Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogolnopolski Zlot Skuterowy s3m Stegna 2006


Gość gaga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
o jaaa... wiedzialam, wyczulam od razu o co chodzi.. masz racje burgi, jest mi glupio.. co zreszta nei raz mowilam.. hmm.. powiem Ci ze jak na moje niezdecydowanie przyjeta przez Ciebie metoda jest wrecz idealna.. zadecydowales za mnie!:D) chetnie pojade..

No... grzeczna dziewczynka !TAZ

Nareszcie jaka? męska decyzja !w00t

Tak, więc Moniko... bawimy się razem na Rajdzie |więtokrzyskim, organizowanym przez Burgmanie, przy głównym zaangażowaniu kolegi Majona !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

Grupa poznańska podjęła decyzję - będziemy!

Będzie to również pierwszy zlot "nowego" pokolenia whist

Rezerwację proszę zrobić dla :

- Majkel

- Karolina

- Maja :o

- Bolo Winkiel

- Pawko

- Natalia

- Cappo

- Asia

- Maurycy :o

Prawdopodobnie przyjedzie również Danka i Darek, Klod, Marych i Kasia - jeszcze to potwierdzimy.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Cappo.. ciesze sie bardzo z tak licznej grupy, ale apropos rezerwacji to prosilabym abys zerknal na strone zlotowa na ktorej sa rozpisane wszystkie domki z naniesionymi dotychczas dokonanymi rezerwacjami i wybral ktorys konkrtenie..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gaga mimo szczerych checi nie moge jeszcze na 100 % potwierdzic swojej obecnosci. Ja poprostu nie lubie mowic ze bede i nie przyjechac jesli nie wiem na pewno. Mam tylko nadzieje ze kiedy bede juz wiedzial na 100 % bedzie jeszcze cos wolnego choc by 2 lozka no w sumie wystarczy jedno duze, lub poprostu wieksze. Oby do zobaczenia na zlocie. Generalnie nie jestem marudny jesli chodzi o nocleg :D

Odnośnik do komentarza

Od?wierzę nieco w?tek .... bo to już za 11 dni.

Może się zbierzemy większ? grup? (|l?sk,Kraków,Lublin Kielce i wszyscy co maj? po drodze do Warszawy wpadn? na czwartkowe spotkanie tuż przed Stegn? i następnego dnia ruszymy .... wieeelk? grup? zdominować nadmorskie kurorty !OK )

Co Wy na to.

PS jakby kto? potzrebował miejsca noclegowego z 24 na 25 .08 zapraszam dysponuję 2 miejscówkami normal i kilkoma wersja podłogowa !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Gaga, Scottie prosił Mnie o odwołanie rezerwacji na pokój, któr? złożył...

Wygl?da na to, że na Stegnie nie pojawi się nikt z Krakowa.

Scottie dzień przed Stegn? wraca z wyjazdu, więc mówi, że nie wydoli i nie jedzie...

W takiej sytuacji ja musiałbym jechać sam... Co też Mi się zbytnio nie widzi...

A w sumie zaoszczędzon? kasę na wyjazd na zlot, będę mógł odłożyć na Firlej i pojechać tam bez problemów finansowych...

Udanej imprezki Wam życzę i coby wszyscy byli zadowoleni...

Pozdrawiam, Kuba !OK vel. Wypłosz !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

DeklaroWAŁ sie ze przyjedzie... !scooter .

Niestety, Jego maszyna nie zostanie "zrobiona" na czas więc też odpada...

Ale firlej jak najbardziej aktualny, nawet pokoiki zapłacone :D .

Pozdrówki i udanego pobytu nad morzem...Kuba :D vel. Wypłosz !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PYTANIE

Parę osób z Wrocka planuje po zlocie w Stegnie pozostać jeszcze parę dni nad morzem. Konkretnie chcemy w niedzielne południe po zlocie wyjechać ze Stegny na Hel i tam pozostać 2 dni. Planujemy wyjazd powrotny z Helu we wtorek rano. Czy kto? z uczestników zlotu byłby chętny na przedłużony pobyt z nami nad morzem? Serdecznie zapraszam. Jak kto? jest zainteresowany proszę pisać w tej sprawie do mnie na priva.

Odnośnik do komentarza

ja mam prosbe.. zerknijcie prosze na strone zlotowa http://www.s3m.pl/stegna2006/stegna.php i wybierzcie jakis pokoj, bo troche z nimi juz kiepsko i nei bardzo wiem ktory chcecie.. http://logolab.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=978 pod tym adresem ejst cala dyskusja o rezerwacjach..

z lazienka zostaal jedynie sala 8 osbowa, jesli jestescie w stanei skrzyknac sie w jakas wieksza grupke mysle ze opcja duzo lepsza niz domek, ale to juz Wasza decyzja..

a swoja droga.. starsznei sie ciesze ze przyjezdzacie wwzzyscy, naprawde !YES)) zlot zapowiada sie super :D)

Odnośnik do komentarza

Jestem umówiony z Gag? że trzyma dla mnie pokój dwójke przy recepcji do ?rody, wtedy definitywnie zgłoszę czy przyjade, gdybym nie mógł przyjechac to pokój będzie do dyspozycji. !OKK

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Jestem umówiony z Gag? że trzyma dla mnie pokój dwójke przy recepcji do ?rody, wtedy definitywnie zgłoszę czy przyjade, gdybym nie mógł przyjechac to pokój będzie do dyspozycji. !w00t

Pozdrawiam.

Hehe, jesli nie bedziesz mogl przyjechac :D , to mozna pokoj wystawic na licytacje :D ...

Zartuje oczywicie, zapomnialem napisac, ze szukam pokoju za trzy dychy od osoby :D .

Odnośnik do komentarza
zapomnialem napisac, ze szukam pokoju za trzy dychy od osoby

Mój jest za dwie dychy bo ja traktuje przedpłate za przepadnięt? wrazie ,, nie przyjazdu" , / to takie nowe polskie modne słowo !w00t /

Przy RECEPCJI / :D:D:D , (RECEPCJONISTKACH) / !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wybiera sie i to pare grup. Ja i zdaje sie ze tez powstanie grupa ostatnia wyjezdza gdzies okolo 17:30 z Wawy, wczesniejsze to nie wiem, pewnie ustalenia beda w czw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...