Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.02.2024 o 15:15, Rafa303 napisał(a):

..... Pozdrowienia dla Wszystkich 🖖. Do następnego sezonu 🛵.

to w tym sezonie już się nie zobaczymy ? 🤔 no nic, trochę szkoda 🤣

Ja w tym roku  0 km - słownie zero.  Nie chciało mi się nawet w styczniu na przegląd pojechać 🙂 

Odnośnik do komentarza

EndriuBis, tylko nie prześpij 30 dni po terminie, bo doliczą 100% frycowego.

Na razie cena przeglądu nie została podniesiona, choć od dawna temat jest poruszany ale lepiej za kilka dych zatankować niż oddać za friko.

Udanego sezonu!

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, falco napisał(a):

EndriuBis, tylko nie prześpij 30 dni po terminie, bo doliczą 100% frycowego.

Na razie cena przeglądu nie została podniesiona, choć od dawna temat jest poruszany ale lepiej za kilka dych zatankować niż oddać za friko.

Udanego sezonu!

To jest te frycowe czy go niema?  Ja już 220 w tym roku 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kazekkazek napisał(a):

To jest te frycowe czy go niema? 

no właśnie zabił mi ćwieka 😲 i sam się zacząłem zastanawiać 🤔 w tamtym roku jeszcze nie było.

Godzinę temu, Kazekkazek napisał(a):

...  Ja już 220 w tym roku 🙂

dalej rolnicy Cię mobilizują czy pogoda ?  🙃

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

dalej rolnicy Cię mobilizują czy pogoda ?  🙃

Jak już zmobilizowali to będę jeździł już cały czas ,  odpuszczą blokady to też będę jeździł .🙂 mam zablokowany normalny dojazd 🫤 S5 od Rynarzewa do Bydgoszczy. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

to w tym sezonie już się nie zobaczymy ? 🤔 no nic, trochę szkoda 🤣

Pisząc powyższe myślami byłem w 2023 roku. Ja już wczoraj przepaliłem swoje cudeńko. Jeszcze mała naprawa kolo wydechu i we wtorek zrobię pierwsze km, ma być 16 s.c

Odnośnik do komentarza

Przepraszam nieświadomie wprowadziłem w błąd!

W zeszłym roku rozmawiałem ze znajonym, który od lat prowadzi SKP i mówił, że ponoć od stycznia mają być kary, czyli 100% dopłaty do ceny przeglądu ale tylko po przekroczeniu 30 dni.

Niektóre portale informacyjne... podają taką właśnie informacje, co dodatkowo wprowadza w błąd. Sprawdzałem w kilku miejscach.

Zadzwoniłem przed chwilą do 2 stacji w różnych miastach i... na razie nie ma żadnej kary bez względu na czas spóźnienia!

Oczywiście w razie pechowej kontroli czy odpukać "W" jadąc (bez przeglądu) na stację będzie przechlapane.

Nie mogę już edytować, więc proszę usunąć mój poprzedni wpis, żeby nie mącić.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, falco napisał(a):

Przepraszam nieświadomie wprowadziłem w błąd!...

będzie ci wybaczone 🙃 albo odpuszczone - jak tam chcesz 😀

58 minut temu, falco napisał(a):

....Nie mogę już edytować, więc proszę usunąć mój poprzedni wpis, żeby nie mącić.

a to niby dlaczego ? 🤔  w prawym górnym rogu swojego posta nasz takie 3 kropki  " ... " .  A  może to nawet kwadraty. Najedź tam kursorem. 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, falco napisał(a):

...Oczywiście w razie pechowej kontroli czy odpukać "W" jadąc (bez przeglądu) na stację będzie przechlapane...

to niestety prawda. Ja mam do przejechania raptem 2,5 km , ale i tak pojadę z tak zwaną "duszą" na ramieniu.  😲 ale raczej nie będę wynajmował lawety czy nawet busa.

Odnośnik do komentarza

Na koniec, bo to oczywiście wątek poboczny - guzik z edycją owszem pojawia się w prawym rogu ale jego żywot jest krótszy niż żywot jętki, parę godzin i koniec.

Obecne e-czasy bombardujące nas milionami informacji są takie, że nawet potwierdzając daną informację w kilku źródłach (tak właśnie robię) i tak nie ma pewności, że to pewna wiadomość. Koszmar!

Tymczasem w tym roku raz "już" siedziałem ale jeszcze ani razu nie jechałem, choć już tankowałem... ;)

 

Odnośnik do komentarza

Ja liczę sezon od śniegu do śniegu i od upału do upału🤷‍♂️

Rocznikowo raczej bez łał - takie 6-7tysi km. W tym (2024) jak prawie co rok już ponad 550km. Znając życie i tak na koniec wynik będzie taki lub niższy jak tych, co dwa razy pojadą w świat lub codziennie do pracy🤭

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pierwsze 10 km 😄 ale sprawdziłem olej, płyny zrobiłem tez małą kosmetykę i mogę zacząć ...🛵.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś 100 mam zaliczone jutro powrót i kolejne 100 wpadnie . To będzie razem w tym roku już ponad 400 przejechane 🏍️😀.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 godzin temu, robson napisał(a):

W tym roku ok.1tys.km😄

Jesteś liderem. Żółta koszulka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...