Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty pomorskie


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Też będę śledził temat. Pomysł super. Wstępnie byłbym zinteresowany jak podpasuje mi termin.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    35

  • Nurider

    28

  • jacek_gda

    23

  • cheng13

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem u Szwedów w ubiegłym roku (na piechotę...) i nie widziałem w Karlskronie ani jednego maxi... Może faktycznie by było miło ich odwiedzić ;) A drogi mają zacne. Np pokulać się po Karlskronie i zawitać na Aspo... (bo na piechotę nie zdążyłem ha ha!)

Odnośnik do komentarza

Pomysł fajny ;) Wreszcie jako pasażer na statku.... ;) Chętnie się piszę, a w domu będę od 18 kwietnia do 8 maja, potem dopiero mam wolne 20.06 - 10.07. Jeśli wyjazd byłby w tych moich widełkach urlopowych to piszę się na bank :)

Odnośnik do komentarza

Do Aspo to trochę za blisko :) przecież to jeszcze Karlskrona . Myślałem raczej o wypadzie w głąb Scanii np . do Kalmaru -95 km najkrótszą drogą ale można też 218 :) bardziej pagórkowata . Drogi wręcz stworzone do swobodnego kulanka 80-90 więc nawet 125-ki nadążą . Ronin - wszyscy Burgmaniacy oczywiście mile widziani :idea: faktycznie , mogłem to zapodać na ogólnym a nie regionalnym :) ale chciałem najpierw zbadać zainteresowanie. Organizatorem będzie Stena Line - z rowerzystami radzą sobie wyśmienicie . Byłem w tym roku i było rewelacyjnie. zadbali nawet o kilka tras i pilotów oraz wóz serwisowy.Żałowałem tylko ze zrobiliśmy jedynie 80 km ale to jednak tylko bicykle :) Znam ludzi z marketingu przewoźnika i pogadam o imprezie ale wcześniej chciałem sprawdzić czy to opcja raczej na 5 czy 50 moto . Inaczej się wtedy patrzy na klienta jak stoi za nim tłum ;) . Zresztą-nawet gdyby SL nie była zainteresowana a zebrałoby się nas min 20-stu to już można negocjować ceny i działać samemu. Proszę więc potencjalnych zainteresowanych o wstępne deklaracje chęci uczestnictwa. Oszacujemy potencjał i będę pilnował tematu. Zaglądajcie tu czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Nurider, wiem że blisko, no ale na piechotę to dobre i to Aspo było (Oferta Szwecja w 1 dzień). Jak termin byłby odpowiedni (bo maj szykuje się u mnie mocno egzaminacyjny) to bym się skusił na taki wypadzik.
Odnośnik do komentarza

Wsyzstkiego co najlepsze w Nowym Roku :blush:

Kulam się dzisiaj przed południem do Żukowa, potem może gdzieś mała runda wokół jeziora ostrzyckiego. Jezeli ktoś ma ochote się przyłaczyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

I jak było? Nade mną wydawca się zlitował i powiedział ,że mogę się urwać na trochę . Zrobiłem niecałe 20 km ale radocha olbrzymia ! :blush: No i aku się troche podładował ...Cieplutko tylko , niestety, mokro i dość ślisko .

Odnośnik do komentarza

Było całkiem sympatycznie. Zrobiłem ponad 100km :)

Próbuję sklecić filmik i zapodam :-) Po 2h, w drodze powrotnej około 15.00 zacząłem w palcach dloni czuć, że jednak wiosna to nie jest.

1388866398-abe91-2689kb.jpg

1388866452-79f69-2345kb.jpg

1388866949-78bc6-2193kb.jpg

Że ślisko odczułem rownież w drodze powrotnej na rondzie przy budowlanych ;-)

Odnośnik do komentarza

jacek_gda - dobrze i najważniejsze że udało Ci się cało i bezpiecznie z zadowoleniem wrócić do domku . Pamiętaj też że posiadam dla Ciebie twoją imienną tabliczke zorganizowanom przez CAMPTO

Odnośnik do komentarza

Chłopy, a na te tabliczki to już chyba za późno? Najpierw byłem w morzu, a potem przespałem sprawę....a też bym taka chciał :fireman2: Myślicie, że dałoby się jeszcze załatwić?

Odnośnik do komentarza

Załatwić sie napewno da ale prawdopodobnie tylko inwidualnie samemu trzeba zamówic na allegro . Ta akcja z tymi tabliczkami była zorganizowana przez CAMPTO I dziwnym trafem nawinoł sie sposor i każdy kto się wpisał na tą liste dostał tabliczke za darmo. A nam pozostało być tylko wdzięcznym dla CAMPTOi sponsora

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...