Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2013 w zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Powiedzcie co w planach na miejscu, bym znów nie przyjechał bez kiełbaski na ognisko, jak ostatnio... Będzie też Stiopa, który bawił u mnie dziś na pokojach w Świnoujściui i jutro zapowiada się na 19-tą pod pleciugą (ja i moja połówka, też będziemy)... Dziß bylißmy na wycieczce w Zinowitz i Peenemunde...

phr6.jpg

jz0w.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    40

  • burgifan

    25

  • bilety

    18

  • KOT66

    18

Top użytkownicy w tym temacie

Zapowiada się ciekawe spotkanie, goście przyjeżdżają, a ja oczywiście akurat będę w pracy, przecież to jest jakieś chore ! powinni tego zabronić !

Zróbcie chociaż jakieś zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza

Jakieś propozycje na dzisiaj? - pytam bo pewnie nie uda mi się dojechać na 19 pod Pleciugę, więc jestem ciekawy, gdzie wszystkich szukac po Pleciudze!

Odnośnik do komentarza

No trochę trudno szukać spontanicznie przemieszczającej się grupy py o Szczecinie i okolicy, ale może z racji wizyty kolegów warto wybrać się na Wały Chrobrego do jednej z kilku knajpek?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może tam, gdzie byliśmy z Kotem... To było koło jakiegoś jeziora, taki plac z ogniskiem... Tym razem kiełbacha bedzie wzięta :D

Odnośnik do komentarza

Rzelu, dzwonię i dzwonię dzisiaj do Ciebie i ciągle słyszę....abonent chwilowo wyłączony czy jakoś tak.

Jak zmieniłeś "telefon" to puść mi strzałkę z nowego numeru....mam interes :-)

Odnośnik do komentarza

A tak, moja stara nokia doznała w ostatni weekend udaru cieplnego - sama wybiera pierwszego abonenta z listy i wysyla pustego smsa, po czym czynność ponawia :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...