Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    20

  • bilety

    18

  • burgifan

    15

  • SOVIETT

    13

Top użytkownicy w tym temacie

witam:)odnosnie pokazu bmw kiedy to widze ze 13-go ale gdzie to by mialo byc?? poprosze o podpowiedz:) pozdrawiam:) ups juz doczytalem:) Salon BMW Motorrad Ustowo 55 Szczecin....to jak by co to chetnie sie dolacze tylko niech kto napisze gdzie coi jak:)pozdro:)

Odnośnik do komentarza

witam:)odnosnie pokazu bmw kiedy to widze ze 13-go ale gdzie to by mialo byc?? poprosze o podpowiedz:) pozdrawiam:) ups juz doczytalem:) Salon BMW Motorrad Ustowo 55 Szczecin....to jak by co to chetnie sie dolacze tylko niech kto napisze gdzie coi jak:)pozdro:)

Na pierwszej stronie w tym temacie masz wszystko, o 10 w salonie, potem polana na Miodowej (jest tam nawet link)

Odnośnik do komentarza

No to ja sobie dziś machnąłem romantyczne kółeczko Warzymice-Będargowo-Ladenthin-Schwennentz-Ramin-Lubieszyn-Dobieszczyn-Police-Szczecin.

Nawet niespecjalnie zimno, tylko uważać trzeba na błotko z rozjeżdżonych liści.

Oczywiście tylko po polskiej stronie, w po niemieckiej najwyraźniej to zjawisko nie występuje... :clapping:...może tam liście z drzew nie spadają.

Odnośnik do komentarza

Był rok 2006 i moja wówczas ulubiona Aprilia Leonardo 125 o sportowym zacięciu i mocy 13 KM. Towarzyszyła mi dzielnie przez 4 sezony i nigdy mnie nie zawiodła. Pamiętam ją jakby to było wczoraj, a minęło 6 lat ...

384756asia_i_skuter_resize_tn.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Był rok 2006 i moja wówczas ulubiona Aprilia Leonardo 125 o sportowym zacięciu i mocy 13 KM. Towarzyszyła mi dzielnie przez 4 sezony i nigdy mnie nie zawiodła. Pamiętam ją jakby to było wczoraj, a minęło 6 lat ...

384756asia_i_skuter_resize_tn.jpg

Chciałem napisać "Ładna", ale każdy by zaraz pytał czy Samba, czy Aprilla, więc może napiszę tak;

Obydwie ładne :)

Odnośnik do komentarza

Hubert, widzę że zmiany planujesz? http://www.forum.bur...ilver-wing-600/

Napisz, który rocznik, bo w profilu masz 1976 :(

Rzelu, musimy się w końcu wymienić telefonami...(a dokładniej numerami). Ja dziś też machnąłem romantyczną przebieżkę, prawie 170 km: http://maps.google.p...ia=2,11,12&z=10

Po obdzwonieniu Marka, Maćka i Arka zwątpiłem, czy ktoś jeszcze może i udałem się sam... Tak między 11.00 a 14.00. Pogoda była niezła, ale na otwartej przestrzeni wiało troszku.

faktycznie mój błąd dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miłe spotkanko!

Mierzejacy - szerokiej drogi i dobrej zabawy :)

Jeśli tylko nie będzie padać, to chciałbym w sobotę się przejechać od 10 do 15. Oczywiście do NRD... Pomysł powstaje w ostatniej chwili. Jeśli ktoś ma ochotę, to zapraszam. Jedziemy zgodnie z przepisami, po to aby się przejechać i kontemplować naturę i jazdę, a nie gnać na złamanie karku. Chyba, że ktoś ma fajną kontrpropozycję, to się chętnie dołączę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...