Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    40

  • burgifan

    25

  • bilety

    18

  • KOT66

    18

Top użytkownicy w tym temacie

My byliśmy w Darłówku, ale po przejęciu organizacji przez gminę impreza bardzo rozczarowuje - to już nie jest zlot pasjonatów techniki militarnej a bardziej festyn "wczasowiczu wyciągaj portfel" czyli mydło i powidło. :/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Twój pojazd :msn-cry:

Rzelu, przykro słyszeć...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodano w poniedziałek, 08 lipca.

Dzisiaj godzina 18.00 na dwugodzinną (może trzy?) wycieczkę? Kto się dołącza?

Odnośnik do komentarza

To akurat jest moje konto na Dropboxie ;)

Ale możesz sobie tam założyć swoje konto i wrzucać zdjęcia, poczytaj tam, wcale nie jest trudne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i 140 km nawinęlim ;) Maciek, Ela, Marek - dzięki za wspólną przejażdżkę!

KOT - jak chcesz wkleić obrazek, to najpierw musisz kliknąć w ikonkę obrazka (nad okienkiem edycyjnym), a potem w pole wpisać (wkleić) adres obrazka.

To jest obrazek wklejony: burgijpg_xqherea.jpg

A to to samo, ale tylko link do obrazka: http://s6.ifotos.pl/img/burgijpg_xqherea.jpg

:)

Odnośnik do komentarza

Drogie koleżanki i drodzy koledzy! Ze smutkiem zawiadamiam ze, sobotnia wycieczka była moja ostatnią wycieczką :( w waszym wspaniałym gronie :( . Niestety dziś z wielkim żalem i przepełniony smutkiem sprzedałem moją boską Suzi! Życzę wszystkim szerokości, mądrych kierowców w puszkach :Jumpy: chętnie wpadne na jakieś ognicho na głębokie ale już niestety autkiem! Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza

Co Ty pie...sz ?!?! Dobrze się czujesz ? A może się nawracasz i chcesz sobie kupić coś normalnego, czyli skuter ? O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

No niestety i tak czasem bywa, że trzeba sobie coś w życiu odmówić na jakiś czas.

Remik, no ty wiesz najlepiej, że najbardziej to mi będzie Cię brakować na 2oo.

Czwartek za pasem i sobie tak pomyślałem, że teraz chyba czas różanki jest?

Może by warto tam zajrzeć choć na chwilę w drodze na np.Bartoszewo czy kiełbaski na ognisku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Remik, a co się stało? Musisz koniecznie się nam wyspowiadać. Jako rodzynka będzie nam Ciebie brakować...

A chcieliśmy się zrzucić na porządny tłumik do Twojego 2oo, żebyś choć dźwiękiem się nie wyróżniał... :fireman2:

Odnośnik do komentarza
:P dziekuje za dobre słowo :) wyspowiadam sie jak sie spotkamy a co do mojej jazdy to na głowie stane a na początku przyszłego sezonu dołącze ponownie i obiecuje cichszy tłumik! Co do czwartku to polatanka w moim przypadku niestety odpada ale jesli zdecydujecie sie na kiełbaski to wpadne na 100%!
Odnośnik do komentarza

Ty coś ściemniasz, tylko jeszcze nie wiem co. Tak to byłeś pierwszy jeśli chodzi o wycieczki, byłeś wniewowzięty jak mogłeś sobie polatać, nawet ostatnio na fejsie wrzuciłeś swoje foty na moto, więc byłeś szczęśliwy ze swoją maszyną, a tu nagle co ? Coś tu nie pasuje...

Wszystko wskazuje na to że wkrótce w Stargardzie odbędzie się fajna imprezka motoryzacyjna:

http://www.infoludek.pl/wiadomosci/single/id/2486

Maciek - fotograf przeczytaj drugie zdanie w tym artykule, ja od razu widzę świetne zdjęcia !!!

:P

Odnośnik do komentarza

Baaa.. Rzelu, a skąd ta pewność, że ma jeszcze jedną niepotrzebną nerkę? :-)

A może faktycznie ma jedną jedyną potrzebną mu jeszcze nereczkę??? :-))

Remik, kuźwa, wrócisz za rok do watahy??

Odnośnik do komentarza

Arek, nie odpuszczę sobie tej przyjemności! Podejrzewam ze poogarniam wszystko i zaczne sie rozglądać za nową maszyną w okolicy stycznia-marca! Na grudzień jestem umówiony z bogatym hinduskim biznesmenem na sprzedaż nerki i jednego płuca wiec pewnie zajade co najmniej hajabuzą :)

Odnośnik do komentarza

Hm...ze względu na pogodę i mój dalej nieposkładany skuter (czekam na dodatkowe oględziny) raczej nie będę dziś pod Pleciugą.

Ciekawego spota życzę reszcie. :-)

Odnośnik do komentarza

Obawiam się SOVIET, że przy Twoim stosunku do używek za narządy możesz dostać tyle co za gaźnik do Łady Samary...ale trzymam kciuki :mad2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...