Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
W dniu 30.10.2020 o 16:47, KriSSo napisał:

U mnie, w roku 2020 dosyć skromnie. Przebieg ogólem w ty sezonie 5400 km. 

A w roku 2021 jeszcze skromniej. Przejechałem 4840 km. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nieoficjalny koniec sezonu więc czas na małe podsumowanie br.

Tych rekordowych z 2004 roku, tj. ~25 kkm (z czego 15 kkm prywatną YP250) pewnie już nie pobiję... chyba 😉 Z resztą nie o "rekordy", jako takie tu chodzi, a o jazdę dla czystej przyjemności. W poprzednich dekadach "liczbę" nabijało m.in wiele testów, które przeprowadzaliśmy, więc średnia z tamtych lat była niewiele mniejsza.

W zeszłym roku nie liczyłem ale nie ma co ukrywać, że aktualnie jeżdżę nieporównywalnie mniej jak kiedyś. W tym było: Pontonowe, Zlot Burgmania, Suwałki Blues, Zlot w CZ, trochę jazdy po mieście/okolicach... ale i jazdy :scooter: podczas wypadów 🏝️

Finalnie wyszło cirka 9 kkm łącznie. Wciąż chyba nieźle 😉

Odnośnik do komentarza

Honda X ADV porwała mnie w tym roku totalnie.

14 814 km bardzo mile przejechanych.

Do mojego rekordu trochę zabrakło. W pierwszym sezonie na Burgmanie 650 pękło około 18 000.

Odnośnik do komentarza

5,5 tyś póki co w tym roku. Głównie rekreacyjnie bocznymi drogami między wioseczkami. Trochę po mieście jak musiałem coś załatwić.

Pewnie jeszcze trochę dojdzie, bo sezon kończę jak spadnie śnieg i zaczną sypać sól.

Odnośnik do komentarza

 

Podsumowując  2022 r  w tym sezonie przejechałem 31 288 km  i tym samym pobiłem swój rekord 

Yamaha :od 26.02 do 19.04 2022 r - 3072 km 

BMW : od 21.04 do 31.10.2022 r - 28 216 km

 
A razem z Burgmanią od maja 20 r  do dziś   na moto przejechałem 72 272 km  za sprawą trzech maszyn 🙂  .

316302947_649189733571662_506491086953577278_n.jpg

316409502_649189766904992_3792723700513750829_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja niestety w tym roku za dużo nie pojeździłem. Do połowy lipca ze względu na pracę w domu bywałem tylko gościnnie kilka dni w miesiącu. Ale na szczęście od przyszłego roku zmieniam pracę i wtedy mam nadzieję kręcić kilometry tysiącami, jak za dawnych lat 🙂

Honda SH300i (mam ją dopiero od początku lipca): 3500 km
Honda Revere: 2100 km
BMW R1100 RS: 400 km 😞 

Odnośnik do komentarza

Mi wyszło 4tyś, podobnie jak co roku (4-6tyś). Tylko wkoło komina, bo trasy jeżdżę samochodem. Jeszcze nie zimuję, ale za wiele na pewno nie dojdzie. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja w tym roku , praktycznie nie jeżdząc zrobiłem ok 5kkm . NIewiele ale i tak się zdziwiłem ,że aż tyle 😂

Odnośnik do komentarza

Na maluchu (125cc) 4891 km z kawałkiem. Na Quadro 1408 km (od października), ale broni jeszcze nie składam. Poprzedni właściciel zrobił w rok 1742 km więc wypada poprawić wynik 🙂

Odnośnik do komentarza

Żeby temat nie wymarł przez zapomnienie 😉

10 600 km w 2023, tyle przejechałem swoim X ADV. Oby nadchodzący sezon nie był gorszy.

Odnośnik do komentarza

To i ja   podliczę w 2023r  dwoma koniami   zrobiłem 24 251 km    w tym   XR-m 5301 km  oraz  RS-em   18950 km   

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W tym roku jeszcze nic. Zwykłe na moim burgmanie 650 robimy między 5 a 6 tys. km. rocznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za 2023r wyszło mi 8 tkm, sądzę , że w tym roku będzie więcej( Rumunia i ok.1500tkm po Włoszech). 🤔

Odnośnik do komentarza

Jak na nowicjusza na 4 - setce w 2023 r zrobiłem 9 120 km, bez dalekich wycieczek - oprócz 3 ognisk u sąsiadów 2-ch naszych zlotów i parę kominów po okolicy + letni dojazd do pracy  - ogólnie jestem zadowolony (zbieram doświadczenie w siodle). Pozdrowienia dla Wszystkich 🖖. Do następnego sezonu 🛵.

Odnośnik do komentarza

Gdy organizm jeszcze z wielką chęcią sycił głód kilometrów miałem sezon ponad 30 - bez jeżdżenia po bułki i bez przekraczania granic, stricte szwędanie po polskich (bez)drożach. Bujałem się wzdłuż, wszerz i dookoła (gdzie tylko się dało jak najbliżej granic) a dla urozmaicenia odwiedzałem też różne zloty zabytków, jeśli tylko można było przyjechać motocyklem, to jechałem...

Miałem też "sezony" kiedy nie pokonałem... 6... setek a nawet... 1 setki... ;)

Korzystajcie z zabawy ile tylko się da!

Odnośnik do komentarza

Ja nakręciłem ok 4 tys. na sezon, przez dwa sezony, gdzie jeżdżę skuterem. Głównie dojazdy do pracy, kręcenie się po mieście i krótkie wycieczki co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...