Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogolnopolski Zlot Skuterowy s3m Stegna 2006


Gość gaga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

Jestem w domku ;] ... podrodze przed samiutk? waw? zabrakło mi benzyny !scooter

Zlot super gratulacje dla 3 miasta

Respect Poznań

K?piel w morzu zaliczona

Stan licznika 895km

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i my bezpiecznie dojechalismy do domku i meldujemy sie. Dzieki za zlot bylo bardzo sympatycznie !scooter Licznik zapiety na 814 km !wchair

Kubus mogles pomachac zebym sie zatrzymal, myslalem ze sie z kims umowiles i czekasz na kogos !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki pomocy Przema który wiózł mnie , a Pablos moje tobołki, szczę?liwie i z wielkim u?miechem !scooter dotarłam do domku.

Teraz wiem jak bardzo brakowało i będzie mi brakować "wiatru we włosach"......

Wielkie dzięki dla s3m za zlocik nadmorski.

Odnośnik do komentarza

Pablos i Teletubi? wraz z pasażerami melduj? powrót do chaty !scooter ,

Zlocik Ok! choć .... hmmm dobrze że małolaty sobie krzywdy nie zrobiły bo momentów było kilka - mocno niebezpiecznych.

Dzięki z wszystko i do zobaczenia mam nadzieję wkrótce..... fotki i film z imprezy i parady postaram się wrzucić jeszcze dzi?.

Odnośnik do komentarza

Jeste?my... troszkę nas po drodze kołysało a może to w głowie szumiało. !scooter

Podsumowanie zlotu :

pogoda do bani...ale co tam pogoda skoro towarzystwo zlotowe jest OK !wchair

Do zobaczenia na następnym zlocie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W zwartym szyku dotarli?my do Wawy.

Zaliczyli?my jeszcze po drodze przeci?ganki statków w okolicach Pasłeka. Ogólnie podróż bez większych przygód.

Je?li idzie o zlot to licznik pokazuje 801 km od pi?tkowego startu.

Zlot Stegna 2006 był dla mnie o tyle wyj?tkowy bo pierwszy raz pojechała ze mn? Karolina !wchair . Muszę przyznać, że bardzo dzielnie zniosła podróż... żadnego marudzania, stękania itp- moja krew :lol: Powoli zaczyna przeb?kiwać o własnym !scooter whist . Hmmm... W sumie ja jak miałem 9 lat to już ?migałem na motorynce :P

Zlot oczywi?cie udany. Fotek trochę jest więc i relacje się napisze, która będzie na stronie głównej.

Bardzo dziękuje wszystkim za wspóln? zabawę.

Podziękowania dla organizatorów !OKK

Plebanku... dziękuje, za troskę i takie ogólne zaintersowanie - naprawdę jest to bardzo miłe i niecodzienne !yeah

Do zobaczenia na kolejnych zlotach i spotkaniach whist

Za dwa tygodnie wyjazd na Białoru? na Moto Festival 2006 w Pińsku a za trzy tygodnie Firlej... oczywi?cie to nie koniec imprez w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jordan melduje dojechanie o 19:45 do domku.

Monika komara dojechala też szczesliwie do domu bo wracala ze mna.

pozdrawiamy wszystkich zlotowiczów.

TRZYMAJMY KCIUKI ZA KOMARA BY SZYBKO WROCIŁ DO ZDROWIA

podziekowania za zorganizowanie zlotu wszystkim organizatorom - za rok nie opuszcze kolejnego.

Co do Komara to stan jest stabilny ale jedynie może go odwiedzac rodzina. Miejmy nadzieje że jak najszybciej bedziemy go mogli odwiedzić.

Wspeirajmy Monikę jak tylko możemy, bo naprawde dziewczyna przeszla sama szok gdy sie dowiedziala o tym wypadku.

no i to bylo też piekne że pamietali?my o Maximusie na zlocie i uczcili?my to minut? ciszy. Zawsze bedziemy go mieli w pamieci.

w czwartek zapaliłem znicz i powspominalem wspaniałego kolege którego znalem tylko z dwóch zlotów. Dzis wracaj?c też zatrzymali?my się z Monik? Komara. Wci?ż pal? się znicze. pieknie że pamiętamy o nim

Odnośnik do komentarza

Melduję bezpieczny powrót do domciu! (padało, wiało i na dodatek cał? drogę mnie bark napie.... po noszeniu kotwicy :lol:

Licznik 770km. Było super, już nie mogę się doczekać Firleja.

...przykra sprawa z Komarem whist dajcie znać jak się ma...

pozdro!

