Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ - czas zacząć!


VOLF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • VOLF

    23

  • bilety

    22

  • ArtCho

    22

  • SOVIETT

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Śmialiśmy się z Rzela że policję udaje skuterem, ale widzę , że pojawiła się nowa moda na białekaski - jeszcze troche i taka będzie norna - ładny - zazdraszczam!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

odnośnie czwartku to mam 3 propozycje po pierwsze http://www.pizza-dobra.pl/ po drógie standard ale przyzwoity pt. bartoszewo a po trzecie hmmm niech sie ktos wykaże

Pizzę rozwozi tam gostek na Majesty 250. Machamy sobie, kiedy sie widzimy. Pewnie się ucieszy jak zobaczy taką bandę na skuterach. Ja jutro na 90% nie...

A to się pochwalę. :)

Żeby mi Samba przestała w końcu dogryzać, że w "no name" jeżdżę. :P

Pogratulować zakupu - Nolan, nie ma żartów! To dlatego mówiłeś o bluetooth Nolana! :)

Odnośnik do komentarza

Niewąski kawałek drogi !scooter masz przed sobą. Trzymaj się "twardy" Kowal :ninja: .

Miłej zabawy w otoczeniu Burgmaniaków :photo: i żebyś sporo zobaczył z piękna Bieszczad :fish: .

Po powrocie czekamy na zdjęcia i jakąś mini relację z wyprawy.

Co poniektórzy (obiecanki cacanki) piszą i piszą i napisać nie mogą mini relacji z wyprawy do naszych południowych sąsiadów. (nie wskażę paluchami winnych) :)

Odnośnik do komentarza

A to się pochwalę. :photo:

P1080212.JPG

P1080210.JPG

Żeby mi Samba przestała w końcu dogryzać, że w "no name" jeżdżę. :fish:

Nie dogryzałam Tobie Arku, że jak Twój kask NO NAME to byle jaki. Jedynie wspomniałam, że jakiś on taki marny mając na myśli jego wykonanie pod względem bezpieczeństwa. Ale ten Nolan jest naprawdę śliczny. Też taki chcę- pasowałby mi do kurtki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkiego dobrego, 19:00 ruszam w drogę do Ustrzyk, łohohoo...

Kowal, szerokości i jedź ostrożnie! Dobrej zabawy z Burgmaniakami i czekamy na zdjęcia i relację.

(...)

Co poniektórzy (obiecanki cacanki) piszą i piszą i napisać nie mogą mini relacji z wyprawy do naszych południowych sąsiadów. (nie wskażę paluchami winnych) :Jumpy:

Już napisali :robot:, ale muszą wybrać kilka zdjęć spośród 1300 sztuk zrobionych przeze mnie i Maćka oraz je gdzieś uploadować. Ja korzystam z fotosika, ale może polecicie lepszy serwis?

Ja się piszę na jutrzejszą pizzę. (...)

Ja jutro nie mogę...

Odnośnik do komentarza

Jakie plany na jutro? My wstepnie umowieni z Arkiem na wypad po germanii, moze ktos ma jakies propozycje ewentualnie chce sie przylaczyc? pogoda ma byc idealna czyli zero deszczu i zero slonca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...