Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    20

  • Arkadiusz

    20

  • Baśka13

    16

  • upiór

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Witam podróżników :) pozdrawiam. Powiedzcie mi robaczki kiedy mamy jakieś spotkanko?

Odnośnik do komentarza

Basiu, jak masz trochę czasu i checi to zapraszam na małą paradę z okazji ślubu mojego Kolegi Karola Stosika. Znasz chyba jego ojca Marka. Ślub w kościele Boboli o 17.00 w sobotę. Ruszamy do Chełmna. Zapraszam do wziecia udziału w tym spotkaniu. Nic wielkiego a radocha spora.

Odnośnik do komentarza

Witam podróżników :) pozdrawiam. Powiedzcie mi robaczki kiedy mamy jakieś spotkanko?

Baska myśle że się nic nie zmienilo , no to chyba ostatnia niedziela.

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora i pozdrawiam .

Mam tylko jedne pytanie do tego gościa od Króla , Tomeczku czy ja dobrze doczytałem jakieś klocki czy coś takiego .

Oświeć kolegę bo jak pisze Arek nie kamam . Czyżby ten komarek dał ciała .

Nie każ mi żyć w nie pewności :laughing::) .

A ten gość z Braniewa jak zaraz tu się nie odezwie to z tej flaszki w lodówce co na mnie czeka to zrobi się tort bezowy dwu piętrowy i dwie flaszki .

Odnośnik do komentarza

A no Upiorku zdarły się tylne do gołej blachy,ale całe szczęście Marcin posiadł i mnie poratował chwała mu za to. No i Michu z Bobasem którzy mnie nie dopuścili do mojego komarka pit stop był szybki i sprawny tylko rano było trochę cięzko,Ale daliśmy radę bo jak nie my to kto.

P1120382.JPG

P1120388.JPG

DSC03709.JPG

Twoja zguba z Bobikowego namiotu raczej tam została tak ,że musisz je przepisać na straty no chyba że Bobas przeprał i zabrał.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Wojtku nie wiem zobaczymy może i podjadę, nazwisko kojarzę ale czy znam Marka sama nie wiem :( możliwe skleroza mnie dopada :( Michu właśnie nie wiem czy ostatnia niedziela aktualna, gdyż ostatnio niebyła dlatego pytam, prezesie jak tam sytuacja? A tak jeszcze zapytam mieliście sytuację przytarcia skuta przez innego użytkownika? Mnie to w ciągu dwóch tygodni przydarzyło się dwa razy :( Raz sprawca niezłapany, dopiero po dłuższym czasie,dowiedziałam się kto to, szkoda mała przytarte pod tablicą rejestracyjną. Następna sytuacja przedwczoraj można powiedzieć, że widziałam samochód przy motorze dosłownie na dup.e, skuta kobietka na parkingu parkowała. Krótko mówiąc zapisałam numer rejestracyjny i wczoraj po ustaleniach na policji sprawcy, pan policjant zawiadomił panią o skutku i pani się ze mną skontaktowała, żeby to załatwić.Nigdy nie mieliśmy takiego zdarzenia, nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Pani twierdzi że nic nie widziała i nieczuła żeby w coś puknąć.A cóż się wydarzyło, mianowicie lewy kierunkowskaz lekko wyszczerbiony, niewielkie trzy pęknięcia tak jakby od środka i trochę podrapany ślady lakieru na lampie.Jak sprawdziłam na allegro to taka część używana kosztuje 300zł, tyle powiedziałam. Mam się jutro z panią spotkać. Moje pytanie do Was kochani, czy taką kwotę mam wołać? czy macie jakieś inne rady? Dodam że uszkodzenie nie jest jakieś ogromne, a nie chcę być wredna:( Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie mówił ile kosztuje używana część ,a jak ona będzie w gorszym stanie niż Twoja? tego nie wiesz.Mów cenę nowej nie musisz kupować przecież nowej , może być różnica w odcieniu i czasem będziesz musiała kupić 2 szt. a jak powiesz cenę nowej masz większe pole manewru

Odnośnik do komentarza

Witam szanowne grono choć jest po 23 ale muszę parę słów napisać .

Tomek teraz wiem co jest grane i nie żyję w niepewności spoko !!! .

Basiu myślę że Tomek ma rację sam szukałem kierunku i nie jest to taki łatwy temat .

Aby wymienić kierunek jest jednak trochę pracy , nie myślę o żarówce .

No fakt , czasem jest trudno do takiego tematu podejść , ale Basiu zadam Ci pytanie jeśli była by taka możliwość to załatwiaj temat z tą kobietą , znaczy się kasiorka do ręki i będzie cacy .

Może Robson będzie bardziej pamiętał temat kierunkowskazu , gdyż on dla mnie wydzwaniał i szukał .

Pamiętam że na 100 % składa się z dwóch głównych części , klosza i elementu głównego plusz gniazdo żarówki .

Nie chcę siać fermentu ale w serwisie kojarzy mi się temat coś między 400 a 600 zł .

Może Robercik jak przeczyta to odpisze Ci w tym temacie .

Pozdrawiam i dobranoc .

No jeszcze temat spotkań , tak ostatnia niedziela .

Tam gdzie zawsze , ale to nie w tym wątku .

Odnośnik do komentarza

Sprawia uszkodzenia załatwiona pani przeprosiła, że niespecjalnie, myślała że ma jeszcze miejsce, kasa do ręki jest ok :clapping:

Odnośnik do komentarza

Polacy nic się nie stało :( chociaż nie jestem fanką piłki nożnej, nie oglądałam wczorajszego meczu tylko słuchałam z oddali, to jednak nie zadowolenie jakieś tam jest, ale mój pies oglądał z mężem, chyba się tym przejął i zaczął trenować :clapping:04559569343a5f87m.jpg3bb2893e92ae703em.jpg żarcik odnośnie zdjęć :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja mam całe lato urlop +wszystkie weekendy

Ciekaw jestem kiedy masz te wolne. Jakoś nie widzę Cię przejeżdżającego przez Malbork, no chyba że kulasz się PKSem a nanie nie zwracam uwagi :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Ja mam całe lato urlop +wszystkie weekendy

wczoraj wracal prawie w południe ze Stegny?

Ciekaw jestem kiedy masz te wolne. Jakoś nie widzę Cię przejeżdżającego przez Malbork, no chyba że kulasz się PKSem a nanie nie zwracam uwagi B)

Wczoraj się nie wykazaleś :msn-cry:
Odnośnik do komentarza

wczoraj wracal prawie w południe ze Stegny?

Wczoraj się nie wykazaleś :msn-cry:

Ooooo widzę kolega, kanar, czyli kontroler biletów ? ;)

Co jest, że kanary jeżdżą łańcuch-owcami B)

Odnośnik do komentarza

Tomek ale masz dobrze ;) ja mam też dwa miesiące wolnego ale bezrobotnego bez kasy, muszę jakiejś roboty na wakacje poszukać, bo zacna w garażu postoi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Siemik Ty nas prostu unikasz my zawsze jedziemy o koło 17 przelatujemy przez Malbork

Krzyś zgadza się w niedziele wracałem szybko urządzenie pokazało 3 magiczne zera

Baśka dasz radę moja Zacna już jest w Stegnie, co do jazdy to ……………? Ważniejsze sprawy hi hi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie unikam staram się nawet wypatrywać was niestety nie mogę wypatrzeć. Daj znać jak będziesz przejeżdżał to chociaż pogadamy sobie kilka minut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...