Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrów przejechałeś już w tym roku,?


Tytan

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyszło 18847 km,  oficjalnie sezon zakończony. Do leniwca latałem zielonym szerszeniem a następnie przesiadka na czarnego kocura . 2f7fb6f20af956bccd3b661ec28c5b4e.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś słabo Paul. Sądziłem ,że to Ty pobijesz wszelkie rekordy. Swoim nawinąłem 11.500 km- to efekt pierwszorocznej eksploatacji nowego , komfortowego sprzętu. Był też wyskok wrześniowy Bieszczady/Czechy, no i tak jakoś wyszło:scooter:🤔

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybek napisał:

Coś słabo Paul. Sądziłem ,że to Ty pobijesz wszelkie rekordy

Pewnie by tak było, zapomniałeś ? jadąc do ciebie sprzęgło mi rozwaliło  i przez miesiąc sprzęt  stał  w serwisie  potem Czechy nie mogłem  bo czekałem na plastik a zielony był już sprzedany , wydaje mi się że i tak kręcę niezłe przebiegi  w dwa sezony zrobiłem łącznie  40992 km  . W kolejnym sezonie  nadrobię  🙂

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku na 2 sprzętach około7 tys. wokół komina,jak na 72 latka to chyba dobrze,jeszcze 5 tys na czterech kołach.Ijeszcze nie kończę Jak nie pada i temperatura powyżej 5 stopni to muszę się przejechać bo lepiej się czuję.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

@Paul szacun. Ciebie Paweł to chyba nikt nie przebije. Z tego co pamiętam Twoje kilometry to nawinięte wokół komina i parę wypadów w kraju. Ja ze swoimi skromnymi 13 tysiami obiecuję poprawę w przyszłym sezonie. Tego jeszcze nie zamykam póki słonko i temperatura na plusie.😃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, RONIN napisał:

 nową Hondą.

Czy coś mi Maćku umknęło ? Jaką nową ? 😉

Ja zrobiłem skromne 5 000 km.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak jeden forumowicz nawet nie zrobilem przegladu.Odpalilem tylko kilka razy po wymianie nieszczesnej pompy paliwa.Natomiast w zeszlym roku okolo 200 km a w 2019 niecale 2 tys:),nawet opony mam jeszcze od nowosci.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Yazinz napisał:

W 2021 prawie kopia 2020, 11 092 vs 11 435.  Kurcze, a może dokręcić jeszcze 344 km, żeby progres zrobić 😜

Dawaj Janusz , ja też jeszcze 167 km  wczoraj dokręciłem  i teraz mam 19 014 km 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...