Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogolnopolski Zlot Skuterowy s3m Stegna 2006


Gość gaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przepraszam ale nie wytrzymam!

Bagieta, czujesz sie starszy i dojżalszy od tej całej Łódzkiej zgraji, a sam zachowujesz sie jak 13 latek!!

Po 1) trzeba mieć styropian zamiast mózgu zeby my?leć ze tata na turystycznym motocyklu 700 przejedzie prawie 400 km z prędko?ci? 50 km/h!!I chyba jasno ci to na ostatnim spocie powiedziałam.

Po 2) jak chcesz sie tłuc na 50 na jaki? zlot to sam zadbaj o towarzystwo. Nas to nie dotyczy i nie będziemy czego? organizować za ciebie.

Ja juz na parę zlotów jechałam 50 w dużej grupie i nie oczekuj ode mnie ze zamiast jechać nad morze 5 godzin zdecyduję się na 13 godzinn? jazde w towarzystwie ludzi bez wyobraĽni, bo ich powybijam zanim miniemy granice Łodzi!!Jak jeszcze masz jakie? straszne żale i problemy to pogadamy sobie o tym w pi?tek.

To by było na tyle, przepraszam za wypowiedĽ nie na temat ale już taka jestem !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

Szczapa, nawet je?li się przesiadłam na maxi z 80 (!), to doskonale pamiętam jak to jest jechać w strugach deszczu na zlot. Poza tym przypominam że od jakiego? roku na zloty jeĽdziłam z tat? jako plecak więc o jakiej wodzie mówisz??!! :P:P:P

Odnośnik do komentarza

Córa pass, bo krew się poleje :P:P

Widzę że muszę się w pi?tek na spęd zjawić i parę kwestii obgadać :P

Pablos masz rację, marudzić to każdy może, ale niewielu jest takich co się nie ogladaj? tylko jad?.

Dlatego z przyjemno?ci? pomagałem koledze z Poznania, który dojechał na Kymco 50 do Stegny i tam na rajdzie niestety stracił tłumik. Dzielnie go zreszt? przytargał prowadz?c jedn? rek? :):P

I takich cenimy, a marudom STOP !!!

Wide Hubert, który nawet skutera nie miał, a zloty zaliczał :) i drogę do mnie na tylne siedzenie znalazł.

Lisek chcesz do Firleja, nie ma sprawy, zaklepuj miejsce w o?rodku.

Wystartujesz 3 h przed nami, telefony do nas dostaniesz jakby co to pomożemy.

A namawiać przecież i Ty możesz, elokwencji Ci nie brakuje :)

Pozdrowiona

RobB. :P

Zakończcie proszę ten OT

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

:P hmm... luz je?li kogo? uraziłem TO PRZEPRASZAM :P

miałem na my?li tylko że jestem pełen podziwu dla ludzi na 50 wybieraj?cych się w takie trasy pokłony :P hardcore maksymalny :P

niemiałem na my?li nic pozatym każdy ma prawo do własnego zdania

a krytykantom mówimy stanowczo nie :P

Pozdro i bezpiecznej drogi :)

Odnośnik do komentarza

dla tego niemalże wszyscy "starzy wyjadacze" tematu uważaj? że powinno się zaczynać od 50 ccm - ta pojemno?ć uczy pokory i planowania czasu na drogę i różne przygody wliczaj?c w to deszcz czy usterki.

osobi?cie bardzo lubiłem jeĽdzić swoim elyseo wła?nie TOTALNIE turystycznie, bo na 50ce to się nie pospieszysz. A swoj? psychikę i filozofię musisz przestawić wła?nie w tym kierunku bo inaczej będziesz miał stresy co każde przejechane 50km. (rozumiesz? takie trochę uczucie bezsilno?ci ktore trzeba polubić)

jak chciałbym pędzić z miejsca A do B to rozgl?dałbym się za ?cigiem.

przypomina mi sie rozmowa z jednym z kolegów "szlifierek" co to się ?miał ze mnie że mam sprzęt o pojemno?ci, któr? można połkn?ć.

Chwalił sie strasznie że do 3 miasta z Torunia to on jedzie niecałe 1.5h

a ja się go spytałem czy był kiedykolwiek na zamku w Grudzi?dzu, czy w |wieciu widział Klasztor albo przepiękn? chełmińsk? starówkę z erotycznymi figurami jednego z historycznych biskupów, czy w podtoruńskich Piwnicach widział Radioteleskop i kiedykolwiek przejechał się dolin? Wisły z 2 jej brzegów, czy widział zamek w Gniewie czy seminarium w Pelplinie, albo Kamienne Kręgi w Wirtach, czy też park dendrologiczny???

na moje pytanie nie odpowiedział.

Odwróciłem się od niego a na mojej twarzy pojawił sie szyderczy u?mieszek...

I co było lepsze???

sorki za OT moderator proszony o przeniesienie tematów niezgodnych gdzie indziej :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...