Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ - czas zacząć!


VOLF

Rekomendowane odpowiedzi

No i machnęliśmy z Sambą i Maćkiem ZRX ładną pętęlkę: Prenzlau - Zichow (elementy enduro) - Gramzow - Penkun - Krackow - Ramin (gdzie omal nie wylądowałem w kukurydzy).

Fajnie było.

W Prenzlau przy flohmarku podziwialiśmy takie cudo

citroensm.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • VOLF

    23

  • bilety

    22

  • ArtCho

    22

  • SOVIETT

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

"... a mi ch :dots::):angry: e okradli auto: wybita szyba, skradziony środkowy panel (radio/CD/GPS) :mad2::pinch: . Wyglądało na zaplanowaną kradzież, bo reszta nietknięta. Mnie jednak ciekawi dlaczego nie włączył się alarm?!?!? :bash: Policjant powiedział mi, że mają zagłuszacze alarmu.

Tak więc przez pięć pierwszych godzin poniedziałku miałem jazdy: policja, firma leasingowa, likwidator szkód... Tydzień się zaczął! "

ArtCho, bardzo współczuję - VW ma słaby punkt - "piętę Achillesa" - przednia prawa szyba nie chroniona alarmem - NIESTETY (już ludzie Robin Hood'a o tym wiedzą i takich poszkodowanych osób jest wielu) - a radio CD/GPS - nowe w salonie ok. kilkunastu tysięcy złoych, więc towar bardzo chodliwy i poszukiwany na rynku wtórnym.

Pozdrawiam i życzę szybkiej i bezproblemowej likwidacji szkody.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho, bardzo współczuję - VW ma słaby punkt - "piętę Achillesa" - przednia prawa szyba nie chroniona alarmem - NIESTETY (już ludzie Robin Hood'a o tym wiedzą i takich poszkodowanych osób jest wielu) - a radio CD/GPS - nowe w salonie ok. kilkunastu tysięcy złoych, więc towar bardzo chodliwy i poszukiwany na rynku wtórnym.

Pozdrawiam i życzę szybkiej i bezproblemowej likwidacji szkody.

Właśnie w bolesny sposób się o tym dowiedziałem... Dzięki za współczucie!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dlatego właśnie współczuję... Bardzo mi przykro, że na Ciebie też trafiło to nieszczęście.

Minimi - bardzo chętnie zobaczę to cudo. Ale następnym razem :)

Jak by ktoś chciał zobaczyć na żywo Hondę PCX, to można od poniedziałku do soboty w Salonie Hondy przy ul. Białowieskiej 2 - jest jednym z kilkunastu motocykli na ekspozycji.

W imieniu Dealera i Serwisu Hondy POLMOZBYT SZCZECIN Sp. z o.o. SERDECZNIE ZAPRASZAM

http://honda.szczecin.pl/pl/motocykle.html

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na razie jeśli chodzi o Adventure Hondy , to w Salonie stoi Crosstourer - też piękna maszyna, Transalp oraz NC700X...

wooferai, jeśli chodzi o Integrę, to postaram się żeby na wiosnę stanęła w Salonie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...