Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spoty pomorskie


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra koniec tego marazmu ! :helpsmilie: Czy pomorscy kierownicy mają jakąś stałą miejscówkę ? Byłem na kilku spotach na Zaspie i na Skwerze Kościuszki i ...byłem jedyny na skuterku . :kwasny: Czułem się trochę ....nieswojo. Może jednak się jakoś spikniemy ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    35

  • Nurider

    28

  • jacek_gda

    23

  • cheng13

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie .Jak do tąd spotykaliśmy i spotykamy się cały czas na zaspie . zazwyczaj Ja jestem co środe - być może wlaśnie byliście jak mnie akurat nie było ale zapewniam że jest stala grópka uczestników co przybywa co środę .I miło będzie jak dołączycie do nas nawet na przyszłą środe tak jak 25.09 Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jak mnie do pracy nie zawołają, to pewnie dam :) Mamy przecież telefony, oprócz tysiąca różnych niepotrzebnych funkcji można nimi dzwonić i umówić się :) Postaram się dotrzeć w środę, dam Ci znać :)

Odnośnik do komentarza

No i pięknie ! zaczyna się konkretna grupa robić :) mam nadzieję ,że pogoda dopisze bo w prognozach 12 stopni i opady...ale prognozy na szczęście nie zawsze się sprawdzają ;)

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał więcej czasu (praca) to i ja bym pewnie się do Was bujnął. Jakby co się działo w rejonach weekendowych np wypad w rejony kościerskie to byłoby miło. Hmm a może w któryś weekend (też praca ale po południu po 15 jeden dzień może się uda wygospodarować...) można by było zrobić Drogę Kaszubską i skończyć grilem jednorazowym na parkingu pod Wieżycą...

Odnośnik do komentarza

Możesz tak myśleć. ;) Tylko jak się ma robotę na trochę więcej niż etat i wraca codziennie po 20 do chaty, rodzinę i studia weekendowe to raczej dużo czasu się nie ma... Więc planować trzeba nawet potencjalny wyjazd na tego typu spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał więcej czasu (praca) to i ja bym pewnie się do Was bujnął. Jakby co się działo w rejonach weekendowych np wypad w rejony kościerskie to byłoby miło. Hmm a może w któryś weekend (też praca ale po południu po 15 jeden dzień może się uda wygospodarować...) można by było zrobić Drogę Kaszubską i skończyć grilem jednorazowym na parkingu pod Wieżycą...

Bardzo fajny pomysł ale już chyba raczej na przyszły sezon ... W Gdańsku przelotnie popaduje ale rozumiem Zaspy o 18-ej nie odpuszczamy? :wink1:

Odnośnik do komentarza

Pokropuje...ja właśnie wylewam wodę z kieszeni. ..TIR i kałuże to kiepska kombinacja...wrrr. Teraz przestalo padac. Jak nie zacznie znów to wpadam jak jeszcze popada też luzuje

Odnośnik do komentarza

Hej, miło było Was poznać :) Dzięki za fajne spotkanie i mam nadzieję że będziemy się widywać częściej. Jak widać, nawet deszcz nie jest przeszkodą kiedy są chęci. Do następnego :)

Odnośnik do komentarza

No ooo , Dzisiaj wielkie zaskoczenie w pozytywie Aż sie musze ugryść w język bo na spotkanie przybyli i Jarek i Tomek .Wporządku kolesie i milo był razem porozmawiać Oprucz tego też byli starzy bywalcy ale jedno co najważniejsze byli tylko skutery nie było żadnego z moto -czy wymiękaja ?

Odnośnik do komentarza

Dwa Kymkacze , dwie Gilerki , jeden Benelli , jeden katamaran i ani jednego biegowca ! :)

Pomorze drgnęło ! ;) Pozwolicie ,że wstawię :) ze spotu? Sorry - zapomniałem zapytać na miejscu .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...