Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czekoladę dostał ale podzielić się to nie śmiał, za to zaszczyt dla mnie był wielki jechać z dwoma zacnymi w szczególności przed dystrybutorem hi.hi.hi. To za tą orzechową czekoladkę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    20

  • Arkadiusz

    20

  • Baśka13

    16

  • upiór

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Grzecho - nie oczerniaj znowu Zacnych, spalanie u mnie wynosiło równiutkie 5/100 :band: .

Upiorze - może jednak wyskoczymy w czwartek , ew. w środę do tego dużego miasta na B za Odrą, tylko muszę jakiś porządny namiot załatwić :) , najlepiej z ogrzewaniem, albo jakąś kozę wstawimy.

Odnośnik do komentarza

Robert jak coś to mogę Ci swój pożyczyć namiot, dzwoń śmiało kolego, nie mamy daleko do siebie.

Bobas, suchości i szerokości Ci życzę, odpoczywaj i baw się dobrze. :)

Odnośnik do komentarza

Nie śpie dzis z wrażenia prawie całą noc.

3 pampersy zasikane i zakupione :) .

Robsonek, Upiorek dawać do Barlina !!!

Bobasku czekamy

Nie śpie dzis z wrażenia prawie całą noc.

3 pampersy zasikane i zakupione :band: .

Robsonek, Upiorek dawać do Barlina !!!

Bobasku czekamy

Odnośnik do komentarza

Bobas pal maszyne i dawaj spotkamy się gdzieś w Czechach i do Lubawki pojedziemy razem

Robson nie ma padać tak że weź cokolwiek do spania i Upora i dawajcie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak by kto widział Upiorka na B 650 czyli Królu to oświadczam że może to być fotomontaż :clapping: .

informuję, że to zdjęcie nie jest żadnym fotomontażem .... zrobiłam je osobiście :biggrin:

P1000094.JPG

jak widać Prezes zacnej jest bardzo zadowolony, że mógł posadzić swój zadek na KRÓLU !!!!

ps. posiadam jeszcze nagraną wypowiedź Prezesa na jaki królewski maxiskuter chętnie zamienił by swój pojazd :wink32: ale to sobie zostawię na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że Prezes Zacnej Marki nigdy by nie zdradził a wszystkie fotki i wypowiedzi wymienionego są fotomontażem i szkalowaniem oraz zostały zdobyte nielegalnie lub siłą. :):P:)

Choć wiem dobrze, że ludzie sie zmieniają.

Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że Prezes Zacnej Marki nigdy by nie zdradził a wszystkie fotki i wypowiedzi wymienionego są fotomontażem i szkalowaniem oraz zostały zdobyte nielegalnie lub siłą.

No cóż, muszę powiedzieć, że Joasia, wie co mówi (pisze), boję się, ze Upiór pod wpływem "wody ognistej" mógł palnąć jakąś gafę straszną, ale tak reasumując, coraz więcej zdjęć na forum jest Upiora na Burgmanie ? :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

Prezes, proszę o oficjalne sprostowanie tych okoliczności !!!

Michu, pozdrowienia dla Wszystkich uczestników wycieczki, cieszymy się, że u Was wszystko ok i nie jest potrzebna żadna lawet :ninja: , wiem, wiem złośliwy jestem, ale Wam zazdroszczę, dajcie znać, czy Bobas do Was dojechał?

Ps. Bobas, proszę o wyjaśnienie, co do zmiany skutera w opisie ? O co kaman ?

Odnośnik do komentarza

informuję, że to zdjęcie nie jest żadnym fotomontażem .... zrobiłam je osobiście :)

P1000094.JPG

jak widać Prezes zacnej jest bardzo zadowolony, że mógł posadzić swój zadek na KRÓLU !!!!

ps. posiadam jeszcze nagraną wypowiedź Prezesa na jaki królewski maxiskuter chętnie zamienił by swój pojazd ;) ale to sobie zostawię na przyszłość ;)

S;iczny ten Joasi B650.Gratki

No cóż, muszę powiedzieć, że Joasia, wie co mówi (pisze), boję się, ze Upiór pod wpływem "wody ognistej" mógł palnąć jakąś gafę straszną, ale tak reasumując, coraz więcej zdjęć na forum jest Upiora na Burgmanie ? :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

Prezes, proszę o oficjalne sprostowanie tych okoliczności !!!

Michu, pozdrowienia dla Wszystkich uczestników wycieczki, cieszymy się, że u Was wszystko ok i nie jest potrzebna żadna lawet :Jumpy: , wiem, wiem złośliwy jestem, ale Wam zazdroszczę, dajcie znać, czy Bobas do Was dojechał?

