrowanych spowodowane jest WYŁĄCZNIE sprawami bezpieczeństwa.

Campto niestety możesz nas wykreślić z listy, musiałem wybrać albo zalew albo Montenegro.

Szkoda ale nie ma sprawy.

Z tego co wiem to jest kilka osób, które z pewnością i przyjemnością odwiedziłyby w sobotę naszych przyjaciół w Ryni

Cieszę się bardzo ale problemem jest wyliczenie uczestnictwa.

Nie chcę na tym zarobić, co by uniknąć oskarżeń o "skubanie" braci motocyklowej a na wyliczoną wartość składa się wiele zmiennych.

M.in. cena kolacji jest wyliczona dla nocujących, koszt pokazu częściowo jest pokrywany przez sponsorów a częściowo podzielony przez założoną ilość uczestników, wynajęcie sal jak i parkingu do pokazu również uwzględnia zniżki obejmujące planowana ilość korzystających z pokoi.

Ale oczywiście nic nie jest niemożliwe. :)

Obawiam się tylko, iż cena za samą sobotę byłaby niewiele niższa niż za całość.

A poza tym cena za spotkanie się na cały weekend - bezcenne. ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę że wszyscy dobieracie się już do pokoi. Ja niestety jestem świeży w Waszym gronie i nie mam za bardzo do kogo się dołączyć :)

Czy jest ktoś komu będzie totalnie obojętnie z kim będzie w pokoju? Jakieś pojedyncze sztuki?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Campto, nie denerwuj się.

Worlan bardzo dobrze Cię rozumie ale pewnie z braku czasu ma możliwość odwiedzin tylko w sobotę, mam tak samo.

Ty jesteś organizatorem i tylko Ty wyznaczasz zasady Twojej imprezy.

Jak widzisz na Burgmanii w tym roku taka opcja została dopuszczona ponieważ jest taka potrzeba.

Zrób płatne wejściówki na sobotę bez koszulek i dodatków.

Nie chodzi o odwiedziny "miejscowych" z Ryni tylko o zarejestrowanych forumowiczów. Będzie to bonus dla Ciebie i może właśnie ratunek i dopięcie finansowe

Rozważ to!!! Chyba nie chcesz konkurencyjnej imprezy pod bramą ośrodka :blush::Jumpy:

Jednocześnie proszę o wykreślenie z listy 3-dniowej. Raczej nie dam rady przyjechać w piątek. Jeżeli mi się uda to pewnie rzutem na taśmę. Będę negocjował jak już będę pewien czy się wyrobię.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj, Campto nie było moim zamiarem zaglądanie do Twojej kieszeni. Może niefortunnie napisałem "niemile widziane" sorry.

Ale jak to miałem określić ? Dwoma rękoma podpisuję się pod tym co napisał Orzech. . :clapping:

Nic więcej nie mam do dodania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orzech - daleki jestem od denerwowania się. :)

Ale chciałbym aby wszyscy zrozumieli, iż muszą panować jakieś zasady, gdyż - jak to mówi przysłowie - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. :)

Jestem organizatorem ale ta impreza nie jest moja - jest wszystkich i dla wszystkich.

A co do meritum - jak sobie wyobrażasz wejsciówki:

wersja A - udział w całym dniu?

wersja B - udział w pokazie ratunkowym + przejazd + skansen?

wersja C - udział w pokazie + przejazd?

wersja D - przejazd + skansen + kolacja?

wersja E - przejazd + skansen?

itd. itp.????

A najlepiej by było jakby wszystkie opcje były dostępne i każdy by wybrał co mu pasuje?

Proszę wybaczyć ale do tego trzeba co najmniej kilku osób i wynajęcia ochrony ;)

Podsumowując:

Ze względu na dużo próśb o uczestnictwo w sobotę, siedzę i liczę alternatywny koszt udziału, w który wejdzie udział we WSZYSTKICH imprezach organizowanych w sobotę + pamiątki okolicznościowe.

Po prostu nie mam takich sił i środków aby bawić się w tysiące opcji w zależności co komu pasuje.

Mam nadzieję, że zostanę zrozumiany.

BTW: A co do "alternatywnej imprezy pod bramą" - no comments. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zostaniesz zrozumiany. Tak jak napisałeś - nie da rady wszystkim dogodzić.

Zrób opcję A czyli 3 dni i opcję B czyli cała sobota - nie koniecznie z pamiątkami.

Opcja soboty może być płatna ALL IN a to czy ktoś będzie brał udział we wszystkich atrakcjach czy tylko w połowie to jego strata.

Alternatywne imprezy wychodzą czasem spontanicznie i nic na to nie poradzisz :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A czy uczestnictwo w paradzie też jest płatne ?

Chciałbym przyjechać na paradę aby móc poczuć przyjemność przejechania się wspólnie ze swoimi kolegami :ninja:

Odnośnik do komentarza

O ile jest mozliwość uczestniczenia w pardzie bez zjakiś dodatkowych opłat to także bym się podłaczył.

Ale o ile wariat "B" bedzie możliwy to chętnie bym rozwarzył wzięcie udziłu w całym dniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kasa poleciała ,poproszę o pokój 2 osobowy w budynku głównym z jegomościem MAKIM, który też dziś dokonał przelewu. Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu ..

Tak potwierdzam !

Kasa przelana ! Wariant ,, A " :msn-wink:

A co ! Jak kraść to miliony - jak się kochać to z księżniczkami :Jumpy: .

Pozdrawiam i do szybkiego obaczyska .

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie mnie do listy. Wersja B sobotnia.

Koszulka męska XL.

Na miejscu najwyżej wynajmę pokój z soboty na niedzielę :)

Pieniążki już wysłałem.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Czy po przyjeździe w sobotę około 10.00 nie będzie problemu z wejściem bez identyfikatora? Rejestracja jest w piątek więc co z sobotnimi gośćmi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przecież będę tam cały czas.:)

Gości sobotnich będziemy witać w sobotę. :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę mnie dopisać do listy ( opcja jednodniowa).... kaska wysłana.. 2 osoby- ja koszulka xxxl a druga dla chłopca 9 lat 145cm wzrostu.

Odnośnik do komentarza

Prosze o wpisanie na liste gruby59 koszulka męska XXL, plecak zaba koszulka damska XL

pokój dwuosobowy w budynku

dozobaczyska

Kasa poszła elektronicznie powinna jutro być na koncie pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...