Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    20

  • bilety

    18

  • burgifan

    15

  • SOVIETT

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety jednak jutro idę do roboty :lol1: Na prawdę szkoda, bo miałem ochotę się wreszcie wyrwać na jakąś sobotnią przejażdżkę do enerde.

Będę kursował ciężarówką między Storrady, a przecławiem, więc jak kogoś zobaczę to będę trąbił.

Miłej zabawy !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O 10.30 będę na BP w Lubieszynie - małe BP, po lewej stronie od drogi do granicy. Powrót ok 15.00-15.30. Cel, to kawałek na zachód od Prenzlau - Boitzenburg, Templin... Tam i z powrotem około 200 km.

#################

I po wycieczce... Ale było fajnie :whistling:

Templin04_zpse4e9baa9.jpg

Templin05_zps4e388f30.jpg

Templin07_zpsaec27e2c.jpg

Templin12_zpse1a832df.jpg

Templin15_zpsdc2bc336.jpg

Templin17_zps272ba0cc.jpg

Templin20_zps43e67358.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja dziś pod Lidl-em na Bezrzeczu spotkałem kierownika T-Maxa i korzystając z okazji zaprosiłem Go na wieczorną "dobrą pizzę".

Zaproszenie na spotkanie pod Pleciugą potwierdził. :)

I my dziękujemy za miłe spotkanie - szczególnie podziękowanie dla nowo przybyłych kolegów za przybycie.

To ja - ten nowy od Tmaxa :) witam serdecznie wszystkich i z tego miejsca chcę napisać że fajnie było w czwartek na 'dobrej pizzy w Dobrej' i chyba się zapiszę do Waszego klubu :confused: . ...podobało się...

Na imię mam Konrad to mój I sezon na Tmaxie. A jak tylko czas, pogoda i kto wie co tam jeszcze pozwoli - będę w czwartki i chętnie w wycieczkach pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza

Co taka cisza ?

Już wieeem :msn-wink: To cisza przed burzą...

Co tam u Was ? Ja codziennie jeżdżę skutem, nie ma dnia, już rano o 6 z groszami odpalam i mając wszystko głęboko gdzieś po prostu sobie jadę...

Dziś na mieście widziałem ładnego Burgiego w czarnym kolorze, może ktoś go kojarzy ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgifan, a gdzie Ty tak w środku nocy się wypuszczasz? :msn-wink: Chyba nie ma wsród nas posiadacza czarnego Burgmana?

Ja niestety w najbliższy czwartek nie dam rady...

Kowal, zgadzam się z Tobą co do dróg.

Odnośnik do komentarza

na początek coś na poprawienie humoru w ten piękny wtorkowy poranek :fireman2:

nastepnie co do czwartku to ja pracuje do 18 i chetnie podjade ale nie pod pleciuge a do knajpki gdzie sie umowimy :) pozdrowionka
Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma wsród nas posiadacza czarnego Burgmana?

Ja często widzę jak wyjeżdża ktoś z terenu Stoczni w okolicach Stalmacha na 400 model nadwozia K8.

A na ulice w Szczecinie wrócił co najmniej 1 Burgi 650 w barwach SM. W piątek go widziałem, a dzisiaj ciut przed 8 jechał po Grunwaldzkim :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam że należy zastosować jakiś grupowy lans śródmiejski, coby się wypromować i zareklamować skuterowo, póki nas chłody nie osłabią liczebnie. Wybaczcie długie zdanie, ale zawsze tak mam przed snem.

Odnośnik do komentarza

Pogoda barowa, wiec moze tak: spotykamy sie o 21 na Bogusława i lecimy gdzies do baru na male co nieco, potem do Rockera na bale i kończymy o 4 rano na kebabie w barze RAB :) :) :)

Jak jestem w Szczecinie to też przerabiam tę samą trasę.

Rocker 1 liga, a w Rabie kebab przepyszny :)

Pozdrowienia z Chojnic.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W barze:

Klient: Szklaneczkę whisky proszę.

Barmanka: Z lodem?

Klient: Nie, bez loda.

;)

Szkoda, że nie dam rady z Wami na lans i lody... Jestem poza Szczecinem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...