Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zaczął się lipiec, czas wakacji i urlopów...

Jak szanowne towarzystwo zachodniopomorskie planuje spędzić ten czas...?

Czy ktoś z kolegów i koleżanek planuje urlop na 2oo...?

No i jakie plany na najbliższy czwartek...?

A w sobotę, 6 lipca, druga tegoroczna szczecińska edycja gymkhany, jak zawsze na torze kartingowym przy ul. Wojska Polskiego... Czy ktoś zamierza może spróbować swych sił w grupie amatorskiej...?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    40

  • burgifan

    25

  • bilety

    18

  • KOT66

    18

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jeśli tylko nie będzie padać, to w czwartek jestem.

Co do "urlopu" :D to jadę w góry (jak zwykle), żeby sobie pochodzić. Tym razem Solden w Alpach.

Urbi, nie bierz tego do siebie :) ale nazwa "gymkhana" jest dla mnie odwratitielnaja (jak to mawiała moja babcia, pochodząca z kresów wschodnich RP). Być może za nią kryje się coś fajnego, ale mnie odstrasza :thumbsup:. Czyli w sobotę, jeśli tylko nie będzie padać, NRD na prawie cały dzień (od rana do gdzieś 16.00). Kto chce dołączyć - zapraszam. Ale jak zwykle - nie jedziemy do X, ale się przejechać. Jeszcze nie wiem dokąd.

Odnośnik do komentarza

W czwartek jak będzie pogoda bez deszczu to jestem, sobota to zlot pojazdów militarnych w Darłowie - 400 z Rzelem, co do planów urlopowych to z uporem maniaka: budowa budowa i jeszcze raz budowa, ale jak już skończę to pojadę gdzieś daleko gdzie nic nie budują.

Odnośnik do komentarza

Zaczął się lipiec, czas wakacji i urlopów...

Jak szanowne towarzystwo zachodniopomorskie planuje spędzić ten czas...?

Czy ktoś z kolegów i koleżanek planuje urlop na 2oo...?

Ja dzisiaj zrobiłem od 5 rano kawał trasy 2oo, zacząłem pracę w "ae Group" w dziale QM i było wielkie zdziwienie wśród pracowników jak zobaczyli mnie i zapakowane 3 kufry :) Kamizelka Burgmanii spowodowała mocne zaciekawienie :D A do tego mieszkają w internacie też.... Policjanci na szkoleniu :thumbsup: a pod moim oknem oprócz CB, CBF, Tigerów stoi m.in. czarna Vectra na rej. ZST z videorejestratorem pod szybą... :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sent: http://www.ae-group.de/polen-153.html ? Czyli w Strzelcach będziesz mieszkał? Praca na stałe, czy staż? Rozumiem, że w internacie, w którym mieszkasz w Strzelcach? :) A co to QM?

Ale pytań... :thumbsup:

A z innej beczki:

@Arek jak zdrówko i jak skuter? Kiedy zaczniesz naprawiać?

@Burgifan - co z Twoim zdrowiem? Lepiej? Już w domu, czy ciągle w szpitalu?

Odnośnik do komentarza

Tak, na razie staż w Strzelcach z opcją dalszej współpracy. Tak, pod internatem wszystko stoi :thumbsup: QM czyli Quality management, w laboratorium jestem jako hmmm technik kontroli jakości i na maszynach współrzędnościowcyh sprawdzam zgodność wykonanych elementów, dzisiaj np. część układu ABS i TCS (ale nie wiem do jakiej marki) i uchwyt skrzyni biegów do Astry II. Wytwarzają części m.in. dla Webasto, Audi, ZF itd. Ogólnie wszędzie widać niemiecką rękę, wszystkie dokumenty czy nawet systemy komputerowe są po niemiecku (w końcu to filia).

Odnośnik do komentarza

A dzięki Artur za zainteresowanie.

Chyba za poradą Maćka { tego fascynata pola namiotowego :-) } założę plastiki w przyszłym tygodniu i z powrotem wskoczę na moto {co nas nie zabije to nas wzmocni?}.

Krotki przegląd u Panów od niewiedzy motocyklowej, ale za to mających magiczną pieczęć dopuszczającą do jazdy i wio na asfalt.

Urlop...hm....a ktoś ma w sierpniu? I do tego ma ochotę na przyczepkę dla 2oo i wio na południe? Chorwacja i te kręte nadmorskie drogi?? :-))

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jutro wyjdę, to może, kto wie, podjadę pod pleciugę :) Biorę jakieś zastrzyki, będę musiał mieć rehabilitacje niestety, mam dwa palce zdrętwiałe, w sobotę poszedł mi się gwizdać egzamin na koparko-łądowarkę ;), podobno we wrześniu będzie następny, do nowej pracy miałem wstawić się w poniedziałek, niestety również poszło koło nosa :P, ale co tam...

Odnośnik do komentarza

witam:) a co mi tam...ja juz po urlopie,w zeszla srode wrocilismy tzn.ja i moj plecaczek...no i pajaczek ktory naz wiozl :) pokonane 1750km ;) do wawy :P od swiebodzina na a2 platna ale pieknie sie jechalo i tam spedzilismy 8 dni :) stamtad do czestochowy-jasna gora oczywiscie i male co nieco w galeri jurajskej i dalej do oswiecimia do muzeum...robia wrazenia na czlowieku niesamowite...uuu...no i powrot do domku niestety w prawie deszczu i 13st.C po a4 :( tez piekna ta szosa i platna i tak po wojazach...i w pracy sie nie moge odnalezc...bo juz bym gdzies pojechal :)....czwartek...??...a nie zaprzeczam i nie potwierdzam...pozdroawiam :)...

