Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania.net w nowej odsłonie... czyli idzie NOWE :)


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

[...] thumbup.gif

Bardziej nie podoba mi się to:

niesmaczny żart.

Dlaczego niesmaczny??? Propozycja zagrania na emocjach, na podświadomej ludzkiej naturalnej chęci rywalizacji. Kto chce, rywalizuje; kto nie chce, nie rywalizuje. Jeśli kwoty są niejawne, nie ma rywalizacji i przynajmniej ta potencjalna garstka chcących i mogących wystartować w wyścigu, tego nie zrobi. Bo nie może. To wolny kraj, jeśli ktoś chce rywalizować, to "nic Wam do tego" cytując klasyka. :-) Na razie nie ma możliwości. Szkoda, moim zdaniem marnujemy okazję, ale to jakby nie moja sprawa. A jak ktoś sobie dopowiedział coś niesmacznego, to jego problem :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    17

  • Joasia70

    7

  • Kisiel

    6

  • kmodzele

    6

Komdzele, Kolego Drogi, wyobrażasz sobie, że większość tu zaglądających ludzi, ma pracę, musi utrzymać dom i rodzinę i podlega różnym rywalizacjom non-stop. Wchodzą sobie na Burgmanię, a Ty im proponujesz znowu brać udział w „Wyścigu Szczurów.” Znowu każesz im rywalizować z kimś i o coś. Akurat dofinansowanie strony internetowej, kasą nie jest najlepszą dyscypliną sportową. Zbliża się Zlot Żywiecki, tam na pewno będą różne konkursy i rywalizacje (na świeżym powietrzu), będą też drogocenne nagrody. Zapraszamy!

PS Postaram się w najbliższym czasie przelać mniej więcej połowę baku swojej Apriliki na bezawaryjną, dalszą drogę Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

ziarnko do ziarnka i zbierze miarka !OKK więc poszło

jednak obawiam się że dla mnie sezon może sie skończyć zanim jeszcze się zaczął !placz1 !sciana

wiec z chęcią zajrzę na owoc prac owej firmy

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest banalna. Wszystko jest napisane w poście Mariusza. W zasadzie wątek można by zamknąć po tym pierwszym poście. Jest potrzeba. Kto chce, kto może, kto zauwazył wątek, ten się dorzuca ile chce, ile może.

Sprawa tak banalna, że aż nudna.

Głosy w rodzaju "dorzuciłem", "przelałem", "dołożyłem moją cegiełkę" itp nie podnoszą temperatury nijak. Są równie podniecające i rozmaite jak pozdrowienia nowych, pięćdziesiąte identyczne życzenia 100 lat itp (ale się naraziłem....)

Próbuję jakoś urozmaicić ten smętny wątek. W końcu to nic wesołego - że potrzebna jest kasa. Moja koncepcja jest jakaś. Na mój krzywy ryj - mogła by trochę podnieść temperaturę i tym samym poratować nasze (?) wspóne dobro. Komuś się może podobać (akurat mi się podoba), komuś nie. Przepraszam zniesmaczonych. Znowu mamy inne poczucie humoru. Jeden woli Benny Hilla holiday.gif , drugi Woody'ego Allena :blink: , a inny zawsze ma nastrój jak na pogrzebie rodzonej babci crybaby.gif . Nie podpasuje się wszystkim.

Najważniejsze, żeby wątek się pojawiał na liście na głównej stronie i żeby się dorzucać.

Najlepiej, jakby kasy było za dużo. Życzę serdecznie właścicielom forum, by przyszło im tyle pieniędzy, żeby wręcz nie wiedzieli co mają z tym zrobić. A malkontentom i szukającym dzury w całym, więcej pogody ducha i wiary, że inni chcą dobrze.

Czy Kolega, który miał trafić szóstkę, trafił? Jakoś milczy ... :rolleyes: Może niepotrzebnie przelałem swoją cegiełkę (błe)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie dostałem z urzędu skarbowego zwrot nadpłaty z PITa. whist Trochę naciągnąłem urząd... :blink:

No to mogę się podzielić ze społeczeństwem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... Postaram się w najbliższym czasie przelać mniej więcej połowę baku swojej Apriliki na bezawaryjną, dalszą drogę Burgmanii.

A drugą połowę baku przelej do mojego baku na spocie. Co będziesz z na wpół pełnym bakiem jechał na stację benzynową !YES lepiej zalać już cały.

A tak moim zdaniem to trzeba ten wątek podtrzymywać na początku listy przebojów, żeby jak najwięcej ludzi na niego się natknęło - nawet takimi oftopowymi pisaninami jak ta moja.

Lucjan liczymy na Ciebie !!!

Odnośnik do komentarza

Jako, że przy okazji płatności za Zlot, "drzwi do skarbca zostały wysadzone", więc z pewną dozą nieśmiałości ośmieliłem się przyłączyć do "Tej inicjatywy".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale o co chodzi? !pomidor a już wiem... Kap, kap, kap.... regularny okres, choć w lutym się nie pojawił... bo za zimno było !winkiss

A tak wogóle to wesołego jajcowania... tylko nie zapomnijcie ich (jajców) umyć :D

PS "Mruguś" nie szukaj w mB - idzie ze zlecenia stałego od lat kilku na BRE.

Buziaki dla wszystkich łysych, a dla pozostałych uściski.

I proszę mnie tam pod spodem nie cytować.

Tak, tak wiem muszę zmienić "dealera" bo to co teraz !zeby ... to widać powyżej !w00t .

PS2 I jakby co te też tu 50102055581111109168000063 ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No więc zbliżyliśmy się do końca akcji zbiórkowej. Ostatnie wpłaty prosimy dokonywać maksymalnie do piątku... W weekend podamy raport ile udało się nam łącznie zebrać.

Bardzo dziękujemy każdemu, który wspomógł naszą akcję !OKK

Każda cegiełka w mniejszym lub większym stopniu wpłynie na nasz portal w nowej odsłonie, wzbogacony nowymi funkcjami i cieszący oko nową wizualizacją i nowym silnikiem.

Pragnę napisać, że do pomocy technicznej dołączyły nowe osoby tak by wspólnymi siłami szczęśliwie doprowadzić nasz projekt do finału. Zostało jeszcze sporo pracy ale wierzę, że już niebawem będziemy mogli się wspólnie cieszyć nowym (wizualnie) portalem o maxi skuterach !OK

Raz jeszcze wielkie dzięki !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kaska płynie !!!thumbup1.gif

A na marginesie Proponuję ażeby taka akcja nazywała się WOŚBurg i odbywała się w miesiącu maj (cały miesiąc ) przed każdym corocznym czerwcowym zlotem Burgmanii . Zaoszczędzone pieniążki byłyby na drobne gadżety oraz pomoc poszkodowanym motocyklistom oraz ich rodzin .

Tak trzymać !!! thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...