Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

To i ja sobie nabije posta ;) W tym roku zrobiłem ok. 50 km. Tydzień temu na spota do R66 :)

Jakoś tak nie było okazji więcej...

pzdr

Odnośnik do komentarza

W tym roku wykręciłem już 850 km. W Lesznie dziś było oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego ale na ponad 500 moto tylko dwa maxiskutery. Mało nas tutaj.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wyszedłem pokulać skuta wkoło komina i ... i niechcący nawinąłem 100 km ...

A jeśli mowa o sezonie 2014 to łączny przebieg na dzisiaj wynosi 909 km ... jeszcze trochę i pęknie tysiąc ...

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj od samego rana zaliczyłem przegląd (widok zakłopotanego diagnosty na widok mojego "bzidala" - bezcennny ;-) , a pytania: czy dobrze hamuje?, czy nie sprawia kłopotu? wprawiły mnie w zakłopotanie (idiota?) - pieczątka i spokój na następny rok ;-) - a potem kółeczko wokół komina: Jelenia - Świeradów Zdrój - Szklarska Poręba - Jelenia. Wyszło tego ok 80 km. Najciekawsze są kontrasty pogodowe, w kotlinie wiosna na całego - przekraczasz 800 m n.p.m, a tu zima (z prawdziwym śniegiem :-)) ale droga czarna - czasami nawet sucha.

Ale wracając do głównego wątku to w tym roku tylko ok 300 km. Czekam na zieleń - brakuje mi jej na foto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

600, a jutro dojdzie 300 wszak startujemy ze sztafetą. Do Lublina. We wtorek pierwszy serwis po 1000km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ło matko

Mamy króla przebiegów

Prawie 2 miliony kilometrów w sezonie.

Szacun :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

zeszły sezon Madisonem 180 7000km

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...