Odnośnik do komentarza

Kilka fotek.

4e05e9cffa5fd8efm.jpg

Nowy pojazd Markiza

17824fabe038066fm.jpg

Prawie jak Go Go

629765c292d145dfm.jpg

Bożyszcze tłumu - Mar@iz

1e88a74bef8f3f00m.jpg

Wreszcie odpowiedni pojazd dla mnie

ffaa9c2e65b17d33m.jpg

Jestem taki milusiński i cału?ny, że ho ho

24a0d07f06a7694am.jpg

Zobaczyłem ducha !!!

4b68a01b69026bd0m.jpg

To zobaczył Artix

80701aa1630551a7m.jpg

Co gryzie Łysego????

93b1251f95568ba0m.jpg

Będę leżał a co ???

9461e13e09680a3cm.jpg

Żoneczko kochana jestem grzeczny ,naprawdę

Więcej fotek na http://djpablopp.fotosik.pl/

Pozdrawiam

Będzie krótki film z parady i nie tylko (muszę fo zgrać i zmontować) ale w czwartek przekażę go Mariuszowi to wrzuci do relacji.

Odnośnik do komentarza

Dotarlem wczoraj o 21.30.

Po drodze wialo, lalo(i to dobrze), ale udalo mi sie zaliczyc wiadoma restauracje.

Wyjazd zlotowy zamknal sie liczba 1550 przejechanych kiloskow, lacznie z wyjazdem "na myjke" :lol: .

Odnośnik do komentarza

Nam też udało sie dotrzeć do domciu ok. 18:00, praktycznie suchymi kółkami i bez większych ekscesów na drodze :)

Dzięki Jerzykowi i Agatce (dzięki) poczułem się jak za dawnych czasów kiedy grupa Uć jeĽdziła liczn? gromadk? na zloty (tak to do Was leniuchy nieruchawe :P ).

W końcu największa przyjemno?ć jest z jazdy w kupie, raĽniej i bezpieczniej.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za trud włożony w zlot - jadła i napitku było w bród (brudu co prawda też sporo, ale taka to już uroda Stegny-może jeszcze przez kilka lat nie zaro?nie całkiem :lol::P ) ).

Dzięki Wam znowu można się było spotkać i pretekst był aby zwiedzić piękne okolice :) .

Konkursy zlotowe fajne choć niektóre nieco niebezpieczne dla ludzi jak spacer z kotwic?-tożto przepukliny można było dostać whist lub dla sprzętów - jazda na kółku.

Z podziwem ogl?dałem kunszt kierowców 50-tek i zaparcie atletów nios?cych kotwicę (my?lę tu szczególnie o Spince :( ).

Natomiast nie moge się powstrzymać przed skrytykowaniem ostatniej atrakcji: palenia gumy. Niestety było za póĽno i większo?ć bioracych w nim udział była już jakby "zmęczona". Co tu kryć był to już amok poł?czony z psychoz? whist:P , który chyba nieco wymkn?ł się z pod kontroli. W czasie konkursów mogła być to atrakcja, a tak to było to co było. Dobrze że bez ofiar w ludziach, a sprzęty za kasę rodziców się naprawi

:P .

Ale najważniejsze że można było się spotkać i pogadać.

Serdeczne życzenia zdrówka i powrotu do formy dla Komarka - dawajcie info na bież?co co się z Nim dzieje !

Jeszcze raz dzięki za mile spędzony dzięki Wam wekend, do zobaczyska

RobB. B)

i Zołza :P:P

Versitka OK, czasem trudno było za ni? nad?żyć, a Zołzie jazda się tak spodobała że pod Kikółem próbowała zawrócić i spowrotem pojechać :D

Odnośnik do komentarza

17824fabe038066fm.jpg

Prawie jak Go Go

629765c292d145dfm.jpg

Bożyszcze tłumu - Mar@iz

M@rkiz co? ty tam wyprawiał na tym zlocie :lol::D:P

Teraz tym bardziej żałuje że nie mogłem być i na własne oczy zobaczyć whist ale to był pierwszy zlot który opu?ciłem w tym roku reszta zaliczona whist

No cóż może w Firleju będę bez przeszkód :P:P

Odnośnik do komentarza

Dzięki Jerzykowi i Agatce (dzięki) poczułem się jak za dawnych czasów kiedy grupa Uć jeĽdziła liczn? gromadk? na zloty (tak to do Was leniuchy nieruchawe ;) ).

W końcu największa przyjemno?ć jest z jazdy w kupie, raĽniej i bezpieczniej.

