Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w nowym miesiącu. Dla tych co śmigają do Żywca :kicking: , słońca i bezpiecznej podróży. Dla tych co do Żywca nie jadą :blowup: pozostaje śmiganie po lokalnych ścieżkach. Tak to czasem bywa, że nie można mieć wszystkiego. Ogólnie to wesołej zabawy Państwu życzę. :tabletalk:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    20

  • Arkadiusz

    20

  • Baśka13

    16

  • upiór

    15

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja tez życze szerokości w tej paskudnej deszczowej pogodzie.

Ale jaja, było lato, a jak wyjazd to sie jesień zrobiła.

Odnośnik do komentarza

Będzie dobrze. Ekipę wysłaliśmy silną i zaprawioną w "bojach". O temperature się nie martwie ale deszcz może popsuć zabawe. Jak bedzie ciągle padać to zapiją się na amen :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupując browarka chciałem wziąć "ichnie" (czyt. Żywiec). Co prawda wziąłem inne, ale popijając będę myślał o braci Burgmanii bawiacych sie w najlepsze.

Mam tylko nadzieje, ze rownież wypija za nas - nieobecnych ciałem.

:clapping:

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla przebywających na zlocie. I żal że nie mogę tam być. Życzę im wielu miłych wrażeń i czekamy na zdięcia i jaką notke na forum.

Odnośnik do komentarza
1473662012-06-02-186.jpgBalują ludziska ;) u nas za to pogoda do kitu lało co chwilę. Arkadiusz przysłał mi parę fotek z wczoraj spróbuję coś wrzucić ;)
Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo udało mi się ;) Michu i Jolka tańcują! Szamocik zakansza ;) musiał do słupa biedak się przytulić :)1473692012-06-02-169.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak coś będzie świeżego jutro wrzucę. Miłego wieczoru wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich po powrocie .

Co tu można napisać , można by wiele opowiadać i dużo pisać .

Ci co byli to wiedzą jak było , a ci co nie dane in było niech czytają i poczekają na fotki .

Dodam tylko że ZACNA Prezesa nie zmokła co prawda po drodze ale za to w Żywcu została umyta :clapping: .

P.S.

Jak by kto widział Upiorka na B 650 czyli Królu to oświadczam że może to być fotomontaż :clapping: .

Odnośnik do komentarza

A my silna grupa bawimy się dalej w Czechach

:clapping:

Szerokości tam dla was no i pogody .

Specjalne pozdro dla Oli i Szamota .

P.S.

Oj Wy śpiochy :clapping: :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Szerokości i suchości, zazdroszczę Wam troszkę.

Ps. Mam nadzieję, że Michu czapeczkę odebrałeś?

Bawcie się dobrze i piszcie co jakiś czas, co u Was!!!

Ps. Szamocik, gadżety dojechały całe do mnie, czekają na odbiór, lub się zdzwonimy. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę i jednocześnie gratuluję superackiej zabawy :clapping: :clapping: .Ja 29.05.slizga na Placu Poznańskim zaliczyłem zdrowego ...Puszką drogę mi gościu drogę zajechał i musiałem dwóch-niestety klamek użyć.Poobijany dosyć zdrowo jestem.Jak to Bobas filozoficznie powiedział:motocykliści dzielą się na takich którzy leżeli albo będą leżeć...Coś w tym widać jest....Tomciu na zdjęciu wyjątkowo zamyślony :clapping:

Odnośnik do komentarza

Szerokości i suchości, zazdroszczę Wam troszkę.

Ps. Mam nadzieję, że Michu czapeczkę odebrałeś?

Bawcie się dobrze i piszcie co jakiś czas, co u Was!!!

Ps. Szamocik, gadżety dojechały całe do mnie, czekają na odbiór, lub się zdzwonimy. :clapping:

Co ja czytam Arek ZACNE robiły za DHL :clapping: . Moje towary też dojechały całe ale ja za to czekoladkę dostałem mleczną z orzechami .

Włodek szkoda że tylko jedna czekoladka .

Tak jak pisał Arek na spota Wam to przywiozę , tylko wtedy jedną czekoladą nic nie wskórasz hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...