Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania.net w nowej odsłonie... czyli idzie NOWE :)


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    17

  • Joasia70

    7

  • Kisiel

    6

  • kmodzele

    6

Ale w profilu nie widzę miejsca, gdzie się je wklejało/zmieniało.

Bo go nie ma.

Grzesiek przestań się mazać - chłopaki nie płaczą :glare:

Jak to nie ma? Trzeba najechać kursorem na foto i się zapala «zmień», przynajmniej u mnie działa.

A Avatara też mi przycieło, nie mam kokpitu, sterów wysokości i kierunku, nie polatam.

EDIT: Avatar się zrobił kwadratowy, nie przyjmuje prostokątów i kropka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bo go nie ma.

Nie ma to jak wyczerpujące wyjaśnienie. Reputek "-" :glare:

A gdzie jest ? Skoro siedzi w testowej galerii klubowej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zmieniam płeć!

Grzesiek przestań się mazać - chłopaki nie płaczą :glare:

To już na forum popłakać sobie nie można? !placz1 Zmieniam płeć!

@Worlan: te fotki są gdzieś w przepastnych katalogach forum, tylko już nie zmienisz swojej fotki klubowej.

PS

Chyba się popłaczę! W edycji posta ikonka płaczu działa a po zapisaniu zmienia się w tekst.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po wciśnięciu "Zobacz wszystkie urodziny" wyświetla się w tytuł "Dzisiejsi solenizanci". Solenizant, to ten, kto obchodzi imieniny. Urodziny to obchodzi jubilat.

... Tak się czepiam szczegółów :glare:

O! Poprzednio łatwiej było wyszukać/wybrać emotikonki. Większe znaczki na liście wyboru plus zapis tekstowy emotikona, były czytelniejsze.

Edit:

Sprawdziłem w słowniku - solenizant «osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny». Znaczy się, że jest dobrze. Sorki... !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Prosiłbym osoby posiadające w avatarach pliki animowane w formacie gif aby wgrały je na próbę na nowo. Najlepiej zmieniając dotychczasową nazwę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

" Aktualnie brak jakichkolwiek nadchodzących wydarzeń " ??? nic a nic nie ma ??? :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po upgradzie forum kalendarz dostał amby :photo:

Najbliższe i najważniejsze wydarzenie sezonu zostało dodane :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najbliższe i najważniejsze wydarzenie sezonu zostało dodane :confused:

na stronie głównej po prawej stronie w nadchodzących zdarzeniach nadal mam , że aktualnie nie ma żadnych zdarzeń ( tylko ja tak mam ? )

przy ilości stron tematów, wiadomości kiedys pisało ile tych stron jest teraz po "najechaniu" na strony pojawia się dymek "skocz do strony" ale nie widac ile tych stron jest ??

co znaczy napis "HOT" przy tematach ( co znaczy słowo hot wiem :photo: ) ale miało by to sens jakby było kilka takich tematów a widać, że na naszym forum wiekszość jest takich , kto ustala że dany temat jest "HOT" a inny nie ?

jeszcze jedno mi się przypomniało, jak wchodzę na forum z Noki N8 nie działa mi funkcja "pełna wersja" czy to ja blondynka cos źle robie czy muszę jakąś aktualizacje ściągnąć czy jeszcze cos innego ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

jeszcze jedno mi się przypomniało, jak wchodzę na forum z Noki N8 nie działa mi funkcja "pełna wersja" czy to ja blondynka cos źle robie czy muszę jakąś aktualizacje ściągnąć czy jeszcze cos innego ?

Joasiu... mi na N8 działa button "pełna wersja" dostępny na samym dole ekranu. Czy masz wgrany ostatni symbian belle?

