Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogolnopolski Zlot Skuterowy s3m Stegna 2006


Gość gaga

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

chcialam serdecznie Was wszystkich zaprosic na zlot w Stegnie w sierpniu 25-27.08.. wszystkich informacji mysle ze dostarczy Wam strona zlotowa pod adresem http://www.s3m.pl/stegna2006/stegna.php.. tam rowniez mozna rezerwowac pokoje/domki.. bo w tym roku my (ja) zajmujemy sie rezerwacja.. wiecej info na forum s3m w watku http://logolab.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=978

zapraszam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

  • Sympatycy

Halo Halo...

Kubo choćby niewiem co się wybiera...

Pokoje trzeba zarezerwować Maru?...

Zobaczymy kto z Południa będzie się pisał, coby wiedzieć z kim się do pokoi dobrać...

Jednak Ja moge zagwarantować 100% obecno?ć...

Pozdrawiam, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

hahaaa Gaga... Jak nie dacie Mi nagrody "żelaznego tyłka" po przyjeĽdzie na SV trasy ponad 600km to Was oskalpuje :P ( ;) ).

A tak serio, to w tym tyg. napewno się z kim? umówie do pokoju i wpłace kaskę jak już będę wiedział z kim i co...

Także jak będ? konkrety, to się rejestruje na 4um S3M i wpisuje swoj? dupencję :P .

Pozdrawiam i do zobaczenia już "za niedługo" ;) .

Kuba vel. Wypłosz :P

Odnośnik do komentarza

Pablos i Teletubi? już zapłacili ,pokoje porezerwowane :P , jadę na 100% chyba że mnie jaka? choroba dopadnie albo gradobicie ;) .

Takich okazji żeby się z Wami spotkać - w roku jest niewiele więc trzeba korzystać na maksa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja bym pojechał, Ale czy dam radę taki hektar???

Najbardziej boję się drogo powrotnej - na kacu...

Rafałek to weĽ sobie tydzień urlopu i ostatniego dnia już nie tankuj ;) .

Odnośnik do komentarza
Halo Halo...

Kubo choćby niewiem co się wybiera...

Pokoje trzeba zarezerwować Maru?...

Zobaczymy kto z Południa będzie się pisał, coby wiedzieć z kim się do pokoi dobrać...

Jednak Ja moge zagwarantować 100% obecno?ć...

Pozdrawiam, Kuba :lol:

Ja jade na 100% takze Kubus i Marus trzeba nie dlugo rezerwowac miejsca...

Odnośnik do komentarza

hmm.. proponuje dokonac rezerwacji za bardzo niedlugo poniewaz cieszy sie ona bardzo duza popularnoscia i niedlugo te atrakcyjniejsze miejsca beda juz wszystkie zajete..

a tak jeszcze zapytam bo juz sie podpytywalam plebanow, mariusz, czemu nei rezerwujesz pokoju/domku? nie wiem czy to kwestia zapracowania.. ? bo na stegnie bedziesz prawda??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a tak jeszcze zapytam bo juz sie podpytywalam plebanow, mariusz, czemu nei rezerwujesz pokoju/domku? nie wiem czy to kwestia zapracowania.. ? bo na stegnie bedziesz prawda??

Plebany to już mi nawet zarezerwowały pokój chociaż ja nic o tym nie wiedziałem :lol: A dokładniej Kasia Plebanowa... :lol:

Je?li nie będzie końca ?wiata to pewnie, że się pojawie- przynajmniej zrobię wszystko żeby być w Stegnie !scooter .

Odnośnik do komentarza

ano rozmawialysmy z kasia o zaklepaniu pokoju dla Ciebie.. teraz troche nie wiem czy mieli n amysli ten w ich domku bo rozmawialysmy o ododatkowym w razie czego, "az odzyskasz sily" po rynii.. sily odzyskales, wiec jak cos daj znac o ktorym pokoju mowa..

milo, ze bedziesz an stegnie, ze wszyscy ktorzy sie wybieracie bedziecie, pozdrawiam !scooter)

Odnośnik do komentarza

Ja też chętnie bym pojechał, może by tak zebrac Grupę Południe :) , i wyruszyc na północ :) !V :):) .

Martwi mnie tylko to że już w tej chwili poważnie my?lę o sprzedaży/zamianie Burgmana i nie wiem czy w sierpniu będe go jeszcze miał? A może będzie już następny? W każym b?dĽ razie ,zgłaszam gotowo?c do wyjazdu!

Odnośnik do komentarza
Martwi mnie tylko to że już w tej chwili poważnie my?lę o sprzedaży/zamianie Burgmana i nie wiem czy w sierpniu będe go jeszcze miał? A może będzie już następny? W każym b?dĽ razie ,zgłaszam gotowo?c do wyjazdu!

Co sie martwisz... jak nie będziesz miał skuterka to zawsze możesz jechać pekaesem :)

Bez kitu... Natalia i ja w zeszłym roku tak wła?nie tam dotarli?my. W tym roku jeszcze nie wiemy czy pojedziemy skuterem czy innym ?rodkiem transportu :)

Odnośnik do komentarza
No nie powiem ze sie nie pojawie zobaczy tylko kto z morskich wilkow nawiedzi pagory swietokrzyskie w ramach rewanzu za zeszloroczna Stegne !yeah

pozdr

majon

Oj, oj Majonku. To szantaż!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plebanq ale za to weĽ pod uwagę jakie będ? jego przyjemne konsekwencje :lol: ...

