Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co omijać tego "niewygodnego" tematu 😉 . Ja podobnie, od kilku lat jeżdżę co roku jednośladami coraz mniej i mniej... W tym sezonie był to smutny rekord, niecałe 900 km X-ADV😛... Na koniec sezonu mam już od kilku lat zawsze takie zamierzenie- "bójkę" z przemyśleniami 😉 ... Ze sprzedażą mojego ostatniego Tmaxa było podobnie, sprzedałem z zamiarem nie kupowanina czegoś innego, ale nie dała mi spokoju X-ADV, jednak po obserwacji mojego "sezonu" 2020 doszedłem znowu do wniosku, że jednak Vespa PX w zupełności wystarcza mi na raczej skąpe pojezdki po mieście.

A co w przyszłości? Czym przyjadę na coroczny zlot Burgmanii? Kto to wie 🙂 .

PS. Chyba już się w życiu "wyjeździłem" na wszelakich jednośladach 🙂 . 35 lat  jakoś na drogach przetrwałem😉 ...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dr.big napisał:

PS. Chyba już się w życiu "wyjeździłem" na wszelakich jednośladach 🙂 . 35 lat jakoś na drogach przetrwałem😉 ...

Zabrzmiało jak szczęśliwe spełnienie obowiązku🙂

Ja w tym sezonie przejechałem o jakieś 4-5 tyś więcej niż średnio w roku. Powodem takiej sytuacji był COVID, czyli mniej wyjazdów służbowych i praca stacjonarna. Drugi powód, to zmiana skutera i efekt świeżości. 

Jak będzie w przyszłym roku, to się zobaczy.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Yazinz napisał:

(...)Jak będzie w przyszłym roku, to się zobaczy.

Właśnie o to chodzi🙂. Może "impuls" będzie znowu...

 

Odnośnik do komentarza

Może tak być! Może w przyszłym sezonie, to ja będę pisał o przebiegu na dużo niższym poziomie. W życiu bywa różnie. 
Zdrowia dr.big i dla Wszystkich 
pozdrowienia z Białegostoku 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W tym roku bardzo, bardzo skromne 5787 km i zasadniczo raczej więcej w tym sezonie nie będzie. Kociołek zalany pod korek, łańcuch nasmarowany i Integra przygotowana do snu zimowego. Dziś połatane 140 km i mimo słoneczka stwierdzam, że upał zdecydowanie zelżał.
f9e68a52842820ca868b1ba86c2e32de.jpg



Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie w tym sezonie 15200km pykło , zakładałem ,że zrobię 20tys i na blacie pojawi się 40000km ale niestety -nie było w tym roku żadnej konkretnej wyprawy.mam nadzieję ,że w 2021 nadrobię 😉 Sezon zakończony z wynikiem 35300km ODO

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zamknąłem sezon skromnie 6900 km. Ale przez specyficzny rok prawie nie jeździłem. Nie było gdzie i po co.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

U mnie średnio. Sezon zacząłem z ODO 17683km, zakończyłem z ODO 23708km, co daje 6025km w tym trudnym sezonie. I co dziwne nigdzie nie byłem, wszystko w zasadzie wokół komina, typowo rekreacyjnie. Jak na 250tkę całkiem nieźle. 

Zdrowia dla wszystkich. LwG.

 

Odnośnik do komentarza

Jako, że rok dziwny to w tym sezonie...


nie zrobiłem przeglądu, nawet nie wsadziłem akumulatora i tym samym nie odpaliłem Królowej.

Ale jak to Królowa, im starsza tym lepsza, także jeszcze będzie normalnie i nadrobię braki cyferek na liczniku.

Wysłane z mojej SW-T 600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

podsumowałem swój sezon:

do maja Honda s-wing 125 - 2050km, poźniej Piaggio X10 350 - 5200 km - więc wyszło 7250 km - więc chyba całkiem nieźle

jak pisałem w którymś wątku - trasy rejestruje w Calimoto -  w zestawieniu ze zdjęciami robi całkiem miły pamiętnik z wyjazdów1975587626_Capture_2021-01-15-15-00-23-01.thumb.jpeg.7cd47d892ea63bc63876c82cff50f09e.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...