Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    20

  • bilety

    18

  • burgifan

    15

  • SOVIETT

    13

Top użytkownicy w tym temacie

na początek coś na poprawienie humoru w ten piękny wtorkowy poranek :Jumpy: [media=]

[/media]

Właśnie takiego Burgusia chce mieć, jest piękny ! Może w przyszłym roku się uda, czas pokaże...

na spotkaniu 18:30 będę miał naklejki burgmanii na moto lub auto

Fajnie, bo na skucie nie mam :evil:

Wpisałem się na listę odnośnie kamizelki klubowej, bo znowu zbieraja zamówienia, jak ktoś chętny to nie ma problemu, chyba będzie tańsza wysyłka jak coś.

P.S.

Dzięki za naklejkę i oczywiście za miły dzisiejszy wieczór, lody były przepyszne...

Odnośnik do komentarza

Ja nie dalem rady ale niestety jak sie pracuje do 18 to różnie bywa :shock:

A tak przy okazji idzie sobota i pogoooda ma być ładna i szkoda żeby zmarnować taki dzionek, może jakas wyprawa???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A tak przy okazji idzie sobota i pogoooda ma być ładna i szkoda żeby zmarnować taki dzionek, może jakas wyprawa???

Ja będę miał w sobotę około dwóch godzin: między 13.30 i 15.30...

Napiszcie jak wyszedł lansik "na mieście"!

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wczorajsze lodziki! "Miejski" lansik wyszedł wspaniale, ale nie wiem czy Bartoszewo mozna nazwać miastem? pozdrawiam

Pytanko do grupy wracajacej jako druga, czy kogoś misiaki złapały na Wojska Polskiego czy wszystklim sie udało bez płacenia?

Może czas pomysleć o grupowej łączności miedzy nami w czasie jazdy?!

Odnośnik do komentarza

ArtCho ja jak zwykle myslalem ze jako kierownik zamieszania ds wycieczek do NRD cos zmontujesz od rana ;) Ponawiam pytanko, czy ktos ma ochote jutro na jakąś polatanke ja z kolei wolny od 8 rano do 15-16.

Dodam ze wszystkie gwiazdy na niebie zapowiadaja ze to prawdopodobnie ostatni taki ładny weekend w tym sezonie!!! Wiec ludziska kto żyw na koń ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wczorajsze lodziki! "Miejski" lansik wyszedł wspaniale, ale nie wiem czy Bartoszewo mozna nazwać miastem? pozdrawiam

Pytanko do grupy wracajacej jako druga, czy kogoś misiaki złapały na Wojska Polskiego czy wszystklim sie udało bez płacenia?

Może czas pomysleć o grupowej łączności miedzy nami w czasie jazdy?!

Chyba nie- dzisiaj w robocie jednego szybkiego T maxa o to się zapytałem- ten uciekł do Dobrej. Drugiej T maniaczki nie zauważyłem- misiek nie zdążył suszarki podnieść

Odnośnik do komentarza

Macieju...lansik jak lansik, ale manewr na głębokim do najmądrzejszych nie należał..... :mad2:

Gdybyś nie "pipnął" a ja bym odkręcił jak to mam w zwyczaju...nawet nie chcę myśleć.

Szkoda tylko, że to swój taki mądrala.... :confused:

No mniejsza z tym...

Jakiś wyjazd w kierunku Prenzlau jutro??

Co prawda mam tylko letnie rękawiczki, bo drugie cieplejsze są u Samby.... (dobry zwyczaj nie pożyczaj :nono: )

Ale chyba dam radę.

11.00 - stacja BP ta mała po lewej stronie na Lubieszynie.

Powrót około 14-15...godzinka tam - "schoping" - godzinka z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Wooferai w pełni zgadzam się z tym co piszeszę że nie było to mądre, ale stanie na zielonym i plotkowanie do najmadrzejszych tez się nie zalicza! :confused:

Moze jutro uda Nam się spotkać gdzieś u Niemców !

Odnośnik do komentarza

Jestem za Kolobrzegiem jakby co. Arek 10.30 bede w garazu na ul Cyryla i Metodego obok parkingu strzezonego. Mozesz odebrac ode mnie rekawiczki lub moge je zawiezc do Ciebie pod dom jak chcesz. Odpisz do mnie na tel krorą forme wybierasz.

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj mialem bliskie spotkanie z Mercedesem SLR, jade autostrada okolo 180km/h i w pewnym momencie widze ze cos mi mruga z tyłu :) zjechalem i nagle slysze ryk silnika i.... widzialem go jeszcze przed soba max 10 sec :horse: ale to petarda!!! Musiał lecieć z 300 km/h jak nie wiecej!!!

Odnośnik do komentarza

A nasza wycieczka z Sambą naprała rumieńców. W drodze powrotnej za Płotami Burgman stracił w szczerym polu prąd i za karę został sam na noc pod restauracją "Marysieńka", której właściciel udzielił nam pomocy. Ja wobec tego musiałem robić za plecaczka na T-Maxie, podczas nocnej jazdy we mgle...

Spodni nie zmoczyłem, ale moje ego prezentuje się obecnie jak zdeptany karton po margarynie.

Jutro ewakuuję Burgmana, aku ładuje się w domu.

Brzydki psikus na koniec sezonu. Ważne że ciuchy sprawdziły się w 200%.

Odnośnik do komentarza

Wczorajsze przygody z Burgmanam byly poprzedzone zgubieniem przeze mnie kluczykow do Tmaxsa w Kolobrzegu. Cisnienie juz mi skoczylo. Na szczescie sokole oczy Rzela dostrzegly je lezące sobie w trawie obok muzeum. Na koniec ta masakryczna mgla i znikoma widocznosc. Najwazniejsze ze dojechalismy cali i zdrowi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze wykorzystane dwie godzinki pięknej niedzieli: w drodze z Krackow do Nadrensee.

4441325ab7765e68a8fd16f743bd489b_zps5e80f9b0.jpg

My z Maciejem i Zosią też wykorzystaliśmy dzisiaj popołudnie szkoda tylko że w Trzebieży była mgła jak mleko po za tym bufet OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArtCho, chętnie dołączybym do Ciebie następnym razem na taką przejażdźkę... Jeśli oczywiście nie miałbyś nic przeciwko... Oczywiście jeśli Ty i pogoda jeszcze pozwoli...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho, chętnie dołączybym do Ciebie następnym razem na taką przejażdźkę... Jeśli oczywiście nie miałbyś nic przeciwko... Oczywiście jeśli Ty i pogoda jeszcze pozwoli...

Z przyjemnością. :)

Takie pomysły powstają ad hoc - nagle okazuje się, że mam około dwóch godzin i warunki sprzyjają. Wtedy siadam na 2oo i gdzie oczy poniosą. Musimy się wymienić telefonami podczas najbliższego spotkania.

W ogóle dobrze jakby udało się zrobić jakąś skrzynkę kontaktową do takich krótkich niespodziewanych wyjazdów, ale jeszcze nie wiem jak... Można wysłać seryjnego smsa ("Mam 2 godzinki, kto chce spotykamy się o... w ..."), ale to są koszty. Jak ktoś ma pomysł jak to zrobić, to warto to zrobić. Tzn. jak ktoś ma chwilę wolnego i chciałby przejechać się z kimś, to jak zrobić żeby zawiadomić innych. Ostatnio przed taką sytuacją dzwonilem, ale po trzecim telefonie i odpowiedzi, że nie mogę, albo nie pasuje odpusciłem i pojechałem sam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...