Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zakazu co do plecaczków,o ile mi wiadomo,to chyba nikt nie bierze,ale to tylko z tego powodu,ze nasze nie mogą, jeżeli Twoja połówka lubi jeździć, to dlaczego masz jej nie brać, a co do pogody,to jeżeli jakieś tam przelotne deszcze będą, to nam nie zaszkodzą, najwyżej spotkamy się w Ełku, a będzie lało, to rozjedziemy się do domów... :-(

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak Jarku,jak napisałeś,ale wątpię żeby było jak pisza,i mówią o pogodzie,wiecznie często i gęsto się mylą,tak więc ja myślę ze smigamy...

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze propozycje, żeby jutro rano przed 8, osoby chętne na wycieczkę napisały, jaka u nich sytuacja,i czy jadą...

ja jestem chętny na wycieczkę, ale nie pojadę, bo nie mam czym i - po drugie - muszę kolegę na służbie zmienić, mam jednak pytanie-czy mam jutro napisać-jaką będę miał sytuację?

Odnośnik do komentarza

ja jestem chętny na wycieczkę, ale nie pojadę, bo nie mam czym i - po drugie - muszę kolegę na służbie zmienić, mam jednak pytanie-czy mam jutro napisać-jaką będę miał sytuację?

napisz jaką jutro będziesz miał sytuację, ale i tak nikogo nie będzie to interesowało :-) ps.w Ełku bedzie dobry burek na sprzedaż, śledź forum,może nikt Ci nie sprzątnie go spod nosa... :-)
Odnośnik do komentarza

spod nosa?? Jaro, czyżbyś coś w końcu zapuścił pod nosem...? Maki i ja już się cieszymy z Twojej decyzji.

PS . Skąd wiesz że w ełku będzie burek ?

życzę jutro Wam słoneczka, bo liczę na fotki!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i na razie w Ełku pada - ja właśnie wyjechałem po 2oo -ooo jakby w Zdunkach się rozjaśnia a jestem 7 km za Ełkiem.

Będzie dobrze! Szykować rumaki! i na podbój mazurskich terenów .

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy :wacko: u mnie pada,ale nie leje,więc do zobaczyska w Ełckuuuu.

Zapomniałem,pisać mi tu szybko,bo nie wiem co robić?a sam nie pojadę,klamki pocałować:),więc kto chętny następny?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie stety nie jadę, jestem trochę podziębiony, już żałuję ale wolę nie ryzykować, w nocy mnie telepało i miałem dreszcze,pozdrawiam i życzę Wam miłej przejażdzki :) oraz na drodze dobrej przyczepności. Jurek kiedy wracasz do Norgów?

Odnośnik do komentarza

Noo Brygada? bo nie wiem co robić? czekam jeszcze pół godz.i jak nikt się nie odezwie,uciekam do wyrka do żonki,w tym przypadku..

Odnośnik do komentarza

Chyba przełożymy wyjazd na inny termin,w białym delikatnie pada,i nie widać, żeby miało się przejaśnić...nie ma co się katować...

Odnośnik do komentarza

Ok Jarek rezygnujemy z wyjazdu,nikt się nie odezwał tez i pogoda jest jaka jest,więc ja uciekam do zonki. Może w innym terminie coś z organizujemy.

Odnośnik do komentarza

Haalo halo co jest z wami czlowiekami. Dopiero wstalem pelen entuzjazmu ze mamy wypadzik a tu klops. No panowie nie róbmy sobie żartów. Z byle mrzawki rezygnować, no ludy narody litości. Przecież te pare kropelek wody nikogo nie zabiło jeszcze. U mnie taki deszczyk pitu pitu prawie nie pada, ja sie bynajmniej go nie boje

Odnośnik do komentarza

W Białymstoku napiepsza... Nie jedziemy z konieczności, tylko dla przyjemności... Jak będziesz miał ochotę, to coś w tygodniu popołudniu wymyślimy, ma być lepsza pogoda...

Odnośnik do komentarza

W Suwałkach piękne niebo, koloru jasnoszarego naprzemiennie z ciemnym odcieniem, deszczyk spokojny, tylko lekko zacinający - w sam raz na próbę ciuchów pdeszczowych...

... w nocy mnie telepało i miałem dreszcze...

Przemo, Ty ogierze - znamy ją...??? To może ta koleżanka z Tajtów???

W Białymstoku napiepsza... Nie jedziemy z konieczności, tylko dla przyjemności...

Jarek, to uciekaj czym prędzej z Białego!!!

Noo..., chyba, że jesteś tam z konieczności do sprawiania komuś przyjemności :wink32:

Odnośnik do komentarza

Szymon mnie jazda nie omineła !kiss nawet nie zmokłem,i było ciepło:)

Z wywiadu CBŚ wiem że Pan z wąsem,( Maki ) NABYŁ SPRZĘT:)

Odnośnik do komentarza

jestem po rozmowie z w/w Panem z wąsem (by sms), skończyliśmy w momencie oczekiwania jeszcze na sprzedawcę ... więc mówisz Jurek że już po.. no to gratki!!! Się obejrzy, się ponegocuje, może starego sprzeda...???

PS. Nie wiecie co z Doktorkiem???

Coś pisał ,że w nocy miał dreszcze...

Martwię się, czy trzyma Go to jeszcze?

Mówiłem dziś rano o nim mojej Agnieszcze,

i usłyszałem, że wciąż zapowiadają deszcze.

Przemo, wspominał też , że Go telepało...

O jeny! Aby tylko nic gorszego się mu nie stało!

Pamiętam, że kiedyś mnie "telepało" po "nadużyciu 3-dniowym",

a miało to miejsce na spływie kajakowym.

Pomagało jedynie...

...pamiętanie o "klinie"!!!

Przemo! Odezwij się!!!

Szymon kupuj maxi,wtedy będę WYDAWAŁ sie z Tobą w polemikę :-)

Proszę o przekazanie forumowiczowi o nicku Jaro_4setka, że MAXI to od pewnego czasu nie jest już mój rozmiar, ale Jego - to i owszem (sądząc po fotkach dostępnych na FB), przynajmniej mi się tak WYDAJE...

Odnośnik do komentarza

Jurek, a gdzie Ty dziś sam jeździłeś? Rzuć foto - jak tam nowy sprzęcik daje radę, pewnie już go stuningowałeś co nieco, znając Ciebie, hehe...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...