Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty pomorskie


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem nawet ze Koniecznie na skutrze trzeba przyjechać i dołączyć do parady pojazdów .Po paradzie możemy sie gdzieś bujnąć na skutrach za miasto zrobić ognisko i zakończenie sezonu przy pieczonych kiełbaskach Ogólnie to jest też taka opcja zakończenia sezonu w pomorskim .Wybierając się na tą impreze prosze zaopatrzyć sie w kiełbaski ponieważ nie będzie czasu na latanie po sklepach :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    35

  • Nurider

    28

  • jacek_gda

    23

  • cheng13

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Bez przesady każdy niech ma pod siedzeniem ze 2 szt. kiełbasek dla siebie bo niestety w dobie kryzysu trudno znaleść sponsorów. No chyba że Ty chcesz obdarować cale toważystwo kielbaskami :-)

Odnośnik do komentarza

Jarek nie żałuj- to ostatnie podrygi. Jak wrócisz to od razu wyciągniesz skuta i w drogę :question: a my teraz do marca będziemy zębami zgrzytać .

Odnośnik do komentarza

11 Listopada praszam wszystkich chętnych na udział w Paradzie Dnia Niepodległości oczywiście na 200 http://www.gdansk.pl/kultura?id=17792

Wybrał bym się z Wami ale mam II zmianę.Szkoda bo szykuje się fajna impreza.Wysłałem wiadomość na PW koledze z http://pcxforum.pl/ może da się namówić.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Udało mi się kupić kilka małych chorągiewek na jutrzejszą paradę. Jeżeli ktoś potrzebuje to proszę dać znać w wątku. Do rozdania mam 9 szt.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Ja też jedną chętnie ale będę tylko jeśli będzie sensowna pogoda. Mój plecaczek nie ma ciuchów moto więc nie chcę go narażać na przeziębienie.

Odnośnik do komentarza

Ok, dwie zarezerwowane. Pomyślcie jak je zamocować u siebie. Są na plastikowej rurce o średnicy około 8mm. Na wrazie co wezmę taśmę monterską.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Dokładnie ! W nurkowaniu nieraz ratowała mi ...no, może nie życie ale nurka :D . Zlukałem trasę parady- strrrasznie krótka , niecałe 2 kilometry ! Szału nie ma...a ma ktoś pomysł na miejscówkę na ognisko ?

Odnośnik do komentarza

No właśnie wyjełeś mi to z ust Tomek !!! za dawnych lat jeżdziliśmy nie daleko leśniczówki między Sopotem a Oliwą i możemy tam też podskoczyć i w tym roku

Odnośnik do komentarza

Na razie się zapowiada, że w trójkę się wybieramy :-) To może skończymy sobie po prostu zjeść np. Do Gościńca u Przyjaciół w Wyczechowie?

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...