Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty pomorskie


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej nie miałem czasu cos napisać bo praca mi odebrala dostęp do netu . Ale dziękuję wszystkim za przybycie na Parade Dnia Niepodległości a potem super ognicho i przepyszne kielbaski upieczone jak za dwnych lat na kijach .Dawno tego nie praktykowalem i bylo bardzo fajnie i przywrócilo wspomnienia z dawbych lat. Super było też się spotkać z Tak fanymi ludzmi i cieszy to że my na pomożu jeszcze żyjemy i zaczynamy rosnąć w silę Tak dalej Panowie Skuterowcy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    35

  • Nurider

    28

  • jacek_gda

    23

  • cheng13

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam prośbę, znajomy przeprowadził się do Gdańska z Łodzi. Jakiś czas temu pseudo mechanik w Łodzi wyjął silnik, żeby zobaczyć czemu nie jeździ i nie złożył. A problem był pasek napędowy. Czy możecie polecić mechanika, który doprowadził by skuter do stanu jeżdżącego? Skuter to Piaggio X9 Amalfi 180. Kontakt Proszę na priv.

Odnośnik do komentarza

Eryk, 608316516

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Paweł, w jaki sposób odbierasz tabliczkę z nickiem? Możesz odebrać również moją?

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza

No ja wysłałem moje dane do CAMPTO i podejżewam że wyśle na mój adres ale jakby co to napisz do niego czy by mogl wyslać także twoja razem z moimi do mnie i wtedy sie jakoś spotkamy i Ci ją przekaże

Odnośnik do komentarza

No i zanim ktoś sie zdecydował pokulac .pogoda zdrowo sie poturbowala . Kurcze i tak to teraz będzie przez następne pare miechów - smutne to

Odnośnik do komentarza

Sam pojechałem :-) Zatrzymałem się w Wyczechowie w Gospodzie dla Przyjaciół na kawę z pysznym ciachem. Nawet sporo 2oo spotkałem na trasie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nawet kilka 2oo śmigało po 3city. W Gdyni np. srebrny Burgman 650 śmignął przy wlocie na Świętojańską :-)

Pozazdrościłem ale jak dla mnie za zimno. T-maxi czeka na cieplejsze dni :-) Tymczasem śmigam zimową wersją Burgmana.

Odnośnik do komentarza

Tak !!! coraz mniej już odważnych na 200 . Ja jeszcze pojade z grupom Mikołaje na motocyklach oczywiście tą nieoficjalna 08.12 2013 Bo ta 15-tego jest zbojkotowana coś chyba chlopaki nieszczeże postąpili . Ale jak by co to nieoficjalne mikolaje sa 08 12 2013 spotkanie na końcu pasa startowego ale tym razem od strony kolejki tam się dzielimy na grupy i rozwozimy prezenty po szpitalach i domach dziecka zebrane zostało przez motocyklistów prawie 16 000 PLN i za to zostalo kupione duzo fajnych zabawek i owoców http://www.moto3miasto.pl/viewtopic.php?t=16458

Odnośnik do komentarza

Szkoda że tak późno napisałeś zabrał bym się z wami.

W końcu będziecie się zbierać pod moim blokiem.

Chyba że to impreza tylko dla tamtego forum

Odnośnik do komentarza

Mi jeszcze przedwczoraj udało się posmigać :) / 5 stopni , slońce ...grzech było nie skorzystać .To jednak był już ostatni śmig w tym roku . Skuter poszedł do ciepełka a narty do serwisu :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko wybrałem się na dzisiejszych "Mikołajów". Pojechałem z córką. Było całkiem sympatycznie, chociaż faktycznie, trasa była dziwnie krótka. O Gdańsk ledwo zahaczyliśmy. Całość zakończyła się na parkingu przy Ergo Arena. Muszę przyznać, że zakończenie na Skwerze Kościuszki byłoby bardziej trafiony pomysłem. Na parkingu przy Ergo Arena pojawili się w zasadzie wyłącznie motocykliści.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zrobileś to co uważałeś . I nikt do ciebie pretensji nie będzie miał . Większość z nas bojkotowała te mikolaje bo uważamy że coś tam jest nie na rzeczy

Odnośnik do komentarza

Hejka! Chcę namówić Stene Line na zrobienie eventu pod robocza nazwa Moto Potop. Chodzi o wyskok do Szwecji na jeden dzień za jakies symboliczne pieniądze. Byl w tym roku Rowerowy Potop dlaczego nie zrobić czegoś takiego dla skut i motomaniakow :). Dla rowerzystów rejs w obie strony z kabina i jednym sniadaniem kosztował ok 160 zyli.Dla nas może być trochę więcej bo jednak nasze maszyny to nie rowery i trochę miejsca zajmuja :confused: Termin - sądzę że maj jest bezpiecznym terminem. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to Bomba Pomysł i trzymam kciuki oby się udało takie coś zorganizować i wpisuje się na liste bo od dawna planuje wyjazd na 200 do szwecji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...