Robert przepraszam bardzo ja chciałem bardzo tam jechać i wszystko się na to szykowało ,ale raz ,że temat praktycznie nie był poruszony na zlotach , ciebie też już dawno na nich nie było , a pozatym Ania stwierdziła ,że nie będe się z wami wlókł bo to bezsensu B) .

Sam się odnie? do mojego postu i napisz jak uważasz odno?nie tej sprawy :P .

Odnośnik do komentarza

chcialam w imieniu swoim oraz wszystkich organizatorow zlotu podziekowac Wam wszystkim z aprzybycie i mam nadzieje dobra zabawe !guns))

niestety nie udalo mi sie z Wami posiedziec a co dopiero pobawic ale tak to juz jest jak sie lata w ta i z powrotem i co chwile jest cos do zrobienia.. mam nadzieje ze zrozumiecie no i odbijemy sobie to na juz nei naszym zlocie !guns, gdy wszyscy czasu bedziemy mieli wiecej :P)

jeszcze raz dziekuje za przyjazd B))

przykro mi bardzo z powodu Komara, mam nadzieje, ze wyjdzie z tego szybko.. Moniko strasznie Ci wspolczuje, po prostu serce mi pekalo jak wyobrazilam sobie ze gdy my siedzac w osrodku czekamy z wielkim nerwem na kazdy telefon z Waszego samochodu a co dopiero musialas przezywac Ty jezdzac w srodku chlodnej nocy szukajac meza, wiedzac ze gdzies tam lezy i potzrebuje pomocy.. okropne okolicznosci, naprawde.. trzymajcie sie, pozdrow Komara od nas wszystkich i zycz szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Jerzykowi i Agatce (dzięki) poczułem się jak za dawnych czasów kiedy grupa Uć jeĽdziła liczn? gromadk? na zloty (tak to do Was leniuchy nieruchawe :( ).

W końcu największa przyjemno?ć jest z jazdy w kupie, raĽniej i bezpieczniej.

Robert przepraszam bardzo ja chciałem bardzo tam jechać i wszystko się na to szykowało ,ale raz ,że temat praktycznie nie był poruszony na zlotach , ciebie też już dawno na nich nie było , a pozatym Ania stwierdziła ,że nie będe się z wami wlókł bo to bezsensu !guns .

Sam się odnie? do mojego postu i napisz jak uważasz odno?nie tej sprawy :( .

Nie chcę w tym watku robić OT, ale jak sobie wobrażasz nasz? wspóln? podróż 50ccm + maxi, tożto by mi się silnik zagotował ?! Jakby? na prawdę chciał pojechać to my?lę że i kontakt ze mn? by? znalazł i do Stegny dojchał jak i liczne 50 np.: z Poznania

W klubie jest nieco więcej uczestników z 50, którzy co najwyżej na pi?tkowe spotkania jeżdż? o wypadzie na jaki? zlot nawet nie my?l?c.

Jest też kilka maxi, których też jako? nie widać ! St?d moja uwaga o dawnych czasach !guns

A pomy?leć że kiedy? np.:Wus i Wojtas na 50 porafili dojechać i do Chmielna i do Lęborka, a i Ani też się udało :(

Pozdrawiam

RobB. :(

Odnośnik do komentarza
Nie chcę w tym watku robić OT, ale jak sobie wobrażasz nasz? wspóln? podróż 50ccm + maxi, tożto by mi się silnik zagotował ?! Jakby? na prawdę chciał pojechać to my?lę że i kontakt ze mn? by? znalazł i do Stegny dojchał jak i liczne 50 np.: z Poznania

W klubie jest nieco więcej uczestników z 50, którzy co najwyżej na pi?tkowe spotkania jeżdż? o wypadzie na jaki? zlot nawet nie my?l?c.

Jest też kilka maxi, których też jako? nie widać ! St?d moja uwaga o dawnych czasach !guns

A pomy?leć że kiedy? np.:Wus i Wojtas na 50 porafili dojechać i do Chmielna i do Lęborka, a i Ani też się udało !guns

Robert jak bym widział 50-tki z Warszawy jak zima to płacz? za spotkaniami i zlotami a jak już ciepło i czasu wolnego do woli to maj? pod górkę .... kiedy? to i warto co? było dla nich zorganizować na spotkania jeĽdzić to s? wła?nie Skuteromaniacy - "prawie" a to robi wielk? różnicę.

Sorry za OT ....ale nie mogęłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
(...)ja chciałem bardzo tam jechać(...)

To trzeba bylo to zrobic !scooter .

Spojrz na Natalie i Kamila, oni jakos nie widza tylu "problemow"...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...