Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik w Zachodniopomorskiem


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W najbliższą sobotę w Boitzenburg i okolicy odbywają się dwie na oko ciekawe imprezy:

1. Święto Dyni - na zamku Boitzenburg (Kürbisfest vorm Schloss)

boitzenburgschloss.jpg

2. Zlot oldtimerów w Klostermühle.

22653149.JPG

Obie miejscowości są blisko siebie i z dogodnym dojazdem ze Szczecina (kawałek za Prenzlau).

http://maps.google.p...t=v&mra=ls&z=12

Jeśli tylko nie będzie padać, chcę się tam wybrać, ale autem z żoną.

Jednakowoż służę poradą jak tam dojechać i jaką trasę warto wybrać. Jedna z propozycji: http://maps.google.p...12&via=1,2&z=10 a dalej z Blankensee przez Buk do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    20

  • bilety

    18

  • burgifan

    15

  • SOVIETT

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Są jeszcze miejsca gdzie sezon trwa nadal, nawet pomimo deszczowego dnia..., a motocykli w uliczkach parkuje więcej niż samochodów... RAJ DLA MOTOCYKLISTÓW - a skuterów jeździ więcej niż innych motocykli...

... ups... chciałem wstawić zdjęcie, ale ... - przepraszam - nie wiem jak to zrobić ...

Odnośnik do komentarza

Oto co znalazłem dzisiaj na FB:

Miejsce spotkania: 10:00 Salon BMW Motorrad Ustowo 55 Szczecin

10:30 wyruszamy w kierunku jeziora Głębokie na ognisko przy ulicy Miodowej (blisko leśniczówki) https://maps.google.com/maps?q=53.473782%2C14.495922&num=1&t=h&z=17

Ognisko rozpoczynamy o 11:00

12:00 prezentacja najnowszych produktów BMW Motorrad - skuter C650GT, motocykl turystyczny K1600GT

Zapraszamy

No póki co, to nie mogę, ale akurat te dwa sprzęty bym z chęcią obejrzał :photo:

Odnośnik do komentarza

Chyba zaczynamy się szykować do snu zimowego - bo dziwna cisza zapanowała na naszym forum - proszę o opinie na temat czwartku! Czy teraz z nowa tradycją czwartkową spotykamy się o 18,30 pod Pleciugą ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja właśnie jadę do Stolycy i znowu w czwartek mnie nie będzie. Z tego co rozumiem przesunęliśmy nasze spotkania na 18.30. Miejsce bez zmian ;)

Odnośnik do komentarza

Szkoda ArtCho, że nie uda się Tobie być we czwartek, liczyłem na prezentację nowego nabytku, do miłego!

A tak z innej beczki to mozna powiedzieć, że My mamy czwartkowe kolacje - juz ktoś ważny w historii mial czwartkowe obiady!

Do czwartku!

Odnośnik do komentarza

Co prawda za oknem piękne słońce :) a ja już dla ochłody piwko popijam :drunk: ,więc jakoś tak chyba odpuszczę :) sobie dzisiaj.

Co do soboty...z jednej strony propozycje Artura wydają się być fajne, ale te BMW też kusi. Szczególnie jakby miały być jazdy testowe GT. Wiadomo, do BMW K1600 kolejka i pusto przy GT dla fanów wygody. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Co do soboty...z jednej strony propozycje Artura wydają się być fajne, ale te BMW też kusi. Szczególnie jakby miały być jazdy testowe GT. Wiadomo, do BMW K1600 kolejka i pusto przy GT dla fanów wygody. :)

Ja chętnie bym dołączył. NRD nie zając, ale nie wiem jak się sobota ułoży. W najbliższą sobotę moja żona w końcu nie pracuje i chyba zmajstrujemy coś razem. Dam znać.

Ja tez bym chętnie spróbował się na GT. K1600 już jeździłem - fajnie się prowadzi, ale biegi trzeba zmieniać...

Odnośnik do komentarza

Informacje od BMW z Facebooka:

"Z UWAGI NA ZAPOWIADANE OBFITE OPADY DESZCZU PRZEKŁADAMY IMPREZĘ NA 13.10.2012"

Ale to nie zmienia faktu, że skoro przekładają, to mają go w salonie na stanie i można się umówić kiedyś i pojechać wspólnie pooglądać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...