Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za miłe spotkanko, za loda nie będę dziękował :mad2: jadałem smaczniejsze... Nie ma jak to pojeździć sobie w deszczu :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    40

  • burgifan

    25

  • bilety

    18

  • KOT66

    18

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dziękuje Koledzy za miłe spotkanie.

Ja, w przeciwieństwie do Burgifana, nikomu nie zamierzam dziękować za loda...

Pozdrawiam i do następnego razu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie, to nie ten... Chociaż tego też rozważałem...

Mój będzie granatowy... i z kufrem, żebyście się ze mnie nie śmiali, że nie mam gdzie kasku schować...

To ten...

28ln.jpg

80tu.jpg

ddh5.jpg

4fj9.jpg

Artur,

przepraszam Cię, ale z przykrością muszę poinformować, że jednak w tym roku nie kupię Twojej pięknej Hondy...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zaraz zmiany...

Postanowiłem trochę odmłodzić i wzmocnić sprzęt... - żebyście nie odjeżdżali mi za bardzo jadąc następnym razem do KFC...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur,

Będę jeździł do domu od strony Wołczkowa...

Ale szkoda, że nie pogadaliśmy...

A tak z innej beczki - jutro nie wyjeżdżam na cały dzień na 2oo, ale pod wieczór na 2-3 godzinki, czemu nie :) Myślę, że ok. 18.00 (plus-minus). Ktoś dokądś jedzie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, pomimo wielkich marzeń o Twojej pięknej SW-T400, niestety żeby nie wiem jak atrakcyjna była Twoja oferta, to rzeczywistość jest zawsze szarą rzeczywistością... Analizując mój budżet i zobowiązania finansowe, to niestety przynajmniej do końca 2014 roku, nie mogę pozwolić sobie na nową zabawkę powyżej 8000zł...

Biorąc pod uwagę możliwości finansowe oraz wielogodzinne porównania i analizy oferowanych i dostępnych średnich maxi skuterów, oczywiście kierując się również wyglądem zewnętrznym, zdecydowałem się właśnie na Piaggio X8 z silnikiem 400... - żebyście w przyszłości, zabierając mnie ze sobą na wycieczkę po NRD, mogli jechać trochę szybciej... ;-)

A tak na poważnie, od samego początku mojej obecnej przygody ze skuterami, Piaggio X8 był jednym z dwóch wybranych przeze mnie skuterów. Tyle że wtedy rozważałem X8 z silnikiem 125 lub 200, to jednak wybrałem mojego kochanego Jazz'a, którym jeżdżę jeszcze do dzisiaj...

Jednak pewnego dnia spotkałem godnego człowieka, który stanął przede mną i powiedział, że chciałbym mieć tą właśnie czerwoną Hondę i dołączyć do naszej grupy... Już połknął bakcyla i rozchorował się, stając się miłośnikiem tych właśnie jednośladów... Rozumiecie, że w takiej sytuacji, nie mogłem odmówić i skrzywdzić tego zacnego mężczyznę. Uszczęśliwiłem go, sprzedając mu, moją przepiękną, jedyną w swoim rodzaju Hondę Jazz.

Wydarzenie to spowodowało, że wróciłem do swej pierwotnej koncepcji, a zgłębiając zagadnienie skuterów Piaggio X8, podjąłem decyzję, że tym razem wybiorę największego i najmocniejszego z braci X8... I tak właśnie lada dzień będę już posiadaczem granatowego Piaggio X8 400ie...

A tak z innej beczki - jutro wyjeżdżam na cały dzień 4oo nad morze z ukochaną żoną i synem. Jeśli zdążymy wrócić przed 18, to odezwę się do Ciebie i chętnie potowarzyszę Tobie w 2-3 godzinnej wycieczce, jeśli oczywiście nie będzie Ci przeszkadzać prędkość podróżna na poziomie 110km/h...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi, jasne... Pomyślałem, że zamiast tanio oddawać do komisu, lepiej sprzedam kumplowi. :)

Dam znać co z wyjazdem jutro. No i czekamy na nowego kolegę.

Odnośnik do komentarza

A ja widziałem wczoraj kogoś na Szafera na szarej SW ale nie wiem czy 400 czy 600, przejeżdżając obok podniosłem rękę, on mnie widział, ale niestety nie zatrzymałem się pogadać, bo czas mnie strasznie gonił. Może źle zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja widziałem wczoraj kogoś na Szafera na szarej SW ale nie wiem czy 400 czy 600, przejeżdżając obok podniosłem rękę, on mnie widział, ale niestety nie zatrzymałem się pogadać, bo czas mnie strasznie gonił. Może źle zrobiłem...

