Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoim PCX jak pogoda pozwala (masochistą nie jestem) codziennie do pracy i tzw codzienne sprawy - zakupy itd i tak już od lat 10 różnymi skuterami (poprzednio z maxi suzuki epicuro i Tmax I gen) wychodzi średnio 3.000 - 4 000 km na sezon i jest to średnia z lat 10

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mnie duuuużo brakuje do co poniektórych, ale tragedii też nie ma hehe

W zeszłym sezonie trochę ponad 3000 km, w tym "już" 2700 km :-)

Głównie jazda po Łodzi lub dookoła komina...

Odnośnik do komentarza
:) od poczatku sezonu jak sie tylko juz na plusie termometr zrobil to...koncze 7 tys. :D i dalej rosnie liczydelko :D...a to do pracy a to poza miasto a to w polske :)...
Odnośnik do komentarza

Ja od końca kwietnia mam 4700km i rośnie(do pracy, na rybki,i wokół komina) do auta wsiadam z koniecznosci wiec 90% jazdy to maxi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam od początku sezonu nakręciłem tylko 4300 :/ na usprawiedliwienie mogę dodać że na drugim moto (honda devilka) nakulalem prawie 3500 więc w sumie można powiedzieć 7800 km.... że rośnie przebieg obu moto to już nie będę mówić :confused: w sumie jeszcze 2 pełne miesiące jazdy.... jak nie dłużej :):D

Odnośnik do komentarza

trochę ponad 4tys ale było by więcej gdyby nie mało mocy, 150ka na trasy się nie nadaje bo rozjadą

autami w tym samym okresie (od kwietnia)prawie 80tys

Odnośnik do komentarza

Witam,

Na moim Burku dobiło w tym roku ponad 9 000 km, bez dalszych wyjazdów, ot takie latanie do pracy i z powrotem :photo: A ile jeszcze dojdzie do końca roku? Pewnie jeszcze jakieś 3 000 km... Ale coś korci mnie, aby porwać się na jakąś szaloną wyprawę do Chorwacji albo i dalej. Piszę szaloną, bo taka wyprawa 200 cm3 i to bez wcześniejszego doświadczenia w takich wyprawach to troszkę hardcore :blush: i tylko to mnie jeszcze powstrzymuje od spakowania bambetli i jazdy :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem xcitinga 250 w lipcu i do zeszłego tygodnia 3500 km.

Dziś odebrałem po urlopie z nowym sprzegłem i zaczynam dobijać codziennie następne kilometry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...