Ps. Bobas, proszę o wyjaśnienie, co do zmiany skutera w opisie ? O co kaman ?

Zmienił?Moj to nie jest. :ninja:
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak u Ciebie ale Upiór akurat nie jest w moim typie. :Jumpy: .Ja zawsze patrze tylko na moto i to w wiekszości to biegowce :ninja:

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla tych co w Pradze :ninja: resztę towarzystwa również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Łańcuchówce, biegi to mają wszystkie. Skuter ma jeden, ale ma. A że Upiór nie w Twoim typie no cóż mi do tego. Nie interesuje mnie to. Hi hi hi.

Odnośnik do komentarza

informuję, że to zdjęcie nie jest żadnym fotomontażem .... zrobiłam je osobiście :(

P1000094.JPG

jak widać Prezes zacnej jest bardzo zadowolony, że mógł posadzić swój zadek na KRÓLU !!!!

ps. posiadam jeszcze nagraną wypowiedź Prezesa na jaki królewski maxiskuter chętnie zamienił by swój pojazd :) ale to sobie zostawię na przyszłość :)

Witam serdecznie .

Jak poczytać można zaszło totalne nie porozumienie :Jumpy: .

Te zdjęcie jest z pewnością z dziesiątej galaktyki , tam mają sprzęty że szkoda gadać .

Jak widać jest to wzorcowy foto montaż ;) .

A tak na serio dlaczego nie ma foty jak mnie najpierw związano i siła fizyczną chyba ze stu chłopa posadziło na tego ech Króla i dało jakieś zioło , a ja nic a nic nie pamiętam , a czy ktokolwiek pamięta która była wtedy godzina .

Nawet na tym zdjęciu widać że to fotomontaż , mnie po prostu tam nie ma , a ci ludzie w koło nawet nie zwrócili uwagi że tam ktoś jest inaczej upiorek zrobił by tak :Jumpy: cyk i nie ma :Jumpy: :Jumpy:

Filip wiesz że cię lubię a za obronę mej wszak skromnej osoby Szacun .

Arek to prawda co napisałeś , nawet Śiemikowego Króla odprowadziłem na spoczynek nocny do garażu ale nic nie więcej nie napiszę bo Joanna by mi :ninja: .

No dobra a co tam u naszych w Pradze , może coś wieczorek napiszą , pewnie spacery .

Michale pamiętaj normalni to my nie jesteśmy .

Mam jakieś 450 , a resztę się domyśl tylko Renatą , dobra starczy tego pisania , cicho sza ;) .

Basiu jak tam ZACNA napisz czy wszystko jest cacy .

Arku należą ci się przeprosiny że tak bez pożegnania wystartowaliśmy ale ten Gość z Malborka tak pogania że nie mogłem się pożegnać bał się czegoś czy co ? hi hi hi , ale za to teraz witam na forum .

Ech tyle mieliśmy porozmawiać po planować a czas prysł jak zaczarowana bańka mydlana .

Nie mam nawet sił pisać w temacie wrażenia po zlocie w Żywcu .

Dobrze że chociaż jedną sprawę załatwiłem chociaż nie do końca bo jak zwykle mało czasu , czy ja kiedyś powiem że mam czas .

A na koniec może troszeczkę zabawy .

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza

Ale Upiorek, Ci powiem, że kolega, który kiedyś był anonimowy, ale teraz się loguje jak przystało na Burgmaniaka, czyli Robsonek, zadzwonił do mnie i powiedział, że śmigacie już, więc pożegnanie było spoko. Będą inne spotkania to się nagadamy, Spoko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miałem mały problem z ponownym zalogowaniem się na Forum w nowej szacie, i dlatego jestem teraz widoczny prawie cały czas :notworthy: , żeby nie było - wystrachałem się troszku ko.....a, ups tego Pana z pogranicza :) .

Coś mnie chyba przeziębienie bierze po tych nockach w namiocie, pewnie dlatego że spałem sam i boso :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Wszystkim obieżyświatom z Pragi życzymy z Sylwią udanej zabawy i szerokiej drogi.

Wicia przejrzyj sobie zdjęcia Jordana to utwierdzą Cię w przekonaniu że nikt nie bawi się w fotomontaże zdjęć. Widać tam że nie przeszkadza Ci wzrost jadąc na KRÓLU.

Arek fajnie że dojechałeś na zlot. Oglądanie zdjęć dużo daje. Hi.Hi.Hi.

Odnośnik do komentarza

Siemka siemka Michu ;) pozdrawiamy również. Upiorek ZACNA w najlepszym porządku jeździ się super ;) tylko minus z baku ubywa ciut ciut za dużo :( trzeba się przyzwyczaić. Chodzi jak pszczółeczka :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...