Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty pomorskie


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wlaśnie wrócilem z Czwartego Ostarniego Pijackiego Spotkania Kaszubskiego w Gołuniu zorganizowanego przez PIDZAM i MIRECZKA - Ponieważ to bylo pijackie spotkanie naprawde lalo sie ogromna ilość wodki i byla zabawa śpiewanie ognisch i kiełbaski i SUPER ATMOSFERA !!!!!!! Było nas około 15 osub i myślę że naprawde wszysy się świetnie bawili Nawet była Nasz BABCIA JANKA czyli DZIADKA i było przemiło znowu ją zobaczyć wśrud Burgmaniaków . Serdeczne pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    35

  • Nurider

    28

  • jacek_gda

    23

  • cheng13

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Sezon powoli juz sie kończy i powoli trzeba zakańczać sezon W ostatnia środe i mi nie było dane przybyć chociaż byla przepiekna pogoda ale myślami byłem na sumie , bylem nawet w kontakcie telefonicznym z obecnymi S3M

Odnośnik do komentarza

Mój X9 znalazł nowego właściciela z Gdyni, Ja tymczasem z wielkim bananem na twarzy przesiadłem się na T-Maxa :-) Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza

A i owszem strzelam sobie tzw. HFT oraz IPSC :-)

Fotki pyknę jak się już od niego odkleję :-) Na razie śmigam od rana do wieczora. Pogoda się poprawiła więc korzystam ile się da :-)

Pracę mam taką, że muszę ganiać po całym Trójmieście i dalej więc w to mi graj :-)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza

A na dzisiejszym spocie !!! Cię nie było żeby się nowym skutrem pochwalić . Za to zawital do nas już od lat nie widziany GOMP .To bardzo było miło zobaczyć sie po tylu latach i powspominać stare czasy Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Serwus Kacza .Ja Ciebie dobrze pamiętam i dobrze bedzie jak się przypomniesz innym .Spotykamy się jak zawsze w środy na pasie startowym o 18-tej a nawet troche wcześniej teraz bo szybciej ciemno i do puki pogoda dopisuje to jeszcze jesteśmy Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć. Wybieram się dzisiaj około 16.00 pokręcić się troszkę po Kaszubach dopóki pogoda dopisuje. Może ktoś ma ochotę się przyłączyć?

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza

Kurcze dopiero teraz przeczytałem tego posta a cały dzień chciałem sobie z kims polatać na skutrze . Bo rano wymienilerm wszystkie klocki hamulcowe i tylną opone i przydało by sie to teraz troche przetrzeć

Odnośnik do komentarza

Pogoda dopisuje, mam nadzieję więc, że może jutro uda się ponownie wyskoczyć. Daj znać jeżeli będziesz miał chęć. Można gdzieś na obiad skoczyć za miasto. Dzisiaj również śmigam, ale spokojnie bo z córką :-)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Fotka mojego T-Maxa

1382799243-save-png-759kb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...