Odnośnik do komentarza

Burgifan - no mało przyjemne toto, a i jeszcze praca...ech..niefart.

Kot - zapraszamy :-)

Urbi - dzięki za cynk o gymkhanie w sobotę, pewnie skoczę z synem jak pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KOT, wielkie gratulacje, urlop na 2oo - SUPER !!!

Pierwszy z naszej grupy, który spędził tegoroczny urlop na swoim "wierzchowcu" i nawet z plecaczkiem... Fantastycznie !!!

Panowie, kto następny...?

Odnośnik do komentarza

Plecaczek jakiś porzucony hmm...a tak na poważnie małe co nieco po NRD ok.18:00 ? po piwko bezalkoholowe bym pojechał do np. loknitz

Odnośnik do komentarza

Kowal Pleciuga godzina 19 to podobno nasza świętość - spotkałem w ciągu ostatnich kliku dni kilka osób na skuterach i wszystkich zapraszałem na czwartek godzinę 19 pod Pleciugę - czy ktos przyjedzie nie wiem ale....!!!!

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam chyba... czwartek jest jutro pisząc 18:00 myślałem o dniu dzisiejszym, właśnie idę po maxi i kierunek kołbaskowo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:P Dzisiaj jest środa. A jutro czwartek :) Ja dziś mam gości.

Do jutra, 19.00 pod pleciugą (jak na miłośników sztuki przystało)!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, dzięki za miłe spotkanie, żarcie w KFC i przejażdżkę do Kołbaskowa i dalej do NRD!

A propos NRD - jeśli w sobotę nie będzie padać zapraszam do przyłączenia się: szczegóły jutro, ale wstępnie ok 9.30 powrót ok 15.00-16.00, w planie nawinięcie ok. 300 km i krótki postój na kawkie, herbatkie bądź kebab (co kto woli - warto zabrać parę Marek; a propos Marek - może Marek wypatrzy jakiś flohmarkt, to się tam skierujemy). Jedziemy lajtowo, nie przekraczamy prędkości i podziwiamy widoki oraz cieszymy się z jazdy po równiutkich drogach.

obraz-zachod-motocykl-droga-slonca.jpeg

Odnośnik do komentarza

Ja dziękuję za mile spędzony czas, dzisiaj mogę powiedzieć śmiało że jestem spełniony ;) Było wszystko; cieszę się że KFC na Redzie było zamknięte i udaliśmy się na granicę do KFC w Kołbaskowie ( super kurczaczki, mniam mniam... ), bo nagle pojawił się spontan i popędziliśmy do Enerdówka, a w dodatku Artur poprowadził przez miejsce gdzie spotkałem swoją koleżankę w Nadrensee ( nie wiem skąd wiedziałeś gdzie ona mieszka :) ). Jak by tego było mało to w Polandii pojechaliśmy jeszcze na Głębokie, więc... na prawdę polatanka była dzisiaj super. Jeszcze raz dzięki. W sobotę raczej nie pojadę, bo dzisiejsza wycieczka dała mi do zrozumienia, że nie jestem jeszcze gotowy - za bardzo boli mnie ta lewa ręka i ciężko mi jechać dalej, za bardzo cierpię, czasami nawet jechałem trzymając tylko jedną rękę na kierownicy, trudno, może innym razem będzie okazja się przyłączyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zanosi się na to, że pogoda w sobotę będzie dobra: http://gyazo.com/996...997c4ecb41e0193

A więc jedziemy do Lichenia! :clapping: Załączam mapkę. To jest zgrubna trasa - po drodze będziemy decydować co do szczegółów, aby zrobić sobie dobrze! :)

Spotykamy się o 9.30 na stacji 1-2-3 (najtańsze paliwo, no może taniej w Auchanie) w Lubieszynie (po prawej stronie, wyjeżdżając ze Szczecina, tuż przed Orlenem). Dajcie znać telefonicznie, gdyby ktoś się spóźnił. Robimy skok autostradą, a dalej miłymi drogami w pięknych okolicznościach przyrody: po drodze trochę czasu damy sobie na Templin (piękne miasto) i może Boitzenburg (zamek). Jedziemy bez pośpiechu i małe pojemności niech nie mają wyrzutów, że nie dadzą rady :mad2: Wiem, że jest różnie z kasą, a więc kawa czy kebab jest nieobowiązkowy - warto zabrać kanapki i coś do picia, żeby nie wydawać marek (ja tak zrobię).

Zamierzam przejechać trasę na baku, czyli do 280-300km. Powrót 15.00-16.00.

Dajcie znać kto dołącza, żeby wiedzieć na kogo czekać w Lubieszynie.

Lychen_zps453422f6.png

PS

Qszysiek - dzięki za pyfko! :partytime: !OKK Dziś wieczorem odbędzie się degustacja!

Odnośnik do komentarza
:partytime:...witam...uuu...zanosi sie na piekna wycieczke... :)...zastanawiam sie....pozdro...( a z plecaczkiem czy bez??....jak mozna ?? )
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...