Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ - czas zacząć!


VOLF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja na 90% jadę skuterem do Warszawy, gdyż w poniedziałek mam spotkanie w Serocku... Jeszcze chcę wykorzystać sezon i się przejechać. :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • VOLF

    23

  • bilety

    22

  • ArtCho

    22

  • SOVIETT

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa ścigi na niby i jeden porządny skuter zapraszają:

9.45 tankowanie - 10.00 wyjazd - stacja paliw Shell na Mieszka I - naprzeciwko Polmozbytu, koło Lidla...

Kierunek Niederfinow (bo remik jeszcze nie widział) - autostrada top speed - zwiedzanko i ...

powrót przez Schwedowo (może jakiś mały shopping)

Powrót maks na 16.00.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dzisiaj polatałem po Niemczech i w Schwedt spotkałem 2 kolegów na skuterach, podtrzymuje zaproszenie dla Was Panowie na czwartek o godzinie 19,00 pod pleciuga bo jak sami mówiliście patrzycie na nasze forum!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziś ze ściagaczmi (bleee !zeby ) ładna traskę machneliśmy.

A w powrotnej drodze tak zamieszałem,ze do Schwedowa to hoho mieliśmy deczko daleko.

Tak jakoś wyszło, że wylądowaliśmy w Cedyni.....ups...heh...

Ale Niederfinof się ścigom podobał, a to najważniejszy punkt wycieczki był.

Jakieś 250 km nam poszło

Edit:

Samba - niestety odczytałem sms-ka dopiero w domku. Ale i tak przez Schwedt nie jechaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Jutro z Maćkiem ZRX wybieramy się do Barzkowic na AGRO POMERANIA.

Wyjazd g.11 / Orlen na Kopernika.

Na miejscu kupa atrakcji: I Międzynarodowa Wystawa Bydła Mlecznego, Ekspozycja Trzody Chlewnej, Polowe pokazy pracy sprzętu rolniczego, Promocja produktów regionalnych i tradycyjnych województwa zachodniopomorskiego

.

Odległość 62 km.

Odnośnik do komentarza

Warto pojechać, choćby żeby zobaczyć Pantherturm - czyli wieżę czołgu Pantera odnalezioną w nasypie kolejowym przy Szosie Poznańskiej i odrestaurowaną. Niestety w Szczecinie nie było dla takiej atrakcji miejsca :/

Odnośnik do komentarza

Mogę również polecić Air Show Berlin, szczególnie tym co nie byli. Impreza na wysokim poziomie.

Sporo tego stoi na ziemi i lata w powietrzu.

Olbrzymi parking był bezpłatny, dowozili autobusami pod targi.

Jedynie bilet drogi jest bo to bodajże 18 euro za osobę.

Odnośnik do komentarza

No to teraz jestem w rozkroku, choć do Berlina to chyba lepiej wspólnie samochodem, bo w samym przelocie po autostradzie nic ciekawego nie widzę.

Aha, sprawdziłem. Bilet jednodniowy 22 Euro. Hmmm.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w czwartek mogę w końcu dołączyć. Jeśli cało i zdrowo jutro dojadą do domu z Serocka (trochę ponad 500 km). ;)

Odnośnik do komentarza

Już widzę Remika jak wraca o 4.00 nad ranem do domu porozpinany, usmarowany szminką, śmierdzący perfumami, i do małżonki mówi: "no co? na zebraniu skuterowym byłem"...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co poniektórzy (obiecanki cacanki) piszą i piszą i napisać nie mogą mini relacji z wyprawy do naszych południowych sąsiadów. (nie wskażę paluchami winnych) :chair:

Mówisz - masz :)http://www.burgmania.net/index.php?option=com_content&view=article&id=839:wycieczka-do-saksonii-na-dwoch-hondach-sw-t-400&catid=11&Itemid=123〈=pl

Miłej lektury. Zdjęcia są ułożone chronologicznie, a więc jeśli o czymś wspominam, to jest to na zdjęciu (np. typowy garaż posiadacza Trabanta).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...