Co do uczestnictwa mojego w Stegnie, to z tego co wiem Scottie zarezerwował 1 pokój 3(?) osobowy w którym się lokuję...

W pracy rezerwuję sobie na pi?tek napewno wolne... Pomy?lę, czyby czasem nie zjawić się już we czwartek np... Siem zobaczy...

Do stegny jeszcze troche czasu ale wszystko sie zaklepie...

Gaga, pocisne Scottiego, coby przelał Ci kaskę za pokój jak najszybciej... Ja po wypłacie będe miał kasę więc Mu oddam... Także ten pokój bierzemy na 100% :lol: .

Pozdrawiam, Kuba :lol: vel. wypłosz !yeah

Odnośnik do komentarza

wpadajcie wpadajcie.. najlepiej wszyscy naprawde.. poki co jestem pod pozytywnym wrazeniem zalatwiania roznych spraw ze stegna zwiazanych i mysle ze bedzie naprawde fajnie i bogato !yeah) takze bedzie mi bardzo milo moc sie tym wszystkim rowniez z Wami podzielic..

a co do rewanzu to ja nic nie mowie.. glupio mi za burgmanie wiec sie nei odzywam.. po prostu fajnie byloby gdybyscie przyjechali wszyscy wszysciutency :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Haha Gaga a czy w konkursach znów s? nagrody wiekszych rozmiarów, tak jak to było na Burgmanii? Pytam, gdyż niewiem czy sie nastawiać z góry na wysyłanie "paczki" do domu jako że nie posiadam SCHOWKA :P:D:P:lol: ...

Nie żebym się łudził że co? wygram :P ...

Jednak po do?wiadczeniach z Burgmanii(nie żeby sie wszyscy ze mnie ?miali :lol: ) wiem iż za chiny nie zmieszcze ANI GRAMA więcej bagażu...

Ale będę czychał na każd? okazję wyst?pienia w konkursach :lol: ... Próbowac trzeba a co... Może znów kto? będzie tak ł?skaw jak Szaary w Ryni i pożyczy Mi sprzeta do manewrów bo SV'k? to nie zrobie ósemki nawet na autostradzie 2 pasmowej :P:P:D ...( !yeah )

Co do samego zlotu... Nie ukrywam, iż troche mi szkoda faktu, że o?rodek będzie ten sam... Może i usytułowanie o?rodka jest dobre... jednak po tamtym roku wydaje Mi się że same warunki w domkach wolno "stoj?cych" nie s? super... Ale z drugiej strony to tylko mniejsz? czę?ć nosy się tam spędzi w "stanie" :D więc w sumie to chyba nie będzie przeszkadzało...

Miejsce na pogaduchy, grilla i ?piewy było COOL no i oczywi?cie blisko?ć plaży itp...

Także nawet jakbym miał spać w budzie psa Brutusa to przyjadę...

Pozdrawiam i życzę wytrwało?ci w negocjacjach spraw zlotowych... oby wszystko wyszło tak jak planujesz...

W międzyczasie |więtokrzyski Rajd Maxi...Mam nadzieję że w tym roku wrócę z niego na 2 kołach a nie 6 ;) .

Kubełek( :D ), vel. Wypłosz :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a co do rewanzu to ja nic nie mowie.. glupio mi za burgmanie wiec sie nei odzywam.. po prostu fajnie byloby gdybyscie przyjechali wszyscy wszysciutency :D:P

Gaga... ty masz szczę?cie, że ja pamiętliwy nie jestem. Na Burgmanii 2005 nie była? obecna. Na Burgmanii 2006 to samo i to nawet nikt nie widział żadnego L4. Na Rajdzie |wietokrzyskim 2005 czy też w Klamrach 2005 też Cię nie widziałem że o innych imprezach nie wspomne, więc w zwi?zku z powyższym chciałem wystosować pewien postulat... Je?li pojawisz się na |więtokrzyskim Rajdzie Maxi '06, który organizuje Majon to wszystko Git. Je?li nie to łeb se urwe ale w Stegnie bawisz się sama !yeah :lol: Już ja się o to postaram :lol:

Jak nie można po dobroci to niestety jestem zmuszony użyć mocniejszych ?rodków persfazji :lol: .

To jak będzie? :D

Odnośnik do komentarza

o jaaa... wiedzialam, wyczulam od razu o co chodzi.. masz racje burgi, jest mi glupio.. co zreszta nei raz mowilam.. hmm.. powiem Ci ze jak na moje niezdecydowanie przyjeta przez Ciebie metoda jest wrecz idealna.. zadecydowales za mnie!;)) chetnie pojade..

ok, przyjmuje wyzwanie :)) bede na |więtokrzyskim Rajdzie Maxi '06.. kielce sa baaaardzoo daleko ale bede.. na raty sobie pojade, z przerwa na wawke.. ok, to zaczynam sie podpytywac u mnie na podworku kto jedzie.. a w pn skladam wniosek o urlop..;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...