Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

A jak!! musowo,gdzieś się poturlać , żucajcie pomysły, ( gdzie jechać jakaś traska mała, a potem kawcia w towarzystwie,Braci W.Mazurskiej,i nie tylko,bo jak wiadome każdy mile widziany)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moze polecicie za tydzien do Suwałk? Z mazowieckiego w piątek lecimy jak na ta chwilę w trójkę na Suwałki Blues Festiwal. Wracamy pewnie w niedzielę, więc jakiś miły spocik z Wami. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Myślę że chętni będą :) Na jazdę do Suwałk.)

Na tą chwilę dla zainteresowanych:Jutro szykuję się na jazdę do Gdanska ( http://www.moto-akce...ocyklowy_gdansk do tego własnie sklepu)_Jeśli są chętni z W.Mazur na taką przejażdżkę to piszcie.Jutro z rana ruszam,swoim Królem :cool2:

Mała korekta,zmiana kierunku jazdy, zamiast Gdanśk lecę na Warszawę...Firma ta sama, lecz w Wa-wie ] i tam mają to czego szukam:)

Czekam na chętnych na taka jedno dniowa jazdę,jutro pogoda ma być super,tak więc z rana ruszam...

Odnośnik do komentarza

Z tymi Suwalkami to nie wiem jak będzie, jeżeli koledzy z Suwałk będą chętni na przejażdżkę z nami,to dla nich ten kierunek będzie mało atrakcyjny... :-), ale jak na razie nie odzywają się...

Odnośnik do komentarza

Miejsce jakieś znajome , czy my już tam nie byliśmy ?

chyba byliście tam :-), ja nie dojechałem, jak dla mnie może być to miejsce,albo inne...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przez kilka dni nie było mnie na forum - ( czasami coś tam przeleciałem pobieżnie ) , ale oferta kusząca .

Chodzi mi pewien priv plan po głowie - jeśli nie wypali to byłbym chętny na sobotni wypad gdzieś tam .

W piątek będę wiedział co i jak .

Odnośnik do komentarza

Fajnie,więc już jeden Król więcej :clapping: Lecę ja: jurek_mwo . jaro4setka . Maki . kto tam jeszcze był???? bo się już pogubiłem hiiii

Odnośnik do komentarza

Spokojnie spokojnie:D

My bardzo chętnie się piszemy na taki wypadzik:D

Milczałem do tej pory bo z racji urlopu ogarnął mnie taki entuzjazm że brakuje mi czasu na siedzenie przed laptopem czy dłubanie w komórce, a temat przeglądałem już w weekend:D

Odnośnik do komentarza

może spotkajmy się w Ełku, około 10,żebym nie musiał rano sie zrywać,na stacji lotos ,na wlocie od strony Giżycka,,, a potem wszyscy polecimy razem,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...