Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ - czas zacząć!


VOLF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • VOLF

    23

  • bilety

    22

  • ArtCho

    22

  • SOVIETT

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Co do soboty: jeśli aura dopisze start 8:30 Orlen na Kopernika. Jeśli pogodowo będzie niemiło - jestem zdecydowany na przejazd samochodem.

Ja osobiście wolałabym jechać samochodem ze względu na mało obtymistyczną aurę pogodową i niedoleczone przeziębienie. W tej kombinacji może Marek i Zosią skuszą się pojechać? Pewien problem stanowi jedynie przeprawa promowa i korki z nią związane...
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj polatałem po Niemczech i w Schwedt spotkałem 2 kolegów na skuterach, podtrzymuje zaproszenie dla Was Panowie na czwartek o godzinie 19,00 pod pleciuga bo jak sami mówiliście patrzycie na nasze forum!

Pozdrawiam

Witam wszystkich

Co prawda rzeczywiście przeglądam forum, ale raczej chodziło mi o cały portal, przyznam się, że nawet nie wiedziałem, iż istnieje podział na poszczególne województwa. Co do zaproszenia to oczywiście wielkie dzięki, tym niemniej mój "potężny maxiskuter" (w dziale jest co prawda, ale powiedzmy sobie szczerze- to fajna, ale jednak miejska zabawka) mógłby jedynie spełniać rolę opóżniacza. poprzednio jeżdziłem tmaxem I gen, ale cóż po kilku latach skuter jakby ważył coraz więcej a ja byłem coraz mniejszy i słabszy- do miasta a tutaj się poruszam gorzej przydatny niż obecny miły PCX. Tak więc jakieś wypady poz miasto raczej odpadają. Co do mojego kolego to zapewne jak uprzątnie obowiązki rodzinne pewnie się skusi.

Jeszcze raz pozdrawiam i przyznam-trzeba trafu, żeby 3 skutery z Polski w tym Schwedt się znalazły

Odnośnik do komentarza

Co do soboty: jeśli aura dopisze start 8:30 Orlen na Kopernika. Jeśli pogodowo będzie niemiło - jestem zdecydowany na przejazd samochodem.

jeśli nie bedzie padalo to na 100% melduje sie na orlenie
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

tym niemniej mój "potężny maxiskuter" (w dziale jest co prawda, ale powiedzmy sobie szczerze- to fajna, ale jednak miejska zabawka) mógłby jedynie spełniać rolę opóżniacza. poprzednio jeżdziłem tmaxem I gen, ale cóż po kilku latach skuter jakby ważył coraz więcej a ja byłem coraz mniejszy i słabszy- do miasta a tutaj się poruszam gorzej przydatny niż obecny miły PCX. Tak więc jakieś wypady poz miasto raczej odpadają. Co do mojego kolego to zapewne jak uprzątnie obowiązki rodzinne pewnie się skusi.

Jeszcze raz pozdrawiam i przyznam-trzeba trafu, żeby 3 skutery z Polski w tym Schwedt się znalazły

Witam serdecznie! W nasze grupie zachodniopomorskiej jest spora różnorodność, tak więc i dla małego PCXa znajdzie się miejsce :confused: Nie wszyscy gnają - są tacy, co jeżdżą dość wolno. :confused: Tak więc na pewno da się jakoś zgrać.

A tak nb. to bardzo chciałbym zobaczyć ten wynalazek - namawiałem syna na niego, ale się uparł na motor Hondę Varadero 125 i sobie czasem razem jeździmy. Mnie w najbliższy czwartek na spocie pod Pleciuga nie będzie, ale w imieniu Koleżanek i Kolegów zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Widziałem z daleka PCX-a w salonie hondy w Szczecinie.

Ale z chęcią bym zobaczył na żywca. :-)

I zgodzę się z Arturem, że w czwartki to spokojnie dasz radę z nami śmignąć na kebaba i inne placki.

Co do soboty - to odpadam.

Odnośnik do komentarza

propozycja na przyszlą sobotę Świnoujście - DNI TWIERDZY jesli pogoga pozwoli na wyjazd co koleżeństwo na to?

O której Brać planuje przyjazd na wyspy?

Ja osobiście wolałabym jechać samochodem ze względu na mało obtymistyczną aurę pogodową i niedoleczone przeziębienie. W tej kombinacji może Marek i Zosią skuszą się pojechać? Pewien problem stanowi jedynie przeprawa promowa i korki z nią związane...

Jeśli chodzi o imprezę Dni Twierdzy to rekonstrukcja 3 bitew odbędzie się w Forcie Gerharda, który jest zaraz przy latarni morskiej, a tam nie trzeba przeprawiać się promem. Pozostałe 2 forty (Zachodni i Anioła), do których wejścia będą za darmo w niedzielę, są położone blisko przeprawy miejskiej (promy bieliki) i można tam śmiało iść na piechotę bez przeprawiania się samochodem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...