Ja też go widziałem. Na oko trochę starszy od nas :) Z daleka wyglądał jak Bilety.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też go widziałem. Na oko trochę starszy od nas :confused: Z daleka wyglądał jak Bilety.

Czy ktoś tu sugeruje że jestem od was starszy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktoś tu sugeruje że jestem od was starszy?

Ależ skąd! Wszyscy jesteśmy w jednym wieku! W XXI! :confused:

Maciek dzięki za wycieczkę i pomoc - zobacz na ostatnim zdjęciu - podczas szabru śruba jeszcze była (pewnie bez nakrętki). Czyli bez śruby przejechałem jakieś 10-15 km. Jak znajdę czas, to jutro przejadę się tą trasą i poszukam śrubki :)

13072013645_Snapseed_zps7f557dfd.jpg13072013646_Snapseed_zps59d9cf0d.jpg

13072013647_Snapseed_zps46e64ed0.jpg

Srubka_zps91b9160a.jpg

Odnośnik do komentarza

Niezle zdjecia robi nokia ;) . Śrubke znajdziesz a nakrętkę już masz. Gdyby śrubka była pęknięta to jak rozmawialiśmy: M8x50 (55) 8.8 + podkładka M8 szeroka (Zewnętrzna) + normalna + sprężysta + nakrętka M8 z wkładką. Ponieważ nikt nie zgłaszał odkręcenia tej śrubki w silverze to zakładam że albo pękła albo była niedokręcona.

Odnośnik do komentarza

Witam brać z zachodniopomorskiego :P Za dwa tygodnie wybieram się na kilkudniową wycieczkę wzdłuż Bałtyku, oczywiście !scooter. W planie mam do zwiedzania m.in Świnoujście (31.07-01.08) oraz Szczecin (2-4.08). Piszę o tym tutaj, ponieważ mam do Was prośbę o polecenie mi jakichś miejsc na nocleg (1 osoba). Nie zależy mi na nie wiadomo jakich warunkach, ważna kwestia bezpiecznego parkowania skutera i dostęp do sanitariatu (na wszelki wypadek mam namiot). Żeby nie zaśmiecać tego wątku piszcie na skrzynkę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Stiopa, wybrałeś doskonały termin na odwiedzenie Szczecina - finał regat bałtyckich i zlot żaglowców. Będzie się działo - tu masz program: http://tallships.szczecin.eu/pl/co-gdzie-kiedy/program

Niestety nie jestem w stanie polecić Ci jakiegoś miejsca, a i do siebie nie mogę zaprosić, bo właśnie ze względu na zlot będę miał też zlot rodzinki (mój młodszy syn bieże udział w reprezentacji Szczecina na żaglowcu Fryderyk Chopin). Ale myślę, że chętnie my jako grupa zachodniopomorska Burgmanii z Tobą się spotkamy :) A może i zrobimy rundkę po "naszym" NRD i pokażemy Ci trochę ciekawych miejsc.:) Będą też Burgmaniacy Poznaniacy - może coś razem zrobimy?

Odnośnik do komentarza

Mam póki co jeszcze za małe mieszkanie (może już niedługo), ale jak coś to mogę Ci skuter do swojego garażu schować, nie ma problemu, mieszkam na Duńskiej, są telefony i w każdej chwili możesz sobie go zabrać z powrotem, to jest do centrum 5 minut autem, lub 12 komunikacją, ale co do noclegu, to też nie mam pojęcia, spytam kolegi, on kiedyś brał na prawdę tani Hotel, wydaje mi się że było to w budynku byłej jednostki wojskowej na Ku Słońcu, ale spytam.

Odnośnik do komentarza

Witam brać z zachodniopomorskiego :) Za dwa tygodnie wybieram się na kilkudniową wycieczkę wzdłuż Bałtyku, oczywiście !scooter. W planie mam do zwiedzania m.in Świnoujście (31.07-01.08) oraz Szczecin (2-4.08). Piszę o tym tutaj, ponieważ mam do Was prośbę o polecenie mi jakichś miejsc na nocleg (1 osoba). Nie zależy mi na nie wiadomo jakich warunkach, ważna kwestia bezpiecznego parkowania skutera i dostęp do sanitariatu (na wszelki wypadek mam namiot). Żeby nie zaśmiecać tego wątku piszcie na skrzynkę. Pozdrawiam.

W tym terminie może być krucho, bo Szczecin będzie wręcz zawalony odwiedzającymi The Tall Ship Races...

Kilka lat temu, w 2007 roku, w trakcie naszego pobytu na TTSR urzędowaliśmy (po wcześniejszej rezerwacji przez Jerzyka) tu: http://www.campingma...l/cennik_pl.htm

A tu "skan" naszego pobytu: http://www.burgmania...mid=135〈=pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...