Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co dziś zrobiłem przy swoim skuterze


emge

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A mój Szarak przygotowany na nowego właściciela. Sprawdzony dokładnie. Wszystko w znakomitym porządku. Tymczasem jest zatankowany pod korek, podłączony do prądu i przykryty pokrowcem . Czeka ....

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu, zamontowalem oparcie dla kierowcy, firmy "Utopia". Wiem, wiem, nie kazdemu musi sie podobac, ale ja akceptuje. Wczoraj, przejechalem z tym oparciem 340 km i... REWELACJA!!! Samo oparcie, jest wykonane bardzo estetycznie, brakety do montowania idealnie dopasowane- bardzo profesjonalna robota. Oparcie wyposazone jest w mala torebeczke, ktora za pomoca "rzepow", jest przyczepiana, a ktora mozna zabrac ze soba, swobodnie chowajac w niej portwel, aparat fotograficzny, kluczy,itd. Pozycja polozania, jest ustawialna, wiec kazdy moze dopasowac dla siebie indywidualnie. Nie jest to tani gadget, ale po wczorajszej trasie, nie mam zadnych watpliwosci, czy byla to dobra decyzja ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zawiozłem przyczepą moją "rozebraną" zacną do warsztatu.

W okolicach prawej strony od baku jest zagięcie ramy, które będzie korygowane.

Poza tym te dwa brązowawe punkty ramy, powyżej baku - również będą sprawdzane.

Już mnie powiadomiono, że korekta będzie przeprowadzana na "ciepło", a więc trzeba będzie zbiornik paliwa, wiązkę przewodową, itd itp zdemontować!

Szef - przewiduje jeden dzień na demontaż. No tak - wychodzi na to, że drugi dzień na montaż.

A gdzie korekta!?. Na pewno przynajmniej jeden dzień

Chyba bez sponsorów zacnej nie odbiorę :clapping::) :)

Naturalnie, że żartuję! :)

Jeżeli ktoś z Was ma jakieś dane wymiarowe, PROSZĘ posyłajcie mi na PW. Każda informacja jest dla mnie bardzo cenna.

Odnośnik do komentarza

A ja pokusiłem się o zrobienie elektrycznego odblokowywania siodła w mojej maszynie, bo jak pewnie wiecie (albo i nie), sposób otwierania kanapy w SW-T czy Silverach jest co najmniej wołający o pomstę do nieba - dodatkowa stacyjka.

Wyszło mi tak:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strzałeczka!

Wize60 mnie zainspirował, CAMPTO zaopatrzył w wizytówkę, materiały miałem, czas też...

więc wydumałem coś takiego:

transparent.gifnoc.JPG

szczegóły konstrukcyjne:

budowa.JPG

Odnośnik do komentarza

Założyłem nowy pokrowiec f-my Oxford (rozmiar L) - z kufrem jest ciasno.

Pokrowiec kupiony latem (rozmiar XL) przykrył KaTa (stoi bliżej ściany)

OxfordL_zps70db5b1a.jpg

Reasumując

Sw-T400 z kufrem wymaga pokrowca w rozmiarze XL (przynajmniej jeżeli wybieramy f-me Oxford).

Odnośnik do komentarza

Witam dziś zamontwałem do majki handbary od MZ,. Handbary przeleźały na półce cały sezon (15tyśkm) dziś nadszedł ten dzień, bardzo przydatny gadzet. Przetestowany na odcinku 5 km w deszczu ze śniegiem i porywach wiatru do 90kmh tak KSawery daje o sobie znać. Jak za 40 zl z przesyłką super przydatny bajer polecam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę powalczyłem z Włoskimi Elektro Diabełkami i po raz pierwszy od 3 lat mam podświetlenie tablicy rejestracyjnej (!).

Jednocześnie dokończyłem instalację podświetlenia tabliczki z nickiem od Campto.

Do Wize60: wydaje mi się że nie świeci zbyt mocno, na pewno słabiej od pozycyjnych. W świetle dziennym będzie niewidoczne.

Jeżeli znajdą się naśladowcy, to poście #680, na str. 34, jest fota ze szczegółami - powodzenia.

Z.jpg

Odnośnik do komentarza

Po wielokrotnym zwracaniu na PM uwagi przez użytkowników o panującym bałaganie w tym wątku usunąłem znowu ponad 30 postów nie związanych z tematem. Wcześniejsze grzeczne ostrzeżenia były ignorowane. Inaczej się nie da, następne posty nie związane z tematem "Co dziś zrobiłem przy swoim skuterze" będą owocowały odpowiednią reakcją- wcześniej stało tu- banem. Dziękuję za uwagę i za stosowanie się do zasad forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zamontowałem mufki Kobi na handlebary, zmieniłem rękawiczki na letnie :-)

Daj namiar gdzie kupiłeś,

To chyba żart? Do takich pytań służy PM. Proszę przeczytać mój post znajdujący się o 3 wyżej. Ban na miesiąc.

dr.big

Po mediacjach ban zostaje zmieniony na ostrzeżenie 50%. W przyszłości proszę czytać wpisy moderatorskie i stosować się do podstawowych zasad forum!

dr.big

Odnośnik do komentarza

W Larrsonie na Połczyńskiej

To chyba żart? Do takich odpowiedzi służy PM. Proszę przeczytać mój post znajdujący się o 4 wyżej. Ban na miesiąc.

dr.big

Po mediacjach ban zostaje zmieniony na ostrzeżenie 50%. W przyszłości proszę czytać wpisy moderatorskie i stosować się do podstawowych zasad forum!

dr.big

Odnośnik do komentarza

Wymontowałem akumulator i podpiąłem go pod prostownik do ładowania. Skuter przykryłem pokrowcem i zasnął snem zimowym. Niestety :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przywiozłem dzisiaj moją ZACNA z warsztatu po reanimacji ramy.

Dostałem protokoły pomiaru w języku polskim i niemieckim.

Jestem w trakcie oczekiwania na czaszę z Londynu.

Brak mi jednak jednej śrubki (EJ - uważaj sobie! - nie bież tego tak dokładnie! NOooo! hihihi):

M6 x 25 - /dystansówka/ fi10 x fi6. Mocowanie oświetlenia/reflektora do czaszy.

Na temat rozmów małżeńsko/finansowych - temat przemilczę.

Rozwodu jednak nie będzie! :clapping:

Za leniwi na to jesteśmy :msn-cry: Ale głośno było, oj było! :blush::) :)

Odnośnik do komentarza

A ja wymieniłem w swojej perełce olej, ustawiłem w głębi korytarza na sen zimowy i zakryłem nowym pokrowcem od mikołaja :clapping:

fqz6.jpg

Ps. Dla potomnych, pokrowiec oxford XL.

Odnośnik do komentarza

Dziś Yamajaka dostała dodatkowy stop do kufra i 2 nowe oponki heidenau k58. Na początku tygodnia dostanie jeszcze nowe aku i gniazdo 12v.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aż głupio się chwalić czytając powyższe posty ale moja hondzina dostała nowiutki pokrowiec i poszła spać.

Odnośnik do komentarza

Elvis nie ustają przy najmniej u mnie w sobotę zaczynam grzebać i ja.Rozprawiam się z oświetleniem kufra tzn. kierunki i pozycje + stopy no i mocniejszy klakson właśnie jest w drodze.

50%. Temat nie brzmi "co zrobię", tylko "co zrobiłem".

dr.big

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...