Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi wycieczka do rajgrodu,może polecimy tam,i pojezdzimy po okolicy,zjemy jakąś rybkę,można wziąc kąpielówki,kilemetrów też nie będzie za dużo (zapowiadają nieciekawą pogodę),no tylko Jurek będzie musiał nawinąc więcej,ale On lubi jezdzic... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po mojej nieobecności i bytnosci samochodem na Suwalszczyźnie postanowiłem się odezwać, widzę, że planujecie jakąś przejazdzkę z WM i Podlaskiego, chętnie bym do Was dołączył, będę obserwował temat i może z Jurkiem spotkam się i razem do Was dołączymy, tym czasem pozdrawiam Was Przemek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę jadę do Szczytna i po 10.00 czas wolny. Jeżeli podacie konkretną trasę to będę Was łapać (odległości w granicach rozsądku).

Odnośnik do komentarza

Więc jak wyżej,spotykamy się o 10:00 w Ełku na stacji paliw przy samym wlocie do Ełcka:) Potem mała kawa w Ełku i lecimy w kierunku Mągowa,

Odnośnik do komentarza

Jarku lecim lecim,ja nie wiem gdzie to jest? piszcie propozycje jakie macie,ja się dostosuje ok? Ale coś kiepsko widze nasz wyjazd,mają byc ulewy więc trzymajmy kciuki żeby się mylili, z pogodą.

Odnośnik do komentarza

Ja bym najchętniej obstawał za tym, żeby pojechać na wcześniej wspomnianą śluzę i przy okazji zahaczyć o Gierłoż (wilczy szaniec) ewentualnie o Kętrzyn tak, ażeby ten nasz wyjazd sobotni miał na celu nie tylko nasycić nas ekscytacją wspólnej jazdy ale również uraczył emocjami podczas odwiedzania ciekawych miejsc takich jak zabytki z początku XX w. W gruncie rzeczy o ile mi wiadomo to w Rajgrodzie z atrakcji turystycznych będzie jedynie jezioro Rajgrodzkie, więc panowie decydujcie choć ja jestem zdecydowanie za pierwotnym planem.

Ponadto prosiłbym mieć na uwadze, że na Suwalski Blues Festiwal przyjeżdża ekipa z mazowieckiego i oni mają poniekąd jechać z nami co za tym idzie fajnie byłoby ich zabrać w jakieś bardziej wyszukane i ciekawe miejsce, a nie wozić się z nimi w okół jeziora.

Czekam na zdecydowane informację. Wstępnie jesteśmy umówieni na Sobotę w Ełcku o godzinie 10:00.

Odnośnik do komentarza

To ja się dostosuje, tylko z tymi atrakcjami uwazajcie,bo ja nocą nie chcę wracać do domku,biorąc pod uwagę,ze będę miał do przejechania z powrotem ponad 200 km. :-) ps.nic nie słyszałem, że chłopaki z blues festiwalu chcą dołączyć...

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jesli chodzi o moja skromna os. To dysponuje jutro czasem od 10-14 ej i bardzo chętnie pokulam z wami na Rajgrod i okolice. Z uwagi na urodziny chrzesniaka o których nie dawno mi przypomniano muszę po 14 zerwać się. Także jeśli pozostajecie przy opcji Rajgrodu to będę na 100%. Na dluższą jazdę nie mogę sobie jutro pozwolić.

Ps. Gdzie sie spotykacie w Elku???

Odnośnik do komentarza

Spotykamy się w Ełku na stacji lotos,wylot Giżycko,co do trasy to nie wiem,rzuciłem propozycję rajgrodu, ale chyba nie będzie chętnych...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chodzi mi pewien priv plan po głowie - jeśli nie wypali to byłbym chętny na sobotni wypad gdzieś tam .

W piątek będę wiedział co i jak .

No i chyba priv plan wypalił.

Otóż teraz chyba mogę się pochwalić !

Jutro jadę do W-wy po nową 2oo . Spotkanie transakcyjne zaplanowane mam na 10.00 . Jeśli nie będzie niespodzianek to z W-wy będę wracał na 2oo ok.10.30 i jeśli to będą okolice Kętrzyna to gdzieś tam po drodze mógłbym Was złapać . W tym przypadku poleciałbym z W-wy na Ostrołękę i potem na Szczytno .

I co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Krzysiu bo nie wytrzymam,co to jest!!!!!!! :msn-wink:

Martwię się,co do pogody Panie i Panowie,jutro mają byc Burze,na tą chwile w Mrągowie jest czarno,w kazdej chwili może lunąć:( oby jutro było ok.......Bo hmmm sami wiecie[

Odnośnik do komentarza

Krzysiek,a mówiłem... to łap nas,nie wiem jakie to będą okolice,ale jak polecisz przez szczytno,to na pewno będziesz miał do nas niedaleko,zadzwonisz do nas to Ci powiemy dokładnie gdzie jestesmy... :-)

Martwię się,co do pogody Panie i Panowie,jutro mają byc Burze,na tą chwile w Mrągowie jest czarno,w kazdej chwili może lunąć:( oby jutro było ok.......Bo hmmm sami wiecie[

Jurek kupiłeś przecież ubranie przeciwdeszczowe, będziesz miał okazję wypróbować :-), Maki napisał, że suzuki,a suzuki godne uwagi jest tylko jedno... :-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak .

Król jest jeden .

Resztę opiszę po odbiorze i lub jak się spotkamy w okolicach Warmii .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Nie ominie Cię to,musisz dojechać do nas,dzwoń i pytaj gdzie my... Ps.w Białymstoku od jakiegoś czasu pada,może do jutra wypada się...

Odnośnik do komentarza

Haa tu nie wygląda to dobrze,ale liczę ze z ranca nie będzie zle,licze na to:) Krzysiu nie wytrzymał,i zmienia sprzęta,no piknie co się porobiło,ile to ostatnio zmieniło chłopaków sprzęta :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No u mnie nie ma przeproś o 6.00 wyjazd . Bilet w kieszeni , gorzej jak sprzedający się nie pojawi ! - to będzie sztuczka !?

Odnośnik do komentarza

A panowie takie pytanie mam:

Czy któryś z panów cyklistów zabiera ze soba "plecaczek"?

Ja bardzo pragnę zabrać ze sobą moja lepszą połowę i zastanawiam sie czy panowie tez z towarzystwem pomykacie?

Odnośnik do komentarza

Może tak: wstajemy ciut wcześniej,tak żeby zerknąć za okno na pogodę,i jeśli nie będzie mocnych opadów,a deszczyk,ja lecę,ale jeśli okaże sie ze będzie lało,to odpadam.:( Ale myślę ze tak jak Rafał wyżej napisał,ja tez w prognozy te ich nie wieżę wiele razy się mylą.

A co do plecaczka,chętnie bym swojego zabrał,ale nie stety,pracuje moja papcia,i muszę sam pomykać:( Ale każdy plecaczek mile widziany,to chyba wie każdy:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...