[media=]

[/media]

Apropos... jest inny problem związany z Symbianem na smartfonie... otwierając wielostronicowy temat czy konwersację z automatu jesteśmy zawsze kierowani do pierwszej strony i aby odczytać ostatnie wpisy trzeba klikać na piechotę "prev", "prev"... :clapping:

Jedno poprawione- drugie spiep... :photo:

A co do kalendarza... zdarzenie jest dodane>> http://www.forum.burgmania.net/calendar/1-community-calendar/06-2012 ale czemu nie widać go w nadchodzących wydarzeniach za groma nie wiem... sprawdzę to :wink1:

Odnośnik do komentarza

na stronie głównej po prawej stronie w nadchodzących zdarzeniach nadal mam , że aktualnie nie ma żadnych zdarzeń ( tylko ja tak mam ? )

Ja też tak mam Joasiu !!!

Natomiast w Noki N8, też takową posiadam, to już chyba blondynka się kłania :clapping: bo u mnie działa :photo: bez Opery itd. masz aktualne aktualizacje w Noki bo wychodziły nowe, może to, to ?

EDIT:

Ps. Mariusz pisaliśmy razem :wink1:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

na stronie głównej po prawej stronie w nadchodzących zdarzeniach nadal mam , że aktualnie nie ma żadnych zdarzeń ( tylko ja tak mam ? )

A co do kalendarza... zdarzenie jest dodane>> http://www.forum.bur...alendar/06-2012 ale czemu nie widać go w nadchodzących wydarzeniach za groma nie wiem... sprawdzę to :photo:

OK, wszystko jasne. Wydarzenia powinny już być widoczne :clapping:

Odnośnik do komentarza

Na temat stylu się nie wypowiadam (nie mam tzw.wyczucia smaku) ale fajnie, że jakiś lifting jest. Zdaje się jednak, że czas na serwerze jest źle ustawiony - wpisując się w wątek Donia nt gestów zauważyłem, że przy edycji wali mi godzinę 4 podczas gdy była 5.

pozdr

Tompas

Napisane o 6.00 po uprzedniej synchronizacji czasu kompa

Edit: Pomogło ustawienie w profilu strefa czasowa GMT +1 i opcja obecnie w DST

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ustaw sobie w profilu odpowiednia strefe czasowa i bedziesz mial poprawny czas. Temat walkowany wielokrotnie ...

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz, Arkadiusz .... znaczy muszę popracować nad kolorem włosów :) .... ja jestem "bella" to po co mi ona jeszcze w telefonie :) ... przed zmiana forum działała "pełna wersja" teraz przestała ale popracuje nad tym, pościągam aktualizacje i zobaczę co dalej a jak nie bęzie działało zmienie telefon :sleep1:

no i co z tymi tematami "HOT" ? nie wchodzic tam bo sie człowiek sparzy ? :idea:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

przed zmiana forum działała "pełna wersja" teraz przestała ale popracuje nad tym,

no i co z tymi tematami "HOT" ? nie wchodzic tam bo sie człowiek sparzy ? :)

Ty to jesteś bellisima :sleep1: a ja sprawdzałem jeszcze przed chwilą... na samym dole mam button "pełna wersja" i tak jak wspominałem wcześnie- on robi :)

HOT to po prostu wątki bardziej aktywne ... nie jest to ważne i dmuchać nie trzeba podczas wchodzenia :idea:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz ja też mam button "pełna wersja" i mi on nic nie robi a wcześniej robił :) ... popracuję nad tym jak juz wiem, że u innych działa

Odnośnik do komentarza

Ja z koleii nie potrafię jakoś zmienić tytułu tematu, który sam założyłem. Edycja postów ok, ale jak zmienić tytuł?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Edycja postów ok, ale jak zmienić tytuł?

Edycja> Klawisz obok "Użyj pełnego edytora".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz można zmienić 'topic tags" ale nie tytuł tematu ... a już miałam nadzieję, że literówkę poprawię

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz można zmienić 'topic tags" ale nie tytuł tematu ...

Kwestia ustawień. Poprawimy to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...