Skocz do zawartości
Forum Burgmania

HONDA NC 700 D INTEGRA RC62


pazdzioch

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejechaniu 10-ciu tysięcy moją HONDĄ skompletowaniu kufrów główny 55l , boczne 2x 35l , zamontowałem halogeny led i wymieniłem kanapę , oryginalna na długie trasy się nie nadaje. Więc zamontowałem Shad Comfort Seat . Zostało jeszcze 1500 km pytałem w serwisie ile kosztuje przegląd po 12 ty. około 500 zł

shad.jpg

Odnośnik do komentarza

Wygodę i komfort więcej cenie , trzeba było trochę kasy wydać ale warto . Wczoraj po czterech godzinach w siodle praktycznie żadnego dyskomfortu. Wygląd i wygoda jest w jednej cenie , oryginalna kanapa nie nadaje się na dłuższe trasy .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj moja Integra przeszla przeglad po 12 tys. km. (dokladnie 12400).

Sprawdzone wszystko zgodnie z wytycznymi z ksiazki serwisowej - wymiana oleju i filtrow.

Koszt z robocizna 150 Euro

Zainstalowalem sobie nowy korek spustowy oleju firmy Stahlbus - teraz wymiana oleju bedzie dziecinnie prosta i czysta.

Czeka mnie wymiana opon za okolo 2000 km - wtedy tez wymieniony zostanie filtr DCT, bo tym razem serwis zapomnial zamowic.

Ogolnie jestem zachwycony tym sprzetem. W kolejce czeka zakup tylniego blotnika i oslony tylniego wahacza. (stronka ta sama, co z siedzeniem podal wyzej Leo60).

Odnośnik do komentarza

Witam przyszedł czas na konserwacje i schowanie sprzętu do wiosny . 16500 km opony są jeszcze OK do 20000 km poniosą .

Shinji co do zakupu pomyśl o dodatkowym błotniku na przód , kamyczki walą w duł chłodnicy co do osłony amortyzatora najlepsza jest (15 cm x 25cm x 3 ) fartuch gumowy . Ja tak zrobiłem i amortyzator jest czysty , tak zwane gadżety szkoda kasy PUG nic nie chronią tylko dodatkowy element do czyszczenia .

7f1ff4cfc19d210f.jpg 0c494d9e9b73bb3c.jpg

Odnośnik do komentarza

Na stronie Hondy Deutschland pojawila sie zapowiedz Intergry na rok 2014 - zwiekszy sie pojemnosc z 670 do 745, moc zwiekszy sie z 52 do 55. Dwa nowe malowania, w tym bardzo ciekawy czarny mat ze zlotymi felgami... mniam :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nowe malowanie na 2014 w innych ujęciach...

honda-integra-750-2014-01.jpg

honda-integra-750-2014-04.jpg

honda-integra-750-2014-05.jpg

honda-integra-750-2014-02.jpg

Są też zmiany technicznie. W modelu 2014 wzrasta pojemność do 750 ccm a moc do 55 KM.

Co ciekawe, Honda chwali się, że udało się jeszcze zmniejszyć i tak już wyjątkowo niskie zużycie paliwa znane z modelu "700". Podobnie jest z emisją spalin. W/g producenta teraz 14.1 l zbiornik paliwa ma starczać na... 400 km, ale to nie koniec zmian.

Więcej wkrótce w newsie na stronie głównej...

Odnośnik do komentarza

Widać też nowy odkuwany z aluminium wahacz tylni. Co dziwne w NC750X oraz NC750S tylne wahacze pozostały wydmuszkami z kształtownika. Gdyby jeszcze konstruktorzy łańcuch w Integrze zastąpili paskiem zębatym tak jak to jest w T-max 530 było by całkiem sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak dokładnie to odnośnie schowka pod kanpą Honda używa sprytnego określenia "ulepszony"...

Wkrótce testy więc obnażymy to i owo :)

Odnośnik do komentarza

W przywołanym przeze mnie komunikacie prasowym, Honda używa słów:

"The internal storage area is also larger..."

Można się oczywiście sprzeczać czy "internal storage area" to schowek pod kanapą czy wszystkie schowki razem, a także czy większa powierzchnia (area) przełoży się na większą pojemność (volume), ale nie ma to większego znaczenia. Tak czy siak, Integra królem w tej kategorii raczej nie będzie. :)

Przy okazji, kilka dodatkowych fotek.

2014-Honda-Integra-Sport-side-580x406.jpg

2014-Honda-Integra-Sport-dashboard-580x383.jpg

2014-Honda-Integra-Sport-akrapovic-580x383.jpg

Odnośnik do komentarza

Sprawa schowka pozostaje więc niewyjaśniona... :ninja:

To co widać na zdjęciach i filmach to fakt, że poprzez inne ukształtowanie boków przedniej owiewki, w nowej Integrze jest znacznie więcej miejsca na kolana kierującego. :clapping:

Obawiam się jednak, że to będzie wszystko w temacie "poprawiony komfort jazdy"...

Odnośnik do komentarza

Pół roku temu zastanawiałem się nad Integrą, w moim przypadku zdyskwalifikowało ją wąskie mało wygodne siedzenie dla pasażera, w tym temacie nie widzę żadnych zmian, więc skuter nadal dedykowany samotnym kierowcom.

Odnośnik do komentarza

Pół roku temu zastanawiałem się nad Integrą, w moim przypadku zdyskwalifikowało ją wąskie mało wygodne siedzenie dla pasażera, w tym temacie nie widzę żadnych zmian, więc skuter nadal dedykowany samotnym kierowcom.

Przepraszam bardzo ale na poprzedniej stronie jest fotka akcesoryjnej kanapy która chyba pomoże rozwiązać problem ?

shad.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...