Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogolnopolski Zlot Skuterowy s3m Stegna 2006


Gość gaga

Rekomendowane odpowiedzi

Skromnie zapytam , czy kto? z Łodzi i okolic się wybiera , i czy s? jeszcze jakie? wolne pokoje ??

Bo bym się chętnie wybrał ale nie wiem co by z tego wyszło a potrzebuje kilka osób do podróży - siła wyższa :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

Pablos , Teletubi? i Ziper ruszaj? tuż po 17.30 niestety samochodem .... Zipera dorwał jaki? paraliż i nie ma się jak innaczej dostać a Teletubi? nie chce jechać swoj? 125-tk? tak póĽno więc ubrali mnie w auto.

Cały czas rozważam jazdę i/lub z lawet? i Xcitingiem na niej,

lub co by mnie ucieszyło bardzo znalezienie jakiego? człeka z lejcami na auto .... wtedy mógłbym ruszyć z ostatni? grup? swoim Xc.

Pozdrawiam

PS. s? jacy? chętni na jazdę do stegny za kókiem czarnej prewety :lol: .

Odnośnik do komentarza
Wybiera sie i to pare grup. Ja i zdaje sie ze tez powstanie grupa ostatnia wyjezdza gdzies okolo 17:30 z Wawy, wczesniejsze to nie wiem, pewnie ustalenia beda w czw.

Niestety prawie na pewno nie dam rady pojawić się w Starym Młynie B) Gdyby kto? byłby tak miły i napisał po spotkaniu co ustalono, to byłbym wzięczny :) Osobi?cie najchętniej wyjechałbym z W-wy ok. 14-tej, ale oczywi?cie dostosuję się do grupy.

Odnośnik do komentarza

Mnie też dzisiaj znowu nie będzie w Młynie :D:D

Dlatego poprosze o informacje odno?nie jutrzejszego wyjazdu. Ponieważ mam w pi?tek urlop, jestem za wyjazdem jak najwcze?niej - wiec chetnie pojade z pierwsz? grup? :D

Skuter już przygotowany do drogi :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja wyjeżdżam też rano. Z tego co wiem Mario też. Mamy więc porann? grupę :D .

Zważywszy, że nie każdy będzie dzi? w Młynie to może zróbmy ustawkę w naszym stałym punkcie wyjazdowym czyli na MC. Donaldzie przy wylotówce na Gdańsk jutro o 10 ej?

Pasi wszystkim?

Odnośnik do komentarza
na MC. Donaldzie przy wylotówce na Gdańsk jutro o 10 ej?

Dla mnie godzina ?wietna i miejsce jeszcze bardziej ?wietniejsze :D

Kefirowi - prosze podać godzine 9.30 :D:D to może uda Nam sie wyjechać o 10 rano :D

Odnośnik do komentarza

Godzina moze byc (choć ja mogę i o 7 :D ) Prosze sie w znicze zaopatrzyć , a pozniej z Nidzicy proponuje trase przez Mikołaki Pomorskie. Jesli kto? z kolegów ma woln? miescówke najlepiej nie w domku to jestem chetny. W innym przypadku będę musiał być w popkoju z obc? kobiet? co sie moze nie skończyć dobrze jak sie moja zona dowie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mario... ja też jestem za jak najwcze?niejszym wyjazdem ale 7 trochę za wcze?nie :D

Temat zniczy w pełni popieram. Sam o tym my?lałem. Mikołajki Pom? Pogadamy o tym w Młynie lub jutro rano.

Co do Go?ki... heheh... ja tam nic nie powiem ale na mały szantażyk możesz być przygotowany :D

Poza tym jaka obca kobieta :D ? U nas nie ma obcych kobiet ! :D

Odnośnik do komentarza

Nie ma obcych??? jestem za !!! W takim razie jutro bardzo chętnie zamienię moj? żonkę na jak?? inn?, może być ciut młodsza. Tak tylko na weekend, coby zasmakować małej odmiany :D:D

A już tak całkiem poważnie : Burgmania oddział Poznań startuje ok. 11tej więc mam nadzieję że pierwsze powitalne kielonki padn? ok 17tej-18tej.

JUŻ SIĘ DOCZEKAĆ NIE MOGĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do juterka :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie ma obcych??? jestem za !!! W takim razie jutro bardzo chętnie zamienię moj? żonkę na jak?? inn?, może być ciut młodsza. Tak tylko na weekend, coby zasmakować małej odmiany :D  :D

A może jakie? fotki wrzucisz? ;)

Wiesz tak w ciemno? ;)

:D:D:D

Pierwsza tura Burgmania Wawa zone pewnie dojedzie na miejsce ok. godziny 15 stej... tak cirka.

Ps. Wiadomo?c z ostatniej chwili... Dr.Big wła?nie zbliża się do Stegny ;)

Odnośnik do komentarza

A ja jad?c katamaranem będę wrzucał do kufra ... Wasze pogubione ?rubki i czę?ci od Burgerów :D , pewnie dotrę cholewcia jako ostatni tym klamotem ... nie wypijcie wszystkiego z rana ....

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Bawcie się tam dobrze w tej Stegnie. Wypijcie jeden kielonek za mnie.

Wylejcie też jeden Matce Ziemi za Maximusa.

Pozdrówka z Florydy

:) prosze prosze kto się odezwał

ha no pewnie że wypijemy i wylejemy nawet mimo iż nas tam nie będzie pozdro i wracaj wracaj cały i zdrowy

PS. kontaktowałe? się z moj? Mam???

Odnośnik do komentarza

To ja ponownie chciałbym pozawracać głowę odno?nie wyjazdu :) ... :)

Godzina 10-ta tak jak rusza Mariusz i S-ka to niestety dla mnie trochę za wczenie - nie wyrobię się aby "sprzedać" do tego czasu dzieciaki :)

Chcieli?my ruszyć z małżonk? z okolic McDonald's około 12-13. Niestety nie byłem dzisiaj w Młynie :) i nie wiem czy kto? jeszcze rusza o tej godzinie.

Gdyby jaka? grupka jechała w tych godzinach, to chętnie się zabierzemy !OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Około 12stej ruszaj? chyba Ciochiny i maj? zamiar nas dogonić.

PóĽniej następna wyrusza ok 17stej.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Prawie jak w PKP express rusza o 10 h 12 h i 17 h na trasie Warszawa - Stegna. Grup ci u nas dostatek a i tak pewnie ta z 17 choc to dziwne bedzie najliczniejsza :)

Odnośnik do komentarza

Shreki też melduj? szczę?liwy powrót do domu. :rolleyes: Ku zaskoczeniu wszystkim bez żadnej awarii i bez pogubionych ?rubek. !wchair Mamy nadzieję że "inne" marki skuterów (w tym również żółty T-max) !OKK dotarły bez większych problemów. (Nawiasem mówi?c Fiona bardzo polubiła żółty kolor !scooter ). Czekamy na meldunki innych wła?cicieli. Do zobaczyska na kolejnym zlociku. !yeah

Pozdro Shrek i Fiona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...