Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania.net w nowej odsłonie... czyli idzie NOWE :)


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nowy sezon tuż, tuż więc ruszamy temat, który odwlekaliśmy bardzo długo. Mamy nowe forum, nowe funkcje, lepszą obsługę i dostępność... więc czas zabrać się za dostosowanie strony głównej do aktualnych standardów. Mieliśmy wiele założeń, wizji i pomysłów. W efekcie skupiliśmy się na najważniejszych dla nas funkcjach i w sumie okroiliśmy nasze wymagania do tego co najważniejsze. Poza nowym layoutem i integracją forum ze stroną główną (wreszcie komentowanie na stronie głównej będzie możliwe tylko dla osób zalogowanych na forum) dostępnych będzie wiele nowych opcji. Zawartość materiałów archiwalnych będzie lepiej dostępna a samo poruszanie się po stronie głównej bardziej intuicyjne.

Zdecydowanie największą robotę zleciliśmy firmie Solutionsdev.pl, jednak to tylko 50% tego co nas czeka. Manualne przenoszenie zawartości będziemy robić w kilka osób. Nieocenioną pomoc zaoferował nam xmarcinx, który zajął się rozmowami z firmą Solutionsdev i będzie nam pomagał w całym projekcie przenosin. Myślę, że pracy znajdzie się dla wszystkich adminów i zajmie to finalnie jakiś miesiąc czasu. Przed zlotem Burgmania 2012 w Żywcu całość prac powinna zostać zakończona a nowa strona będzie oddana do Waszych kliknięć :)

Reasumując... Firma Solutionsdev (ta sama, który wykonywała dla nas upgrade forum) wykona na nasze zlecenie m.in takie prace:

- Instalacja portalu Joomla

- Integracja logowania z forum

- Instalacja dodatków (stronicowanie artykułów, chmura tagów, tagowanie artykułów, komentowanie artykułów slicomments)

- Instalacja slidera w którym można prezentować artykuły (Nivo lub Jtag Slider)

- Stworzenie modułu umożliwiającego dodanie większej ilości obrazków do artykułu i

stworzenie z nich galerii w lightboxie

- Stworzenie modułu do prezentowania najnowszych tematów z forum

- Instalacja i dostosowanie stylu na stronie do obecnej szaty graficznej

Koszt powyższej usługi to 1500 pln + vat. Dochodzi do tego kilka innych dodatków, które będziemy chcieli zainstalować a także zrobić za jednym zamachem najnowszą aktualizację forum. W kolejce czekają czynności takie jak wykonanie materiałów reklamowych Klubu, tj. naklejki, naszywki, podkładki pod tablice rejestracyjne, flagi i inne.

W związku z powyższym organizujemy dobrowolną zrzutkę. Co łaska ;) proszę kierować do Artixa, który jest naszym skarbnikiem i zarządcą finansowym !w00t

Dane do przelewu:

mBank

Artur Mrugasiewicz

42 1140 2004 0000 3902 4531 5464

Akcja zrzutkowa będzie trwać 3 tygodnie licząc od dnia dzisiejszego. Jeśli pojawią się nowe aspekty niniejszej akcji będziemy Was informować na bieżąco w tym miejscu.

Liczymy na Waszą pomoc !OKK !tut

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    17

  • Joasia70

    7

  • Kisiel

    6

  • kmodzele

    6

"Co łaska" to się zbiera w Kościele.

Tu są konkretne wydatki. Przypuszczam, że znana jest też liczba aktywnych użytkowników forum a na pewno wiadomo, ilu jest membersów. Proponuję jakiś prosty, przybliżony przelicznik, żeby chętni mieli "mniej-więcej" rozeznanie, ile wpłacić... Czy złotówkę, czy np: stówę !pomidor

Osobiście, optymistycznie zakładam ;) że wpłaci co najmniej 100 osób, potrzebna kwota 1500 + Vat, daje 1845 zł. / 100 daje 18,45 i tyle wysyłam. Czy to mało, czy dużo, zobaczymy :)

Koniec transmisji !pomidor

Odnośnik do komentarza

Proszę wszystkich zainteresowanych o wstrzymanie się z wpłatami do dzisiejszego wieczornego losowania LOTTO - w przypadku trafienia szóstki pokrywan koszty nowej stony inernetowej !YES

EDIT: już można wpłacać nic nie trafiłem !placz1

Odnośnik do komentarza

Płacę i żądam!

;)

Chciałbym by na głównej stronie, przewijająca się non stop lista ostatnio poruszanych wątków była dłuższa. Tak ze 20 pozycji.

Odnośnik do komentarza

Może jak Mariusz ogłosisz publikację "listy darczyńców" na koniec to motywacja będzie większa? yes.gif

Jestem ZA! Np taka pierwsza dziesiątka. Niektórzy by się wzięli na ambicję i zaczęli bić rekordy. Ja np bym spróbował załapac się do tej pierwszej dziesiątki!. Kto wie, może na nowego BMW dla Ojca Dyrektora by zostało.... w00t.gif

Odnośnik do komentarza

Jestem ZA! Np taka pierwsza dziesiątka...

Źle mnie zrozumiałeś. Lista ników ale bez podawania kwot. Wiadomo, że możliwości finansowe mogą się rożnić zasadniczo...

Przy 2800 userach liczą się chęci a nie możliwości.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zależy mi na liście. Jak ktoś chce wesprzeć to niech wpłaci, nie patrząc na tablicę dziękczynną.

Nasza cegiełka też poszła.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję że każdy użytkownik, który przeczyta ten temat, wpłaci choćby symboliczną złotówkę, a adminom zostanie jeszcze coś za odwalenie kawału dobrej roboty. !YES

Brawo chłopaki! !OKK

Odnośnik do komentarza

Ciutkę powiewa hipokryzją...

Jeśli tak się zarzekacie, że nie zależy wam na liście to po co na koniec pisać "moja cegiełka poszła"?

Broń Boże nie neguję tu niczyich szczerych intencji, tylko tak to wygląda z boku...

Pozostawmy decyzję o liście organizatorowi zbiórki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciutkę powiewa hipokryzją...

Nie wydaje Ci się, że ciutkę się czepiasz patrząc z boku :P !w00t :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie NIE !!!

Ps. Ode mnie też, poleciało, ale ile, Wam nic do tego :P

Konstytucja, wolny Kraj :lol:

Mnie też się nie wydaje ani trochę. !OKK

Bardziej nie podoba mi się to:

...Ja np bym spróbował załapac się do tej pierwszej dziesiątki!. Kto wie, może na nowego BMW dla Ojca Dyrektora by zostało.... w00t.gif

niesmaczny żart.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma co bić piany.

Ja żadnej listy nie wymagam i robić takowej nie będę.

Kto chce to płaci, kto nie chce bo nie ma czy uważa, że się nie należy to nie płaci.

Do forum nikt nie przymusza, do płatności również.

Jestem z forum związany, czuję się tutaj dobrze i chcę aby nadal funkcjonowało.

Jeżeli mogę się przyczynić do jego rozwoju to chętnie.

Są różne sposoby pomocy, jedni coś wpłacą, inni napiszą jakiś fajny artykuł i będzie super.

Odnośnik do komentarza

zaglądam tu od kilku lat, pierwszy, a potem drugi, skuter kupiłem od forumowiczów, poznałem wielu wspaniałych ludzi przez forum, córka zdobyła autograf forumowicza :P . Nie biorę pod uwagę możliwości, aby BURGMANIA mogła przestac funkcjonowac - więc siłą rzeczy i z własnej nieprzymuszonej woli... wysłałem troszkę sałatki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...