Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co ciekawego zrobiłem dziś przy swoim skuterze [cz.2]


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dokończyłem kierunki w lusterkach.

Wize a gdzie te kierunki ?? na górnym wewnętrznym racie lusterka ??

Syrenę mam pewnie taką samą jak ty bo tez mam TIRa

Odnośnik do komentarza

Wize a gdzie te kierunki ?? na górnym wewnętrznym racie lusterka ??

Syrenę mam pewnie taką samą jak ty bo tez mam TIRa

Tak akurat udało się złapać mi jak się palą.Ja syrenę mam 20W a u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wytargałem cvt z burka...Pojechałem z tym do mojego mechanika i jak stałem tak usiadłem....pasek urwany, łożyska chyba ze 4 zniszczone i sprzęgło też juz prawie usmażone...Jakiś sadysta tym motorem przedemną jeździł. no ale do rzeczy - poleca ktoś jakiś tani kredyt :msn-wink:

nie no żartuje ale nie spodziewałem sie takiej masakry...mam nadzieje ze mi wiosny nie zabraknie żeby to ogarnąć. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziś od rana dzień przy majce, usterka wskaźnika temperatury naprawiona. Powód okazał się błachy wyskoczyła wsówka na czujniku. Kończę robić stelaze pod kufry boczne. Cb zainstalowane i super działa. Orientuje się ktoś czy gdzieś naklejają okładziny na sprzęgła do maxi, gdzieś na forum czytałem ze ktoś to robił lecz nie mogę znaleźć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość woytekpo

Dzisiaj odpaliłem Zacną . Przejechałem się po garażu 5m do przodu i 5m do tyłu . Choroba nie pozwoliła i na pierwszą jazdę w tym sezonie na świeżym powietrzu. Ale i tak poszedłem do domu z bananem na gębi :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja co prawda wczoraj ale wybudziłem majkę ze snu zimowego. Zalałem nowy płyn chłodniczy, odpowietrzyłem układ chłodzenia oraz pozwoliłem jej się bardzo dobrze zagrzać. Dzięki temu widzę że już mi powietrze nie bulgocze w chłodnicy. Oprócz tego założyłem żaróweczkę led niebieska do kufra pod kanapą i dołożyłem jeszcze dwa punkty podświetlenia tego kufra :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpaliłem Zacną . Przejechałem się po garażu 5m do przodu i 5m do tyłu .

Wojtek to mam rozumieć że w zacnej masz wsteczny bieg :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj przebudziłem Króla ze snu, podłączyłem aku, na stacji nap...działem w oponki i chajda w miasto i 50km nastukałem :)

Odnośnik do komentarza

Kymczak ze snu zimowego wstał we wtorek i wcale nie marudził zdrów i rześki gulgotał aż miło niedługo w nagrodę dostanie większy kuferek z dodatkowymi kierunkami i stopem

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w MYP 400 zamontowałem stelaż pod kufer Kappa i zaraz go zdemontowałem :mad2: bo okazało się że brakuje takich dwóch tulejek dystansowych pod przednie śruby (stelaż używka), trza dotoczyć,no to na otarcie łez zabrałem Majkę na spacerek i 40km się zrobiło .Nowe oponki dają radę.Może któryś z Kolegów ma taki stelaż i podeśle zwymiaruje te tulejki.Coś pomierzyłem ,ale co wymiar orginalny to wiadomo

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra wszyscy to i ja ;)

Od czego tu zacząć.... poszedłem po bandzie więc tak:

Koniec zeszło rocznego sezonu Honda dostała prawie nowy napęd nie licząc okładzin sprzęgła

W tym roku dostała nową tarcze na przód , zamiennik ale nowy NG204 do wersji z ABS

Klocki hamulcowe przód EBC

Łożyska koła przedniego all balls 25-1510 wraz z uszczelniaczami

Łożysko główki ramy all balls 22-1037

Osłona wydechu została oddana do chromowania , nie powiem wygląda lepiej niż stara, zawsze to taniej niż nowa za 750pln

Kufer pomalowany na kolor czarny tak jak motocykl :)

Wymieniłem łożysko i uszczelniacze (32x42x6 , 32x48x8) w tylnym wahaczu .... i tu niespodzianka , łożysko z opisu niby standard 6204 ale nie...

Honda wymyśliła wew.średnice 22mm a nie tak jak ma 6204 ( 47x20) , więc proszę zwrócić na to uwagę (to dla użytkowników Hondy Silver Wing )

Obydwa koła dostały naklejki odblaskowe z logo Honda , może nie wszystkim to się podoba ale fajnie wygląda

Tylna opona po oględzinach miała małego gwoździa, a że i tak miałem wymienić , więc postanowiłem nie naprawiać tylko kupić nową (Michelin Power Pure)

Zostało mi tylko wymienić olej i filtr oleju i finito :)

Na to wszystko Patrycja stwierdziła ze w 99% mam prawie nowy motocykl ;) wiem prawie robi wielką różnicę heheh :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w MYP 400 zamontowałem stelaż pod kufer Kappa i zaraz go zdemontowałem :mad2: bo okazało się że brakuje takich dwóch tulejek dystansowych pod przednie śruby (stelaż używka), trza dotoczyć,no to na otarcie łez zabrałem Majkę na spacerek i 40km się zrobiło .Nowe oponki dają radę.Może któryś z Kolegów ma taki stelaż i podeśle zwymiaruje te tulejki.Coś pomierzyłem ,ale co wymiar orginalny to wiadomo

pozdro

Też kupiłem używkę i oczywiście było brak tulejek :(((

Ale znalazłem instrukcję montażu GIVI i tam są podane wymiary tulejek,

kolega dotoczył i wszystko pasi jak ulał :)

Odnośnik do komentarza

Też kupiłem używkę i oczywiście było brak tulejek :(((

Ale znalazłem instrukcję montażu GIVI i tam są podane wymiary tulejek,

kolega dotoczył i wszystko pasi jak ulał :)

Wpadłem na to ale nie mogę znaleść na tyle czytelnego schematu,jakieś małe te cyferki :cool2: ale dzięki za szybką reakcję,a może masz jakieś zapiski ? szczególnie chodzi o wysokość tej tulejki.

Robi3m dzięki LUPA pomogła hehe 18x24

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja dzisiaj w moim kymco założyłem płytę i kufer givi e370.

Szybko sprawnie i przyjemnie.

No i wydaje mi się, że w sezonie będzie ok w miejskie korki.

No i dzięki niemu już nie będę oglądał nóg syna na wysokości moich oczu ruszając z pod świateł.

haty7azu.jpg

e9yqyve5.jpg

nyjy2uqe.jpg

No i jeszcze obowiązkowa rundka po wsi.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj włożyłem aku. i zapaliłem po dłuższym postoju.Zapalił po jednokrotnym krótkim naciśnięciu startera (banan na twarzy) rozgrzałem aż włączył się wentylator.Chciałem się przejechać ale jak się okazało przegląd skończył sie w grudniu.W tygodniu pdjadę zrobić żeby być już przygotowanym na 100%.

Odnośnik do komentarza

Ja rozpocząłem sezon. Zdjąłem kołderkę wsadziłem aku i dupa. Akumulator się wysrał. Miał prawo- oryginał od nowości 7 sezonów :). Nowa Varta już zamówiona. A skuta i tak odpaliłem i rundę po Warszawce zrobiłem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciśnienie w kołach sprawdziłem. Poziomy płynów sprawdziłem. Nadusiłem starter. Silnik się rozgrzał więc ruszyłem na miasto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...