Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem ciekaw ile robicie kilometrów w ciągu roku,

Ja w tym roku dotychczas przejechałem 6tyś km i ciągle na liczniku przybywa.

Jazda głównie po mieście,klika wycieczek poza miasto,parę tras po ok 300km.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kiedyś to się robiło przeloty sezonowe :D  ~ 15 tyś w 6 miesięcy... i to 250'tką :clapping:

Dziś kręgosłup nie ten i szkoda wątroby (proszki przeciwbólowe) :mad2:

Ale w tym sezonie (na różnych sprzętach) już z 5 klocków nawinąłem :)

Odnośnik do komentarza

U mnie ponad 4000tyś km (do połowy lipca) Piaggio X9 i obecnie ok. 1200km Xcitingiem od 7-go lipca tego roku.

Razem niewiele ponad 5tyś km na 2 maszynach, ale obiecuję poprawę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś tak ok. 7-8 tys.km będzie jak na razie w tym sezonie, pewnie skończę na 10tys.km :msn-wink: , a wszystkie na naszych doskonałych krajowych drogach ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja podobnie jak Strażaki :) ponieważ często gęsto jeździmy razem. Jak to Robert napisał to tu to tam.

Z tym że ja dwoma rodzajami sprzętu Honda i Król :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do dzisiaj jakieś 12tyś. ale we wrześniu jeszcze dwa razy Bieszczady + październik to wyjdzie ok. 16 tyś ( gdyby nie brak wiosny było by około 3-4 więcej)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niech mi tylko ktoś powie ,że jego 2oo ma mały przebieg po iluś tam latach ! To posta odświeżę ! :photo::)

Wygląda na to że co nie którzy to na 2oo robią tyle km. , co nie jeden 4oo by nie zrobił . A za kilka lat w ogłoszeniach ujrzymy - Sprzedam moto z małym przebiegiem - jeździłem tu i tam w około komina ! :):fireman2: .

Ja w tym roku zrobiłem najwięcej ( od momentu zakupu tj.od 3 lat ) ponad 6 tyś.km.Poprzednio robiłem ok.2500km.rocznie .Jeździłem wokół komina :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja dosyć stabilnie, robię co sezon 5 - 6 tysi. Jazda mieszana, miasto + krótkie wycieczki po 100 - 200 km.

No i obowiązkowo Burgmania :fireman2:

pzdr

Odnośnik do komentarza

3.000 - strasznie mało. Aż sam się sobie dziwię. Przewaznie nabijam we wrześniu i październiku. Powtórzmy temat na przełomie roku.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Sezon jeszcze nie zakończony ,ale muszę stwierdzić że mieści się w dolnej granicy mojej normy do tej pory 8300 km więc powinno być jeszcze co najmniej+1000 .pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...