Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    40

  • burgifan

    25

  • bilety

    18

  • KOT66

    18

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

To możecie od razu podejść do penny marktu :) , jeżeli jeszcze tam istnieje...

Już nie istnieje... :) Choć na mapie Google ciągle jest. Kiedyś tam się podjeżdżało po szybkie zakupy spożywcze. Pamiętam :)

Odnośnik do komentarza

No ja bez dowodu rejestracyjnego nadal jestem :-(

Pojechałem dziś do urzędu z kwitkiem z badania technicznego i poległem na braku przy sobie OC do wglądu dla urzędnika.

Normalnie paranoja.

Tak więc dopiero w poniedziałek ponownie urząd miejski i będę miał w końcu dowodzik.

Miłej wycieczki Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:) burgi...no ho..ho..ho pojadyj z namy :)..plisss...

Tak tak. :)

No ja bez dowodu rejestracyjnego nadal jestem :-(

Pojechałem dziś do urzędu z kwitkiem z badania technicznego i poległem na braku przy sobie OC do wglądu dla urzędnika.

Normalnie paranoja.

Tak więc dopiero w poniedziałek ponownie urząd miejski i będę miał w końcu dowodzik.

Miłej wycieczki Wam życzę.

Szkoda, ale cóż, takie życie. :/

Czyli, że dobrze! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo chętnie bym z Wami pojechał, ale niestety po ciężkim tygodniu w pracy, wielu godzinach popołudniowych poza domem, muszę poświęcić weekend rodzinie... Chociaż liczyłem, że jednak może mi się uda urwać na pół soboty (stąd wczorajsze zainteresowanie sobotnią wycieczką), ale dzisiaj, po powrocie z pracy moja druga połowa zakomunikowała mi o sobotnim wyjeździe w plener...

Tak więc, zazdroszcząc Wam, życzę szerokiej drogi i wspaniałych wrażeń! Może następnym razem mi się uda do Was dołączyć...

Pozdrawiam

P.S. Gdyby jakimś cudem coś się zmieniło, będę rano dzwonił...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KOT, Remik, Marek i Maciek Marynarz. No i ja :)

Urbi, dobrze że nie jedziesz. Będziemy mogli jechać trochę szybciej! ;):D;)

PS

Mam nadzieję, że chwyciłeś mój nieco grubiański żart? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W takim razie, weekend poświęcę na poszukiwania... zaczynam szukać nowego osiołka, który będzie w stanie dotrzymać kroku Waszym wierzchowcom...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W takim razie, weekend poświęcę na poszukiwania... zaczynam szukać nowego osiołka, który będzie w stanie dotrzymać kroku Waszym wierzchowcom...

Nie musisz! Mogę Ci sprzedać moją superhondę 400 po atrakcyjnej cenie ;)

A reszta wyjazdowiczów mam nadzieję, że jest gotowa! Zaraz wrzucam dwa jajka na patelnię, a potem wrzucam dwa jajka na skuter! :D;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też w domu, dziękuję wszystkim za wspólną wycieczkę a szczególnie Arturowi za organizację jak zwykle było SUPER. Przepraszam za mojego stresa nie lubię jeździć na rezerwie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również się dołączam do podziękowań. Cieszę się, że mogłem podzielić się z Wami moimi pomysłami na wycieczki moto. Komu odpowiadało zapraszam do przyłączenia się następnym razem (za tydzień?) :furious:

Fajnie, że okazało się, iż dodatkowy punkt programu stał się głównym - mam na myśli obóz koncentracyjny w Ravensbruck. Na tym właśnie polegają moje wyprawy: główny kierunek określony, a decyzje podejmuję w miarę rozwoju sytuacji. A i tak najważniejsze, żeby sobie fajnie pojeździć. To moja filozofia :)

A oto moje zdjęcia:

http://s1246.photobucket.com/user/ArtChoOp/slideshow/2013-07-06%20NRD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...