Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

tylko minus z baku ubywa ciut ciut za dużo :( trzeba się przyzwyczaić.

Basiu, bo trzeba było kupić 400!!! Ja nie narzekam, ale jak się ma to się jeździ OK!!!

Pozdrowienia dla wszystkich kujawiaczkow

Michu jest mi przykro, byś dopisał chociaż z "i pogranicza" :frusty::clap:;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    20

  • Arkadiusz

    20

  • Baśka13

    16

  • upiór

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj miałem takiego nerwa że szok . Dwa razy byłem u tej mojej szefowej i porażka .

Szlak by trafił te budownictwo . Tak chciałem pojechać renatą i was tam zaskoczyć zabrać do Polski te wasze bagaże co by wam śmigało się lepiej i samemu się tam pokazać a tu d..a .

Po przemyśleniach chciałem nawet jechać w sobotę po pracy ale ni jak ma się to do całości .

Jechać tyle km tylko po to aby się przespać tam te parę godzin i rano wracać , nawet bym sobie nie potańczył :frusty: .

P.S

Szlak człowieka trafia jak Koledzy piszą dzwonią dawaj jedziemy a tu porażka :clap: .

Szerokości tam dla wszystkich !placz , może za rok się tam pokażę .

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem takiego nerwa że szok . Dwa razy byłem u tej mojej szefowej i porażka .

Witek, ta Pani do zwolnienia, ona jeszcze o tym nie wie !!! :lightbulb:

Odnośnik do komentarza

A my silna grupa bawimy się dalej w Czechach

Zostało zapodane na forum że z Czecholandi bez Lubawkę Jolka wraz z Michałem pogonią do domku. Mam nadzieję że po drodze do Kuj-Pom-a zajadą do Jeżowa co czekam pod jabłonką,,,

P.O.zdrawiam

Wasz J,D,

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora :gathering: .

Jedni się bawią a inni sami nie wiedzą co z sobą poradzić .

Około godziny szesnastej zadzwonił telefon z informacją nie miłą do słuchania , wczoraj około godziny 22.00 miał wypadek mojego kolegi syn który od nie dawna śmigał na czymś większym niż 50 cm . Nie wiem dokładnie co i jak , a z tego co się dowiedziałem to ojciec jechał zanim samochodem bo było ciemno , sprawca prawdo podobnie włączał się do ruchu ze stacji CPN , i tak nieszczęśliwie się to ułożyło że trafił akurat jego . Pewnie nie było by takiej tragedii gdyby nie spadł mu kask .

Zmarł dziś około południa miał 21 lat .

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie .

!placz2 :fireman2:

(*) (*) (*)

P.S.

Wracajcie szczęśliwie i bezpiecznie .

Pozdrawia upiorek .

Odnośnik do komentarza

Witajcie, no cóż straszna wiadomość Upiorku przykro taki młody chłopak, wyrazy współczucia dla rodziny [*]

Odnośnik do komentarza

To najgorszy rodzaj wiadomości. Tragedia, której można było uniknąć. Wyrazy współczucia. Nic nie jest w stanie uleczyć bólu. [*]

Odnośnik do komentarza

No, to po zlocie w Żywcu i w Berlinie i wracamy teraz do rzeczywistości, wszystko co dobre, szybko się kończy !!!

Pisać mi tu jakieś dobre wiadomości !!!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie i ciesze się , powroty jak i sama wycieczka się wam udała .

Bobasku widziałem fotki i film Mareczka , po prostu zabawa była przednia .

P.S.

Po to są takie integracyjne spotkania i zloty .

Pająk zapewne spisał się na medal .

Jadzi dziś od rana tańczyłem z ZACNĄ to co było w napędzie to szok :clapping: .

Pozdrawiam serdecznie i witam raz jeszcze w kraju .

Odnośnik do komentarza

Dojechaliśmy szczęśliwie z naszej eskapady po Czechach i Niemcach.

Co do wpisu w moim profilu to jestem po prostu szczęśliwym posiadaczem Spidermaxa GT 500.

Wygląda jak divadlo, ale ma fajoską zastvku :)

Pająk sprawdził się na wypadzie bdb.

Oszczędność,komfort i dynamika na niezłym poziomie.

Łba nie urywa, ale jest OK. !scooter

Nie podoba mi się tylko klekotanie napędu na wolnych obrotach.

Podobno te modele tak mają, ale jak będę miał wolną chwilę to wrzucę swoje oko do tego klekotania.

Odnośnik do komentarza

Oj pająk dawał radę, zużycie paliwa faktycznie do pozazdroszczenia o czym się przekonaliśmy na własnych skórach . Bobik na divadle prowadził peleton i zapominał o naszych paliwo żernych komarkach ,a stacji nie było widać i trzeba było troszkę zwolnić.

Odnośnik do komentarza

Fajnie byłoby, gdyby każdy miał intercom połączony ze wszystkimi w peletonie.

Unikniemy wówczas takich błędów jaki popełniłem z tym tankowaniem i za który przepraszam.

Będziem gadać o zastavku, gdzie sie zatrzymać, kto chce kupę, jeść, pić itp.

Takie rozwiązanie ułatwi nam mocno życie i wszyscy będą zadowoleni :shocking: .

Odnośnik do komentarza

Bobasek masz racje , tylko nie jest to tani gadżet .

Mysle ,że dobrze już by bylo jak by prowadzący byl polaczony z zamykajscym grupe .

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, żeby ten, który potrzebuje się zatrzymać, zatankować, zrobić kupę itp. wyprzedził prowadzącego i poprowadził grupę w konkretne miejsce :confused: No chyba, że chce rozstać się z peletonem i pojechać tam sam :shocking:

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, żeby ten, który potrzebuje się zatrzymać, zatankować, zrobić kupę itp. wyprzedził prowadzącego i poprowadził grupę w konkretne miejsce :fireman2: No chyba, że chce rozstać się z peletonem i pojechać tam sam :msn-wink:

Oczywiście.Kilka umownych znaków i zachowań a wówczas jest OK.W ten sposób jechaliśmy do Tallina(grupa jechała pierwszy raz razem) i do Austrii.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...