Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszam na Wiosenne Spotkanie nad Zalewem Zegrzyńskim 11-13.04.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No Pawełku pełen szacun za filmik. Zgadzam się z Miętusem w 100% Należy ci się OSKAR Akademii Filmowej Burgmanii. Z niecierpliwością oczekujemy II Wiosennego Spotkania.

Pozdrawiamy cała ekipę z Ryni.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Campto

    37

  • Skała

    16

  • pgizi

    9

  • ALFI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Filmik rewelacja, oddaje w 100% atmosferę tej niecodziennej imprezy :)

Przejścia dźwiękowe "Mallorca" i "Biały Miś" - super! Ogólnie cała ścieżka dźwiękowa :clapping:

Paweł, idziesz mocno do przodu :clapping:

Pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczów z Ryni :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noo !! Pawle super filmik !!

Moja Makowinka jak zobaczyła ten film to powiedziała że to był mój ostatni wyjazd bez jej osoby .

Tak wiec przez Ciebie ! a może dzięki Tobie ? mam na takich imprezach osobę towarzyszącą i pilnującą .

Pozdrawiam i do następnego !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Filmik jak i scenariusz - szacun :notworthy: Orzeł spiewający, mixujący Majorke - popłakałem sie ze smiechu!!! :Jumpy: Bigu tanczacy breakdance - kolejny płacz ze smiechu!!! :Jumpy: SUPER!!!

Tylko małe pytanko... Gdzie jest Morwa?? :detective:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tylko małe pytanko... Gdzie jest Morwa?? :detective:

Taaadaaamm! :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Taaadaaamm! :Jumpy:

Zapomniałeś o o o oo oo oo o o oo oooczywiście ooooooooooooo Reeee Reeee Reeeeey Baaaaaaaanach :cool2:

PS. Piotruś jesteś WIELKI!!! :) Kochamy Cie mordko Ty nasza!!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O żesz w mordę ! Dlaczego nie byłem w piątek ? Ale była zabawa. DJ Orzeł zobaczyć na żywca - bezcenne !

Gratki za film Paweł. Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak DJ. Orzeł rozkręcił imprezę to miejscowe Laseczki zdejmowały Stringi przez głowę Krzycząc Orzeł Orzeł Graj Całą Noc KOCHAMY CIĘ :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani, wierzcie mi, jest mi strasznie miło że Wam się podoba ale... to nasza wspólna zasługa! Bez nas, każdego, jednego z osobna (jak mawiał bodajże Gomółka) nie byłoby tej radochy.

Moja konkluzja jest taka: w przyszłym roku zajmujemy cały ośrodek WDW Rynia. I bez żadnego "ale"!

I Danił robi filmik.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I Danił robi filmik.

No nie wiem, nie wiem. Chyba tak łatwo się nie wykręcisz ;)

Myślę, że oczekiwania publiki mogą być zgoła inne :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Ponieważ pojawiło się zapotrzebowanie na materiał wideo który nie został (z różnych względów) wykorzystany w moim filmiku, to informuje, że przygotowałem bonus :question: .

Niestety, z rożnych względów, zarówno technicznych jak i... obyczajowych (O, ła! Mocno zabrzmiało), nie kwalifikuje się on do ogólnodostępnej publikacji na YouTube - no, może trochę przesadziłem.

Eny łej, mam przygotowane trzy pliki, w rożnych formatach, różnej jakości, z materiałem który nie załapał się na oficjalne wideo. Jest to ok. 50 min materiału ( zostały definitywnie usunięte fragmenty skrajnie podłej jakości lub też wskazujące na "odmienny stan świadomości" operatora kamery :frusty: ). Ale żeby nie było; jest tam również bardzo przydatny materiał dydaktyczny dotyczący pierwszej pomocy oraz tzw. backstage, więc będzie fun!

W czwartek, jeżeli nie będzie padało, będę miał to ze sobą na spocie pod C66, na penie w następujących formatach:

1) divix - 745 MB - jakość o.k.,

2) WMV - 490 MB - jakość marna,

3) MPEG (format DVD) - 3,4 GB - jakość dobra.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany i podjedzie z przenośnym urządzeniem które będzie miało złącze USB, to może wejść w posiadanie tego materiału.

I dla uspokojenia ewentualnych negatywnych emocji oświadczam, że w mojej ocenie nie narusza on (ten materiał) niczyich dóbr i wartości.

Jeżeli będzie ktoś, kto nie będzie mógł pozyskać tego materiału w czwartek, a pałałby taką nienasyconą żądzą i chciałby się nim zaspokoić, to proszę o PW i jakoś się umówimy.

Uprzedzam, że jest to tzw. surówka, bez jakiejkolwiek obróbki audio czy też wideo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł SUPER Produkcja. Warto było czekać. A na filmie widać że OJ się działo :Jumpy: , tym co byli mają co wspominać i z opisów widać że jest im jeszcze mało (była ZABAWA!!! :msn-wink: ), tym co byli za krótko mają niedosyt :rolleyes1: , a Ci co ich nie było mają czego żałować :confused: .

Odnośnik do komentarza

Oj się działo...! Miło powspominać tamten wyjazd przy tych wszystkich zdjęciach i filmach! pgizi i Danił -świetna robota!

Dzięki jeszcze raz Wam wszystkim za świetną zabawę ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...