Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania.net w nowej odsłonie... czyli idzie NOWE :)


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

a ja nic nie widzę na stronie głównej,

nie, widzę - nic

Burgmania.jpg

Sorry, już jest. Nie zaglądałem do środka bo czekam aż przejedzie biało czerwony :-)))

Baner główny super, nadaje stronie świeżości. Nowe jest !OKK :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    17

  • Joasia70

    7

  • Kisiel

    6

  • kmodzele

    6

  • Klubowicze

Może być ;) .Tylko ten kierownik na Integrze mnie się nie podobuje;)

Nie poprawiajcie nowego na jeszcze nowsze.

Mnie się podobało, a O. dyrektor fajnie wyszedł na winklu w przeciwieństwie do kierownika co teraz jest na stronie głównej. Toż jego pantofle nawet nie pasują do rozmiaru opon. :idea:

Zastanówcie się.

ps. chyba 2 fotka

Odnośnik do komentarza

Fajna i czytelna. Osobiście cieszę się że zmiany są ewolucyjne a nie rewolucyjne. Podziękowania dla twórców

Odnośnik do komentarza

Nie wiem... Może to tylko u mnie jest tak...

Zauważyłem, że na stronie głównej, rozwijalne menu "Relacje" znika (częściowo) za reklamą Kymco...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

.Zauważyłem, że na stronie głównej, rozwijalne menu "Relacje" znika (częściowo)

Poprawiliśmy już ten błąd, tak samo jak cały czas testujemy naszą nową stronę przeglądając zawartość i poprawiając nasze zasoby tworzone od początku 2004 roku.

Na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że jesteśmy w zasadzie już na finiszu. Stronę udało się (bez strat) "przetransportować" ze starej na nową platformę joomli. Praktycznie wszystko co chcieliśmy uzyskać udało się doprowadzić do końca. Prace trwały dość długo ale zależały od wielu czynników. Nieocenioną pomoc od strony technicznej włożyli w projekt m.in xmarcinx, Grzechocnik oraz Smok Wawelski za co chciałem w tym miejscu Wam serdecznie podziękować... Bez Was ta "operacja" nie miała by szans szczęśliwej finalizacji. :)

Przypomnę co było głównym założeniem projektu:

- Instalacja portalu Joomla

- Integracja logowania z forum

- Instalacja dodatków (stronicowanie artykułów, chmura tagów, tagowanie artykułów, komentowanie artykułów slicomments)

- Instalacja slidera w którym można prezentować artykuły (Nivo lub Jtag Slider)

- Stworzenie modułu umożliwiającego dodanie większej ilości obrazków do artykułu i

stworzenie z nich galerii w lightboxie

- Stworzenie modułu do prezentowania najnowszych tematów z forum

- Instalacja i dostosowanie stylu na stronie do obecnej szaty graficznej

Dziękujemy także za wsparcie finansowe naszej akcji przenosin. To także dzięki wielu darczyńcom możemy się cieszyć nowym layoutem jak i nowym funkcjami zupełnie nowej www. Raz jeszcze serdeczne THX :)

Na koniec chciałem w tym miejscu prosić abyście nadal informowali nas o jakichkolwiek błędach/ nieprawidłowościach, które mogą skrywać się gdzieś głęboko. Będziemy je sukcesywnie poprawiać tak aby nasza strona nadal godnie reprezentowała Klub Burgmania :)

Odnośnik do komentarza

Hej - wygląda zupełnie inaczej, nareszcie z duchem czasu! :) :)

Zauważyłem błąd - jeśli się wejdzie na adres http://burgmania.net (bez www) to pojawia się pusta strona - z www jest OK. Także w niektórych przeglądarkach wpisanie samego burgmania.net (bez www i http) przekierowuje na stronę docelową, ale mam wrażenie, że to inteligencja przeglądarek, sam serwer www jest chyba niedokonfigurowany.

Pozdrowienia,

Michał.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z ciekawostek nowej wizualizacji pewnie zauważyliście nowe nagłówkowe banerki... ich odsłanialność rotuje w sposób losowy.

Ostatnio zostały dodane nowe shoty: 2 szt SW, An 650 (z bojownikami w tle :fireman2: ) a także atrakcyjny T-max w kolorze yyyellow :clapping:

Odnośnik do komentarza

Taki tam "drobiazg" wykryty przy okazji "buszowania"

Wchodzę w "Katalog skuterów" -> Honda (logo) -> Zacna 600'tka po lifitngu... czyli...itd i następnie *** TEST HONDA SW-T600*** i... wrzuca mnie na stronę główną.

Ten link "Zacna 600'tka po lifitngu... czyli...itd" jest chyba niepotrzebny, bo niżej jest drugi podobny i ten wrzuca od razu na opis testu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Taki tam "drobiazg" wykryty przy okazji "buszowania"

Dzięki za sygnał, poprawione :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...